להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים לאחר שנים של ניסיון בעולם המנעולנות כי אין תחליף לעבודה של אנשי מקצוע מנוסים היודעים את העבודה. לא פעם יוצא לנו להיתקל במקרים בהם הגיע איש מקצוע לא מתאים למשימה או שבני הבית החליטו לפתור את התקלה בכוחות עצמם מה שהוביל לנזק גדול יותר לאורך זמן. בגלל שאנחנו רוצים שיהיה לכם מענה בכל שעה למנעולן בשומרון, אבל אחד כזה שיודע את העבודה, הקמנו עבורכם את הפורטל שלנו שיהיה זמין עשרים וארבע שעות ביממה. 

מנעולן בשומרון זמין 24 שעות ביממה

שירות מנעולן בשרון מחיר משתלם החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בשומרון בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

מנעולן בשומרון

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בשומרון?

העולם שלנו הולך ומתפתח במהירות בכל רגע. מה שהיה היום הוא לא בהכרח מה שיהיה מחר. אנחנו חיים בעידן בו אנחנו רוצים לקבל הכל במהירות, יעילות, מדויק לצרכים ולרצונות שלנו בכל מובן. הדברים הללו לא פוסחים על תחום המנעולנים והדלתות. מנעולים ודלתות נמצאים למעשה כמעט בכל מקום בחיינו המודרניים. אנחנו רואים אותם בבית, בעבודה, בבתי הספר, מרכזי הקניות, במחסנים ועוד. מנעולים ודלתות הפכו לדבר כל כך טריוויאלי בחיינו עד שקשה לנו לתפוס עד כמה התחום יכול להיות מגוון ולהכיל בתוכו מאות פרטים ועשרות קטגוריות שונות. מנעולנים בשומרון הם אלו שיפתרו לכם את הבעיה במנגנון הנעילה של הרכב, יפרצו את הכספת, יסדרו מחדש את משקופי הדלת או יבצעו החלפת מנעול פלדלת. העולם החדש מביא לנו מנעולים חדשים המציבים רף גבוה יותר ויותר של הגנה ובטיחות. העובדים של מנעולנים 247 מקפידים להתעדכן כל הזמן במנעולים החדשים המופיעים בשוק כדי להיות מוכנים לכל תרחיש.

כמה עולה שירות של מנעולן בשומרון?

השירות שלנו:

כיצד השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בשומרון

תחום המנעולים הוא תחום רחב הכולל מנעולים מסוגים שונים ומגוונים. כאמור, שוק המנעולים משתנה שוב ושוב מדי יום ביומו ובכל זאת קיימים כמה זנים של מנעולים עיקריים הנמצאים בשימוש כבר לא מעט שנים. מנעולן מקצועי הוא זה היודע להקיש ממקרה של מנעול אחד למנעולים אחרים בהתאם לצורך.
המנעולים הנפוצים ביותר בתחום הם:

  1. מנעול צילינדר – מנעול בעל מנגנון מכני.
  2. מנעול צירופים – מנעול הנפתח בעזרת צירוף מספרים מסוים.
  3. מנעול ביומטרי – מנעול שפותחים בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה.
  4. מנעול חשמלי – מנעול שמנגנון הנעילה שלו מבוסס על חשמל.
  5. מנעול עליון – מנעול הממוקם בחלקה העליון של הדלת.
    ועוד.
העבודה תמיד מתחילה בבדיקה יסודית של המקרה המדובר ע"י פורץ מנעולים מוסמך בשומרון.

הנטייה היא הרבה פעמים לעשות את הדברים מתוך לחץ. אנחנו לגמרי מבינים עד כמה סיטואציה של לעמוד מחוץ לדלת של הבית או בית העסק חסרי אונים עלולה להיות מלחיצה ומבלבלת. אבל, אנחנו גם רוצים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר כדי שהתקלה לא תחזור על עצמה שוב ושוב.
הדרך לעשות את זה היא להתחיל בתשאול של הלקוח.

במסגרת התשאול אנחנו ממליצים לתת כמה שיותר פרטים למנעולן כדי לעזור לו להתכונן ולהגיע ממוקד לביצוע המשימה.
לאחר הבנה של המקרה המנעולן יתחיל בפריצה של הדלת תוך שמירה מירבית על מנגנון הנעילה.
לכל המנעולנים שלנו ציוד מתקדם ואיכותי אשר יכול לפתור מגוון גדול של בעיות שונות.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בשומרון

עולם הדלתות זה תחום המתעמק בסוג החומר והסיבה לשמה נוצרה הדלת. הדרך הכי טובה להבין את המשפט היא לחשוב על ההבדלים בין דלת המיועדת להיות דלת כניסה לממד לעומת דלת עץ המיועדת להיות דלת כניסה למשרד. הרי מובן מאליו שהאופן בו נתייחס לכל דלת במקרה של תקלה שונה לחלוטין בין מקרה למקרה.

