להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

זה לא נעים לעמוד מחוץ לדלת נעולה. אנחנו מאחלים לכם כי לא תתקלו במקרה כזה אף פעם. אבל, אם אתם כן נתקלים בסיטואציה בה הדלת לא נפתחת בגלל מפתח תקוע, דלת שנטרקה, ציר שבור ועוד – חשוב להיות בטוחים כי פורץ דלתות בו בחרתם לביצוע הפעולה הוא זה היודע איך לפתוח את הדלת בזריזות, מיומנות ואחריות. אצלנו בפורטל מנעולנים 24/7 תמצאו אך ורק פורצי דלתות מקצועיים, מוסמכים ובעל תעודת יושר מהמשטרה. אז אל תחפשו רחוק מדי… כאן תוכלו לקבל הצעת מחיר ממומחה בקלות ובמהירות.

פורץ דלתות 24 שעות ביממה

שירות פורץ דלתות במחירים הכי משתלמים מ 200 שקלים!
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי הדלתות
פורץ דלתות מוסמך בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

פורץ דלתות

פורץ דלתות מוסמך לתיקון והחלפת דלתות

תהיתם מה ההבדלים בין פריצת דלת נעולה לפריצת דלת טרוקה? ומהן הסיבות לדלת תקועה? התשובות לפניכם:

לדלת שלא נפתחת יש מגוון של סיבות וגורמים. בעיניים לא מקצועיות הכול נדמה אותו הדבר. אלא שבעיניים מיומנות קיימים הבדלים מהותיים המשפיעים על כל צורת העבודה של פורץ דלתות במהלך מציאת הפתרון הנכון והיעיל ביותר לתקלה הספציפית אותה הוא ניגש לתקן.

כאשר יש בעיה עם מנגנון הנעילה של הדלת נחלק את התקלה לרוב לשני סוגים מרכזיים:

  • דלת טרוקה – זו דלת לה יש מנגנון נעילה המאפשר פתיחה של בית או משרד רק מבפנים שלא באמצעות מפתח. מנגנון כזה של דלת טרוקה נפוץ במכוניות, בדלתות מסוג פלדלת ועוד. פעמים רבות מקרה של דלת טרוקה הוא מקרה פשוט בו אחד מבני הבית שכח את המפתחות בפנים. במקרה מהסוג הזה הדלת ומנגנון הנעילה תקינים ולכן מדובר בפריצה פשוטה ומהירה יחסית שמטרתה העיקרית הוא לשמור על הדלת ומנגנון הנעילה כמות שהם.
  • דלת נעולה – לכל דלת, מכל סוג שהוא, יש מנגנון נעילה המורכב מלשונית הדלת הנכנסת בזמן פתיחת הדלת ויוצאת החוצה עם סגירתה. מנגנון הנעילה מופקד על הלשונית ואם הכל תקין עם הורדת הידית הדלת תפתח ועם עלייתה של הידית חזרה – הדלת תיסגר. 'דלת נעולה' זה שם נרדף למנגנון נעילה תקול. לכן, פריצה של דלת נעולה זו פרוצדורה מורכבת יותר שכן לא רק שיש לפתוח אותה אלא גם לתקן את הדלת בצורה כזו שהדלת תוכל לחזור לפעילות תקינה. ההמלצה שלנו היא להגיד לפורץ דלתות כבר בשיחת הטלפון הראשונה על איזה משני המקרים מדובר ולהתייעץ איתו על המנעול הטוב והמתאים ביותר לדלת שלכם. במקרים רבים, כאשר מדובר באיש מקצוע מנוסה, הוא ידאג להגיע עם מנעול חדש שיתאים לדלת שלכם.

באילו מצבים נזמין פורץ דלתות לביתנו?

איך יש להתייחס לדלתות כניסה, דלתות עץ, דלתות פנים, דלתות למשרד, דלתות לבית, דלתות פלדה, דלתות לממ"ד ועוד. איך מבצעים כיוון דלתות ומדוע יש בזה צורך?

לא פעם הדלת תקועה ולא בגלל בעיה במנעול. דלת, כמו כל מנגנון אחר, נשחקת עם הזמן, מה שמוביל לבעיות שונות כמו שפשוף של הבלטות, שקיעה של הדלת ועוד. על פניו, קיימת נטייה להתעלם מדלת שלא נסגרת בצורה טובה. מעבר לכך שלא נוח לפתוח דלת שהיא תקועה, להישען עליה סתם או לטרוק אותה כי היא לא תיסגר באופן אחר, התנהגות מסוג זה פשוט פוגעת בדלת בכל פעם מחדש – מה שישפיע על רמת הנזק המצטבר שייגרם לדלת ולמשקוף.

ההמלצה שלנו היא קודם כל להימנע ממקרה בו הדלת נשחקת ונפגעת ללא דרך חזרה. אם הדלת לא נסגרת כמו שצריך או נפתחת בקושי – זה הרגע לעצור ולהזמין פורץ דלתות מקצועי שיעזור לכם להבין מה הבעיה ואיך לפתור אותה.

אם בכל זאת הגעתם למצב בו הדלת תקועה בגלל סיבה כזו או אחרת אל תוותרו על שני שלבים חשובים בשיחה עם המנעולן:

  1. ציינו את סוג הדלת בה יש בעיה. קיים הבדל משמעותי בין כיוון של דלת ממד לדלת עץ, בין דלת כניסה למשרד או לבית ועוד. בדלת המשמשת לממ"ד במקרים רבים הדגש יהיה על רמת הכובד שלה מה שידרוש שימוש בכלים מסוימים, לעומת זאת כאשר מדובר בדלת כניסה למשרד הדגש יהיה לא פעם על איך היא תיראה בסוף התהליך. לדלת עץ תכונות אחרות מאשר לדלת עשויה פלדה, מה שמחייב שימוש בכלים שונים ועוד. פורץ דלתות מנוסה יגיע לרוב עם הכלים הנחוצים לפתרון הבעיה, אבל לכל מקרה טוב לציין מה סוג הדלת כדי שהבעיה תיפתר בקלות ובמהירות.
  2. נסו לאבחן את סוג הבעיה. כאמור, קיים הבדל מהותי בין דלת הצריכה כיוון לדלת בה הבעיה טמונה במנעול, כל מקרה מצריך שימוש בכלים שונים וצורת עבודה אחרת. גם במקרה הזה, פורץ דלתות מנוסה יגיע עם מגוון כלים רחב על מנת להתאים את עצמו למציאות המשתנה.

פורץ דלתות מחיר השירות

המחיר עבור עבודתו של פורץ מנעולים מושפע משני גורמים עיקריים:

  1. מחיר העבודה עצמה. מחיר העבודה בדרך כלל לא עולה על כמה מאות שקלים והוא מושפע מהשעה ביום בה הגיע המנעולן וסוג העבודה. כאמור, ככל שנזמין איש מקצוע בשלב מוקדם יותר כך רמת השחיקה של הדלת או המנעול תהיה נמוכה יותר מה שיאפשר תיקון מהיר, פשוט יותר וכמובן – זול משמעותית. לא רק זה, אלא שפניה מראש לאיש מקצוע תאפשר לכם בחירה מודעת של השעה ביום בה השירות יגיע אליכם דבר שמשפיע גם הוא על המחיר.
  2. כאשר נדרשת החלפה של המנעול או של הדלת. במקרה בו המנעול עצמו נפגע, או הדלת, יש להחליף אותם. במקרה כזה המחיר יושפע מעלותם של המנעול / הדלת אותם בחרתם. במקרה הזה המחיר נע בין מאות בודדות של שקלים לכמה אלפים בהתאם לסוג המנעול או הדלת הנדרשת. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם הפורץ הדלתות כבר בשיחת הטלפון ולהבין ממנו האם יש לו המלצות מיוחדות לדלת או מנעול מסויימים, לעשות השוואת מחירים מדוקדקת באתרי האינטרנט השונים כדי שתעשו את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. שימו לב כי כאשר מדובר בהחלפה של מנעול פשוט כמו מנעול פלדלת, מנעול שיניים וכדומה ברוב המקרים המנעולן יבוא עם המנעול מראש. אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ובמותגים המובילים בשוק במחירים שווים לכל כיס. בין שירותינו תוכלו למצוא: החלפת מנעול של דלתות פנים, דלתות עץ, החלפת מנעול פלדלת ועוד. אל תוותרו בתום הפעולה על קבלה ואחריות על עבודתו של פורץ הדלתות ועל המנעול החדש או הדלת שרכשתם.

טיפים לבחירת פורץ דלתות מוסמך

מה הדברים שצריך לשים לב אליהם כאשר אתם מחפשים איש מקצוע טוב ומיומן שיפרוץ לכם את הדלת בקלות ובמהירות?

  1. אל תמהרו. אנחנו יודעים שלעמוד מול דלת תקועה זו חוויה לא נעימה. אבל בחירת פורץ דלתות תחת לחץ, חוסר ידע ועבודה לא נכונה עלולים לא לפתור לכם את הבעיה במקרה הטוב ואפילו לגרום לנזק רב יותר במקרה הרע. ההמלצה שלנו היא קודם כל לנשום כמה נשימות ארוכות, לקרוא את כל המידע הרלוונטי עבורכם, לוודא כי אתם מבינים איפה הבעיה ומה אתם מחפשים ורק אז לקרוא לאיש מקצוע.
  2. אל תוותרו על קריאת המלצות. אלו שעברו את הדרך הזו לפניכם יתנו לכם את התמונה הטובה והמהימנה ביותר על טיב השירות אותו אתם עתידים לקבל. לכן, גם אם אתם תחת לחץ של זמן, הדלת לא נפתחת ואתם במצוקה, שווה לקרוא רגע כמה המלצות על איש המקצוע בו בחרתם כדי שתהיו בטוחים שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר גם ברגעים היותר מאתגרים של החיים.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי תקינות הדלתות והמנעולים בבית או בעסק הם מהדברים החשובים ביותר, הם אלו שיתנו לכם שקט נפשי ויקנו לכם את הביטחון אותו אתם צריכים. אנחנו מאמינים כי בכל הקשור לביטחון יש להקפיד על עבודה מקצועית חסרת פשרות המקפידה על שימוש בכלים איכותיים.

אנשי המקצוע של "פורטל מנעולנים 247" עוברים הכשרה מקיפה במגוון נושאים רחב, החל מפריצת מנעולים ועד פריצת דלתות, מטיפול בדלתות הרכב ועד לטיפול בדלתות משרד. לכל המנעולנים של "פורטל מנעולנים 247" ישנה תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודת הסמכה לביצוע העבודה. אתם מוזמנים להתרשם באתר מהשירותים שלנו ולפנות אלינו בכל שעות היממה כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר במהירות הנדרשת.

פורץ דלתות 24 שעות ביממה – לשירותכם עם צוות פורטל מנעולנים 247