להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

הבית הוא המקום המשמעותי ביותר בחיינו. זה המקום בו אנחנו רוצים להרגיש מוגנים. לכן, חשוב שמנגנוני הנעילה המופקדים על כך יעבדו כנדרש. אנחנו ב"פורטל מנעולנים 247" שמים אתכם תמיד במקום הראשון. דואגים להיות שם בכל פעם כשהעניינים מסתבכים. עבור מתן שירות מיומן ומהיר הקמנו את הפורטל שלנו העומד לשירותכם על מנת שתוכלו להזמין מנעולן במרכז בקלות. אנו עומדים לרשותכם מסביב לשעון כדי להבטיח בכל עת את ביטחונכם וביטחון יקירכם.

מנעולן במרכז זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן במרכז מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך במרכז בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

מנעולן במרכז

באילו מקרים יש להזמין מנעולן במרכז?

עבודת מנעולנים במרכז מחולקת לשני תחומים גדולים ומרכזיים מהם נגזרים תתי תחומים נוספים. החלק הראשון בעבודת המנעולנות הוא כל הקשור במנעולים. כאשר אנחנו מדברים על מנעולים אנחנו מדברים למעשה על כל מנגנון נעילה שאתם מעלים בדמיונכם. החל מממנעולים מורכבים הנמצאים בשימוש של בתי עסק ומשרדים יוקרתיים ועד למנעולים פשוטים המשמשים אתכם בכניסה לחדר הילדים. אנחנו מדברים על הקודן של הרכב ועל הסיסמא של הכספת ועוד.

החלק השני בעבודה מתייחס לדלתות. גם דלתות קיימות במגוון סגנונות על מנת לספק צרכים מגוונים. דלתות נמצאות בכניסה לרכב או לקניון, בכניסה לבית, למשרד, למקלט השכונתי ועוד. הדלת והמנעול שניהם מופקדים על היכולת לנעול ולפתוח כנדרש כל מקום עבור כל מטרה.

העולם שלנו משתנה ומתחדש כל הזמן מה שהופך את עבודת המנעולן למאתגרת ומעניינת בכל פעם מחדש. פירוט נוסף על עבודת מנעולן במרכז ואיך היא מתבצעת בפועל ניתן למצוא במאמר הבא.

כמה עולה שירות של מנעולן במרכז?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים במרכז

כאמור, מנעולים ניתן למצוא באופנים שונים בחיי היום יום. החיים המודרניים מובילים אותנו לחשב בכל פעם את הפתרונות המדויקים ביותר לצרכינו השונים. עולם המנעולים לא שונה בכך מכל תחום אחר. לא נפרט כאן על כל מנעול בעולם כולו אבל כן נקדיש כמה מילים למנעולים הנפוצים.

  1. מנעול צילינדר: מנעול עם מנגנון מכאני יחסית פשוט.
  2. מנעול צירופים: מנעול הנפתח בעזרת צירוף מספרים.
  3. מנעול ביומטרי: נפתח על ידי טביעת האצבע של האדם שהזינו במערכת.
  4. מנעול חשמלי: מנעול בעל מנגנון נעילה חשמלי.
  5. מנעול עליון: מנעול שנמצא בחלק העליון של הדלת.
  6. מנעול חבוי: מנעול שלא רואים אותו.

בנוסף, ניתן לקבל שירות של החלפה למנעולים של חברות מוכרות כמו החלפת מנעול פלדלת, החלפה של מנעול לדלתות עץ וכדומה.

אנחנו יודעים כמה זה לא נעים לעמוד מחוץ לבית בשעה מאוחרת בלילה או להיתקל במנעול פגום בכניסה למשרד כאשר בדרך מגיע לקוח לפגישה חשובה. לכן הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא לספק לכם שירות מקצועי במהירות הגבוהה ביותר שאנחנו יכולים לספק.

בדיוק בשביל זה הקמנו את הפורטל של "מנעולנים 247". המערכת בנויה באופן כזה שתביא אליכם פורץ מנעולים מוסמך במרכז מהירות לכל אירוע חירום בכל שעה.

מנעולן במרכז מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות במרכז

הדלתות הן עולם שלם המתמקד בחומר. בניגוד למנעולים, דלתות מורכבות מחומרים שונים על מנת למלא תפקידים כאלו ואחרים. הרי דלת למשרד לא דומה לדלת עבור ממד ודלת המיועדת למחסן לא תהיה כמו דלת אותה ייצרו עבור כניסה לבית.
לכן, חשוב שיהיה שם איש מקצוע שידע לטפל בכל סוג חומר באופן הנכון.

בנוסף, ניתן לקבל שירות של תיקון למעטפת הדלת. משמע כל מה שדואג לכך שהדלת תינעל בכל פעם כנדרש. לפעולה הזו קוראים בהגה המקצועית: 'כיוון דלתות'.

בין שירותי תיקון דלתות שאנו מבצעים: תיקון של דלתות פנים, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות עץ, דלתות חוץ, דלתות לממ"ד ועוד.