דלת למשרד פעמים רבות מהווה אלמנט עיצובי בתוך החלל בעוד שדלת כניסה לממד אינה כזו. לעומת זאת דלת של ממ"ד צריכה לעבוד באופן כזה שבאמת ישמור על השוהים במקלט במקרה הצורך ועוד.
בנוסף, לא פעם יש להתייחס למעטפת של הדלת בתהליך שנקרא 'כיוון דלתות'.
הדלתות עבורן השירות מתאים הן דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לבית, דלתות למשרד ועוד.

גם במקרה הזה תהליך העבודה יתחיל בתשאול מעמיק של הלקוח.

קיימים שני מקרים הדורשים התערבות מיידית מצד בעל המקצוע של מנעולנים 247:

  • דלת תקועה: מקרה בו הדלת נתקעה בגלל סיבות כאלה ואחרות. הפתרון הוא פריצה של הדלת ולאחריה תיקון של הדלת ומנגנון הנעילה שלה. במקרים חמורים, לאחר ביצוע פריצת דלת בשומרון, יש להחליף את הדלת בדלת חדשה.
  • דלת טרוקה: דלת טרוקה זה מצב בו הדלת תקינה לחלוטין אלא שהמפתח הפותח אותה נעלם. זה קורה בעיקר בבתים בהם אין ידית פותחת בחלק החיצוני של הדלת. במקרה הזה תיעשה פריצה של הדלת ללא תיקון שהרי אין צורך בו.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בשומרון

מנעול צילינדר הוא מנעול בעל מנגנון נעילה מכני יחסית פשוט.
מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר בעולם המנעולים מה שמביא אותו לקבל שתי רובריקות שלמות במאמר כולו.

מנעול צילינדר הינו בעל מנגנון נעילה מכני והוא למעשה לא מושפע מחשמל ולכן הוא נחשב לבטוח יותר לשימוש שהרי אנחנו לא רוצים שהבית יינעל או יפתח בכל הפסקת חשמל.
מנעול צילינדר דורש לא פעם תשומת לב. אם זה בשכפול של המפתחות בכלים מקצועיים ואם זה במתן תשומת לב לכך שהמנעול לא נשכח לאורך זמן מה שיכול להביא לפגיעה חריפה יותר במנגנון הנעילה לאורך השנים.

החלפת מנעולי הצילינדר הנפוצים ביותר הם: צילינדר לשון, צילינדר גלגל, צילינדר כפתור, מולטילוק MT5, צילינדר רב בריח ועוד.

לא פעם אנחנו ניגשים לתקן מנעול צילינדר אחרי שכבר התגלו בעבר סימני שחיקה ראשונים.

סימני שחיקה יכולים להיות מפתח שמסתובב בקלות מדי בחור המנעול או מנעול שיש להפעיל עליו לחץ לפני שהוא ננעל לחלוטין. את כל הפרטים הללו חשוב לשתף בשיחה המקדימה עם מנעולן בשומרון.

במידת הצורך נחליף לכם את המנעול ותקבלו מנעול חלופי שלא נופל באיכות מזה הראשון.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בשומרון

כספות הן תת תחום שלם בתוך עולם המנעולים. מדובר למעשה במנגנון נעילה אחד המקיף קופסא שלמה. לכספת יכול להיות יותר ממנגנון נעילה אחד בלבד. עולם הכספות מצריך מהמנעולן חופש מחשבתי וגמישות מספקת שתעזור לו לעבור מכספת חשמלית אותה יש לפרוץ בעדינות בכלים קטנים ועד היכולת לפרוץ כספת משוריינת בכלים חמים.

הכספות המוכרות בשוק הכספות הן כספות ביתיות, כספות משרד, כספות משוריינות, כספות כבדות, כספות חסינות אש ועוד.

אנחנו יודעים כמה תחום הכספות עלול להיות רגיש. אנחנו מודעים לחלוטין לכך שכאשר כספת דורשת פריצה חשוב שתרגישו כי אתם נמצאים בידיים טובות. לכן, לכל המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 יש תעודות יושר ממשטרת ישראל. אנחנו מחויבים, בכל הקשור לביטחונכם לספק לכם לא פחות מהטוב ביותר.

מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בשומרון

תחום המנעולנות הוא לא תחום בו מחתימים כרטיס בבוקר ויצאים להפסקה בצהריים לפי הספר. מדובר במקצוע דינמי היכול לעיתים להיות ממש הצלת נפשות. אנחנו לא רוצים שתהיו מוטרדים מהדלת שלא נפתחת או המנעול שלא עובד דקה אחת מעבר לנדרש. לכן, אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מבצעים החלפת מנעולים בשומרון עשרים וארבע שעות ביממה. אל תהססו לקרוא לנו בכל שעה כדי שתהיו בטוחים כי אתם מקבלים שירות מקצועי ואיכותי למה שצריך מתי שצריך. מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הפורטל.

מנעולנים בשומרון 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247