להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

פורטל מנעולנים 247 זמין עשרים וארבע שעות לשירותכם כדי שתמצאו מנעולן בקריות בקלות ובמהירות. אנחנו יודעים שזה לא קל לעמוד מול דלת סגורה, מנעול הרוס או כספת שאבד לה המפתח או מסיבה כלשהי ננעלה בלי יכולת גישה. לכן, חשוב לנו שלאורך כל תהליך התיקון תדעו כי אתם נמצאים בידיים טובות. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 נבחרים בקפידה מתוך הבנה כי בעולם שלנו היום אין תחליף לעבודה איכותית של איש מקצוע ותיק, מנוסה ומומלץ על ידי לקוחותיו!

מנעולן בקריות זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בקריות מחיר משתלם במיוחד  החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בקריות בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בקריות

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בקריות?

על מנת להגיד באילו מקרים יש להזמין מנעולנים בקריות ראשית צריך להסביר מה בעצם כוללת עבודת המנעולנות. קיים בלבול נפוץ בין פורץ מנעולים או דלתות לבין מנעולן מקצועי. ההבדל נעוץ בעיקר ברמת ההכשרה והיקף הידע. פורץ מנעולים או פורץ דלתות יודע במרבית המקרים לטפל באופן נקודתי במקרה של דלת נעולה או מנעול שלא עובד באופן תקין. אמנם פורץ המנעולים יאפשר לכם להיכנס הביתה או למשרד אבל הוא לא ידע להסתכל על המכלול הרחב יותר של מנגנון הנעילה והדלת. למה אנחנו מציינים זאת? מכיוון שבמרבית המקרים תקלה במנעול לא נוצרת יש מאין. הדלת והמנעול קשורים זה בזה. אם יש שחיקה בדלת או במשקוף זה עלול לבוא לידי ביטוי גם במנעול ולהיפך. לכן, אצלנו בפורטל מנעולנים 247 תוכלו להזמין מנעולן בקריות שיש בידו ידע רחב בכל הקשור לדלת או מנעול מכל סוג שהוא. על כך ועוד נרחיב במאמר הבא!

כמה עולה שירות של מנעולן בקריות?

השירות שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בקריות

העולם שלנו מתקדם במהירות. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לייצר מנעולים איכותיים במחירים משתלמים ולמעשה לייצר דגמים ייחודיים לצרכים שונים. מנעולים נמצאים בכל מקום. בין אם בבית ובין אם במשרד, שומרים על ארון החשמל בחוץ ודואגים לשמור על מחסן עם ציוד יקר.

לא נוכל לפרט כאן על כל המנעולים הקיימים בשוק. אבל כן נתייחס לשכיחים שביניהם.

 • מנעול צירופים: מנעול הנפתח על ידי צירוף מספרים מסוים.
 • מנעול ביומטרי: מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה.
 • מנעול צילינדר: מנעול שכיח מאוד בעל מנגנון נעילה מכני.
 • מנעול אלקטרוני: מנעול הנפתח ע"י מנגנון נעילה חשמלי.
 • מנעול עליון: מנעול הממוקם בחלקה העליון של הדלת.
 • מנעול חבוי: מנעול שלא רואים אותו

כמובן שהשירות כולל גם החלפה של מנעולים. החלפת מנעול פלדלת, החלפה של רב בריח וכן הלאה.

שירות פורץ מנעולים מוסמך בקריות של פורטל מנעולנים 247 מתחיל בראש ובראשונה בתשאול של הלקוח על מנת לקבל תמונה טובה יותר על אופי הבעיה והיקפה.

למנעולנים של פורטל מנעולנים 247 ציוד איכותי ויעיל לפתרון תקלות רבות. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בפרטים במהלך השיחה המקדימה על מנת לעזור למנעולן בקריות להגיע ממוקד לביצוע העבודה.

במידה ומתבצעת החלפה של המנעול ויש לשכפל מפתחות חדשים, למנעולנים שלנו יש מעין "מעבדה ניידת" המאפשרת שכפול מפתחות לבני הבית.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בקריות

כמו מנעולים גם דלתות נמצאות במקומות רבים בחיי היום יום שלנו. מה שמייחד את עבודת פריצת דלת בקריות (או בכל מקום אחר) בניגוד לביצוע כל פעולה אחרת בתחום המנעולנות, הוא העובדה שמדובר לא רק בפריט שמטרתו לשמור על הביטחון שלנו, אלא גם פריט המשמש לנוי. לכן, חשוב שעבודתו של המנעולן תתאים לצרכים הללו ותיעשה בצורה העדינה ביותר האפשרית.

הדלתות להן מותאם השירות הן: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לממ"ד וכו'.

גם במקרה הזה העבודה מתחילה בבדיקה מקיפה המאבחנת את סוג הדלת ואופי התקלה. מתקין דלתות מוסמך מגיע לבית הלקוח כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

העבודה כוללת טיפול בכל הקשור לדלת או למעטפת הדלת בעבודה הנקראת 'כיוון דלתות'. משמע, טיפול במשקופים או בבלטות במידה ויש צורך כדי לוודא כי הדלת נפתחת ונסגרת באופן תקין.

מנעולן בקריות לדלתות מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בקריות

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים השכיחים בעולם. מנעול צילינדר מבוסס על מנגנון מכני פשוט יחסית שנותן ביצועים מצוינים בכל פעם מחדש. מנעול צילינדר הוא מנעול שכיח עד כדי כך שישנן חברות להן מנעולי צילינדר המיוחדים עבורן. המפורסמים שבהם הם: ייל סמארט, מגנום, מולטילוק MT5, צילינדר של רב בריח, צילינדר של שריונית חסם  ועוד.

בנוסף, קיימים מנעולי צילינדר בעלי מאפיינים ייחודיים במנגנון הנעילה או במפתח התואם.

מנעולי הצילינדר הנפוצים ביותר הם:

 • צילינדר לשון: מנעול צילינדר בסיסי.
 • צילינדר גלגל: מנעול צילינדר לו הוסיפו גלגל שיניים.
 • צילינדר כפתור: מנעול צילינדר שמפתח קבוע שלו נמצא בצד הפנימי של הדלת.
 • צילינדר עם כרטיס חכם: מנעול צילינדר הנפתח בעזרת כרטיס חכם.
 • צילינדר אחיד: קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים באמצעות מפתח מאסטר משותף.

כמובן שבשוק קיימים מנעולי צילינדר נוספים מסוגים שונים שגם עבורם ניתן לקבל שירות מקצועי ואיכותי.

עבודה עם מנעול צילינדר לא שונה בבסיסה מעבודה עם כל מנעול אחר. גם במקרה הזה מדובר על שלב בתחקיר, שלב בו המנעולן אוסף חומר רלוונטי שיעזור לו לקבל החלטות נכונות ברגע האמת.

השלב השני הוא שלב העבודה עצמה. גם במקרה הזה המנעולנים שלנו מוכנים למקרה חירום זמינים לכל בעיה ומגיעים במהירות.

כאשר יש צורך בהחלפה של המנעול, המנעולנים שלנו יביאו את המנעול החלופי ויחליפו אותו במקצועיות.

ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם מנעולן בקריות, אותו תזמינו, לגבי סוג המנעול המתאים עבורכם במסגרת התקציב כדי שתהיו בטוחים כי המנעול שברשותכם עושה את העבודה לשביעות רצונכם.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בקריות

כספות הפכו בשנים האחרונות לפריט שכיח במשקי בית רבים בישראל. אם בעבר כספת הייתה פריט השייך לבתי עסק נחשבים או לאנשים עמידים אז הרי שהיום השימוש בכספת הפך לנחלת הכלל.
הגידול שחל בשימוש בכספת הביא להיווצרות של כספות שונות המתאימות לצרכים מגוונים.

הכספות השכיחות ביותר הן:

 • כספות ביתיות: כספות קטנות בדרך כלל שנועדו לשימוש ביתי. מטרתן על פי רוב לשמור על פריטים בעל ערך סנטימנטלי.
 • כספות למשרד: כספות המגינות על ציוד רגיש או כסף.
 • כספות חשמליות: כספות להן בנוסף למנגנון המכני הוסיפו מנגנון נעילה המבוסס על חשמל.
 • כספות משוריינות: כספות עשויות שתי שכבות כדי להקשות על פריצה בידי גורם חיצוני.
 • כספות כבדות: כספות אותן מייצרים כבדות מלכתחילה כדי למנוע גניבה של הכספת כולה.
 • כספות חסינות אש
  ועוד.
המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מומחים בפריצה של כל סוגי הכספות.

כאשר מתקבלת קריאה המחייבת פריצה של כספת אנחנו שולחים פורץ כספות מוסמך עם וותק וניסיון שיבצע עבורכם את העבודה במהירות תוך רגישות מקסימלית כדי שתדעו תמיד כי אתם נמצאים בידיים טובות.

אנחנו יודעים כי עבודה עם כספות יכולה לעורר רגישויות כאלו ואחרות ולכן לכל המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מנעולן בקריות מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בקריות 24 שעות ביממה

עבודת המנעולנות היא לא עבודה סטנדרטית בה שעות העבודה קבועות. מדובר בעבודה המתרחשת סביב השעון. מניסיוננו נוכל להגיד כי אף אחד לא יכול לצפות את הרגע בו הוא יצטרך בדחיפות את שירותיו של מנעולן. בדיוק בגלל זה חשוב להבטיח כי האנשים הנכונים יהיו שם כדי שתהיו בטוחים כי התיקון נעשה על הצד הטוב ביותר. אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מתבצעת החלפת מנעולים בקריות עשרים וארבע שעות ביממה ללא פשרות וללא קיצורי דרך. אתם מוזמנים להתרשם מהפורטל ולראות איך תוך זמן קצר מרגע פנייתכם אלינו אתם תקבלו שירות אמין ומקצועי, הכולל אנשי מקצוע מומחים לבחירתכם ובאזור שלכם!

מנעולן בקריות 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247