כאשר אנחנו ניגשים לטפל בכל בעיה בדלת חשוב לנו קודם להבין לעומק מה למעשה הבעיה. לעיתים אחד מבני הבית או השותפים במשרד שוכח את המפתח וכל מה שצריך זה פורץ דלתות מוסמך שיגיע במהירות.

לעיתים יש לסייע בהתקנה של דלת חדשה. העבודה צריכה להיעשות ביסודיות בזמן המתאים ביותר ללקוח.

ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בפרטים כאשר אתם ניגשים להזמין שירותי פריצת דלת במרכז. כל פריט מידע יאפשר למנעולן במרכז להגיע ממוקד ויעיל לפתרון הבעיה.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר במרכז

מנעול צילינדר הוא המנעול הנמכר ביותר בעולם כולו. לא בכדי אנו מקדישים לו שתי רובריקות שלמות בתוך המאמר. מנעול צילינדר מבוסס מנגנון מכני פשוט אותו קל לייצר ולקבל בכל פעם תוצאות מעולות.

שירות החלפת צילינדר מתאים עבור מנעולי צילינדר ייחודיים לחברות מנעולים כאלו ואחרות כדוגמת: צילינדר מגנום, מולטילוק MT5, ייל סמארט, צילינדר רב בריח וכדומה, או למנעולי צילינדר אשר יוצרו אחרת במקצת על מנת לספק צרכים שונים, כדוגמת: צילינדר לשון, צילינדדר גלגל, צילינדר כפתור, צילינדר אחיד, צילינדר עם כרטיס חכם וכן הלאה.

גם כאן המטרה המרכזית שלנו היא להעניק עבודה מקצועית ומיומנת במהירות בכל שעה.
פריצה של מנעולי צילינדר הוא אירוע שכיח כך שאין כל ספק כי המנעולנים שלנו יודעים את העבודה על בוריה.
למנעולי צילינדר יש נטייה להישחק לאורך השנים מה שיכול לדרוש החלפה של המנעול.
לכן המנעולנים של "פורטל מנעולנים 247" מצוידים כולם במגוון מנעולי צילינדר איכותיים אותם ניתן להתקין במהלך תיקון התקלה.
אם תצטרכו תוכלו אפילו לקבל סיוע ממנעולן במרכז בשכפול המפתחות לבני הבית או השותפים במשרד.מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות במרכז

כספות הן אולי התחום המאתגר והמעניין ביותר בעולם המנעולנות. כספות הן הרי הדרך הטובה ביותר לשמור פריטים בודדים בדרך הבטוחה ביותר. כך שכל פריצה של כספת הופכת תהליך מאתגר ומלמד עבור כל מנעולן. לכספות מגוון מנגנוני הגנה אותם ניתן למצוא לעיתים בנפרד ולעיתים באותה כספת, ממש תלוי בצרכים של הלקוח בכל פעם.
הכספות הנפוצות הן:

  • כספות חשמליות – כספות אשר מלבד מפתח מכני מלוות גם במנגנון חשמלי.
  • כספות כבדות – כספות המיוצרות כבדות על מנת למנוע גניבה של הכספת כולה.
  • כספות משוריינות – כספות להן שתי שכבות המייצרות דפנות עבות המקשות על פריצה בכלים חמים של הכספת.
  • כספות חסינות אש ועוד.
עבודה עם כספות היא לא דבר זר לנו ולכן אנחנו ב"פורטל מנעולנים 247" מכירים את הרגישות הרבה המתלווה לכל מקרה של פריצת כספת זו או אחרת.

אנחנו רוצים שתמיד תרגישו כי אתם נמצאים בידיים טובות ולכן אנחנו מקפידים על כך שבכל קריאה המבקשת סיוע בפריצה של כספת ייגשו רק אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר שלנו. בנוסף, אנו מקפידים על כך שהמנעולנים שלנו כולם יישאו עמם תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים במרכז 24 שעות ביממה עבורכם

עבודת המנעולנות מביאה איתה בכל יום עניין ואתגר חדש. אנחנו מוצפים בחידושים טכנולוגיים בכל יום המשפיעים גם על עולם המנעולים מה שמביא את המנעולנים שלנו לחשוב מחוץ לקופסא, להקיש דבר מתוך דבר ולפעול על פי השכל הישר. אצלנו מתרחשת החלפת מנעולים במרכז עשרים וארבע שעות ביממה. מבחינתו תקלה בשעת לילה מאוחרת לא מצדיקה טיפול רשלני שלא מביא לפתרון אמיתי של הבעיה ולתוצאה הרצויה. צוות המנעולנים של "פורטל מנעולנים 247" נבחר בקפידה תוך שימת דגש על מקצוענות, ניסיון ומיומנות. לכל המנעולנים שלנו כל הרישיונות הנחוצים וכן תעודת יושר ממשטרת ישראל. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו שירות במהרה.

מנעולנים במרכז 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247

בין הערים המקבלות שירות נמצא את: