להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

תאמינו לנו שאנחנו לא מאחלים לאף אחד להיתקע מחוץ לבית בגלל מנעול תקוע, דלת טרוקה או סתם כי הוא שכח מפתח. במדינה חמה כמו שלנו זה לא נעים בטח ובטח אם נוסיף למזג האוויר את סדר יום העמוס המלווה כל אחד ואחת מאיתנו. תקלות לא מעדכנות אותנו לפני שהן מתרחשות ולא שואלות מתי נוח לנו להיתקל בהן. לכן, הקמנו את פורטל "מנעולנים 247" שיהיה פתוח וזמין למענכם עשרים וארבע שעות ביממה, כדי שתקבלו שירות מצוין ממנעולן באופקים גם בשעות הקטנות של הלילה.

מנעולן באופקים זמין 24 שעות ביממה

מנעולן באופקים מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך באופקים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן באופקים

באילו מקרים יש להזמין מנעולן באופקים?

למעשה ניתן לסכם את עבודת המנעולנים באופקים והמנעולן באופן כללי מבחינת תחומי העיסוק שלהם בשתי מילים: דלתות ומנעולים. על פניו זה נשמע מובן מאליו אבל בשביל להבין באמת מה התחום כולל יש לציין את מה שאנו נתקלים בו כל יום אבל לא שמים לב אליו. למעשה, דלתות ומנעולים נמצאים כמעט בכל מקום בחיינו המודרניים. הצורה הקלאסית של הופעת דלתות ומנעולים היא הבית או המשרד כמובן אבל זה ממש לא נגמר שם.

דלתות ומנעולים נמצאים ברכבים שלנו, שומרים על כספות, בכניסה למחסן, לממ"ד, במרכזי הקניות הגדולים ואפילו בארון החשמל בחוץ. העובדה הזו משפיעה על כמות המידע אותו מנעולן באופקים צריך להחזיק בראש כאשר הוא בא לפתור תקלה זו או אחרת.

צריך לזכור כי אין שום תקלה המתרחשת כך סתם פתאום יש מאין. במרבית המקרים מדובר על סימפטום של אירועים שונים המגיעים לכדי תקלה בדלת או במנעול. לכן, יש לבחור בבעל מקצוע מנוסה שידע לפתור את הבעיה משורשה.

כמה עולה שירות של מנעולן באופקים?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים באופקים

עבודה על מנעולים היא עיקר עבודתו של כל מנעולן מקצועי. למנעול תפקידים רבים, החל ממנגנון נעילה ברכב מה שאנחנו מזהים כ- 'קודן' של הרכב ועד למנעול ברזל המגן על המחסן. לכן, על המנעולן להיות בעל ידע כזה שיאפשר לו לפתור תקלות חשמל עדינות מחד ולפעול בעזרת כלים חמים במקרה של מנעולי ברזל מאידך. כל זאת תוך שמירה עד כמה שניתן על המנעול בשלמותו.

בשוק המנעולים קיימים מנעולים רבים בעלי איכויות שונות. לא נפרוס את כל היריעה כאן אבל נתייחס למנעולים השכיחים שבהם.
המנעולים הנפוצים הם: מנעול צילינדר (מנעול מכאני רגיל), מנעול צירופים (מנעול שנפתח ע"י צירוף מספרים מסוים), מנעול ביומטרי (נפתח ע"י טביעת אצבע של המוזנים במערכת), מנעול חשמלי (מנעול בעל מנגנון הנעילה מופעל על ידי חשמל), מנעול עליון (מנעול הנמצא בחלק העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול שאינו נראה לעין) ועוד.

בנוסף ניתן לקבל שירות של החלפת מנעול. הדבר נכון לכל המותגים המובילים בשוק כמו החלפת מנעול פלדלת וכיוצא באלו.

אנחנו לא רוצים שתמתינו אפילו רגע מול מנעול שלא עובד כמו שצריך. בדיוק בגלל זה בנינו את המערכת שלנו באופן כזה שיזניק אליכם פורץ מנעולים מוסמך באופקים ברגע שמתקבלת אצלנו קריאה על צורך מהסוג הזה.

המנעולנים שלנו כולם מגיעים עם הציוד הנדרש ומבצעים את הפריצה במהירות וביעילות המרבים.

מנעולן באופקים מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות באופקים

כאמור, מנעולים נמצאים כמעט בכל מקום בחיים של כולנו. האקסיומה הזו לא פוסחת גם על עולם הדלתות. גם דלתות נמצאות בכל מקום ודורשות מענה של פתרונות יצירתיים מעולמות ידע שונים אלא שבניגוד למנעולים בכל הקשור בבחירה בדלתות לא טמונים רק שיקולים של ביטחון ומחיר אלא גם שיקולים הקשורים לתחום העיצוב.
למעשה, עבודתו של פורץ מנעולים באופקים במקרה הזה היא להקפיד על שמירה של הדלת כך שזו תמשיך להיות נאה כפי שהיא צריכה להיות.

הדלתות המוכרות בשוק הן: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לבית, דלתות למשרד ועוד.
השירות מתייחס גם למעטפת של הדלת מהמשקופים ועד הבלטות ברצפה בתהליך הנקרא בשם: 'כיוון דלתות'

בעולם הדלתות מתקיימים כמה סוגים עיקריים של תקלה בדלת.
  1. דלת טרוקה: משמע, דלת לה מפתח פנימי שלא ניתן לפתוח מבחוץ ללא מפתח. מכירים את המקרים בהם אחד מבני הבית יוצא לזרוק את הזבל אבל הוא שכח את המפתח בפנים? למקרה הזה אנחנו קוראים בהגה המקצועית: דלת טרוקה.
  2. דלת תקועה: במקרה כזה קיימת תקלה בדלת ויש להזמין שירותי פריצת דלת באופקים.
  3. התקנה של דלת: קורה ורוצים להחליף דלת מכל מיני טעמים. אם בונים בית חדש, מחליפים דירה, חונכים משרד וכו'.

עבור כל המקרים הללו ניתן לקבל את עזרתם של המנעולנים שלנו שידעו לתת לכם מענה בדבר סוג הדלת המתאים עבורכם לסוג הנעילה אותה אתם מחפשים במסגרת התקציב.

עבור כל המקרים אצלנו בפורטל מנעולנים 247 תמצאו מנעולן באופקים אשר ייתן לכם מענה זריז בכל שעה.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר באופקים

זה לא מובן מאליו שבתוך מאמר ארוך המתייחס לעבודת המנעולנות אנו מקדישים שתי רובריקות המתייחסות אך ורק לסוג מנעול אחד ויחיד. הסיבה לכך היא שמנעול צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר בכל העולם כולו. מדובר על מנעול בעל מנגנון מכני פשוט קל לייצור ונוח לתפעול. זה אמנם נשמע כמו מתכון למנעול לא אמין אלא שמנעול צילינדר מביא כל פעם תוצאות פשוט מעולות. מנעול צילינדר מופיע בכל מיני אופנים.

לכל חברה גדולה המכבדת את עצמה במשק יש מנעול צילינדר המזוהה עמה. לדוגמא: ייל סמארט, צילינדר רב בריח, צילינדר מגנום, מולטילוק MT5 וכן הלאה.

בנוסף, קיימים מנעולי צילינדר המיוחדים באופן הנעילה שלהם או במפתח הפותח אותם כמו במקרה של: צילינדר גלגל, צילינדר לשון, צילינדר כפתור, צילינדר אחיד, צילינדר עם כרטיס חכם וכן הלאה.
המנעולנים שלנו מעניקים שירות לכל המנעולים הללו.

גם במקרה של מנעול צילינדר תקוע בדומה למקרה של מנעול או דלת תקועים אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מתחייבים על מתן השירות המקצועי והמהיר ביותר בכל שעה.

אנחנו מאמינים כי תיקון צריך להיעשות פעם אחת בלבד. אנחנו לא רוצים שתחזרו ותחפשו שוב ושוב תיקון לאותה התקלה. לכן, לנו בפורטל מנעולנים 247 חשוב להשתמש אך ורק במנעולים איכותיים של החברות המובילות בשוק. גם במקרה של החלפת מנעול אחד במנעול אחר אנחנו תמיד נשמח לספק לכם מנעולים איכותיים במחירים משתלמים.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות באופקים

עולם הכספות הפך בשנים האחרונות לרווחת הכלל. מתחום שהשתייך לאנשי האלפיון העליון הרי שהיום אנחנו מדברים על פריט שניתן למצוא בבתים רבים. כספות יכולות לשמור על פריטים עם היסטוריה משפחתית יקרת ערך או למשמש משכנם של ציוד רגיש, כסף, פריטים יקרי ערך וכן הלאה.

עולם הכספות הוא עולם רחב מאוד המתחיל בכספות קטנות המבוססות על מנגנון נעילה חשמלי וממשיכות לכספות גדולות ומשוריינות הנפתחות באמצעות כלים חמים.

הכספות הפופולאריות בשוק הן: כספות ביתיות, כספות משרד, כספות כבדות, כספות משוריינות, כספות דיגיטליות, כספות חסינות אש וכן הלאה.

אנחנו יודעים כי בכל הקשור לכספות קיימת רגישות רבה שלא מופיעה בתחומים אחרים. לכן, מעבר למענה המהיר והנגיש בכל הקשור לפריצת כספות אנחנו תמיד נשלח פורץ כספות מוסמך בעל הכשרה רחבה היודע את העבודה על בוריה.

למנעולנים שלנו כולם תעודת יושר ממשטרת ישראל.
חשוב לנו שתדעו לאורך כל תהליך העבודה כי אתם נמצאים בידיים טובות.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים באופקים 24 שעות בשבילכם

אצלנו מבצעים החלפת מנעולים באופקים עשרים וארבע שעות ביממה. כאמור, אנחנו יודעים כמה זה לא נעים לעמוד מול תקלה חסרי אונים. חשוב לנו שתדעו תמיד – אתם נמצאים בידיים טובות. המנעולנים שלנו נבחרים בקפידה תוך מתן תשומת לב על הוותק, הניסיון, המקצועיות ותודעת השירות של כל עובד ועובד בפורטל "מנעולנים 247". אנחנו מכירים את משקי הבית הישראלים ואת ההתמודדות היום יומית של רבים מאתנו ביוקר המחיה ולכן מקפידים לתמחר את העבודה שלנו במחירים הוגנים ומשתלמים.

אנחנו מזמינים אתכם להיעזר שירותי מנעולן באופקים באמצעות הפורטל שלנו שלנו כדי לקבל תוצאות מצוינות במהירות.

מנעולן באופקים 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247