להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

החלפת מנעולים בדלתות היא משימה מורכבת, שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון בלבד. הסיבות להחלפת מנעול הן מגוונות ביותר, כשהסיבה העיקרית לכך היא בראש ובראשונה הבטיחות וההגנה מפני פורצים. צוות הפורטל מנעולנים 247 פנוי מיידית לכל קריאה שלכם, עם הגעה תוך 30 דקות. רוצים לדעת מהן העלויות של החלפת מנעול, ומהם ההבדלים בין המנעולים השונים? כל הפרטים מחכים לכם במאמר הבא.

החלפת מנעולים 24 שעות ביממה

שירות החלפת מנעולים במחירים הכי משתלמים מ 200 ₪
מנעולן מוסמך להחלפת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך להחלפת מנעולים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

להזמנת שירות החלפת מנעולים חייגו: 072-372-8445

החלפת מנעולים

עלות החלפת מנעולים ועת החלפתם

סביר להניח שכל אחד מאיתנו יתמודד באיזשהו שלב בחייו עם הסיטואציה בה הוא צריך להחליף מנעול לדלת עקב סיבות שונות, כשהנפוצה בהן היא היתקעות בחדר עקב מנעול שנתקע מבלי יכולת לפתוח את הדלת או דלת שנטרקה. מדובר על מצב לא נעים בכלל ואפילו מלחיץ במידה ואין אף אחד אחר בבית. כמה שמנעול לדלת נשמע עניין בנאלי, יומיומי ושגרתי, כשהמנעול לא עובד, אם הוא תקול, שחוק, או אם הוא חס וחלילה נפרץ – אנו נמצאים בבעיה חמורה, עקב אובדן הביטחון ואי ההגנה שלנו ושל חפצינו יקרי הערך.

כשמדובר על החלפת מנעולים, אחד הדברים החשובים ביותר שלקוחות שואלים את עצמם, הוא המחיר של החלפת המנעול וביצוע העבודה: מהו הצפי של העלויות, במיוחד אם מדובר במקרה בהול ודחוף הדורש פתרון מיידי תוך 24 שעות גג. ברמת העיקרון לא ניתן לציין מחיר אחיד לכל עבודה של החלפת מנעול. זאת מכיוון שהמחירים של החלפת מנעולים משתנים בהתאם לסוג הדלת ולסוג המנעול עצמו או הצילינדר, שכן כל מנעול עומד בפני עצמו.

חלק מהמנעולים מורכבים יותר מאחרים ודורשים עבודה מאומצת יותר מהמנעולן על מנת שיוכל להחליפם. כמו כן, שאלת המחיר תלויה אם מדובר על עבודה המתבצעת מעכשיו לעכשיו או אם מדובר על עבודה שהוזמנה מראש, בה נקבע סוג המנעול או הצילינדר מבעוד מועד לפי הלקוח. לכן מומלץ להתקשר לקבלת הצעת מחיר לפני ההזמנה תוך כדי תיאור מפורט של התקלה, סוג הדלת וסוג המנעול או הצילינדר שיש להחליף.

החלפת מנעול לדלת

בכל דלת, בין אם מדובר על דלת לדירה, לבית, למחסן, לממ״ד או למפעל – צריך להיות מנעול איכותי (מנעול איכותי הוא מנעול המיוצר ע״י חברה מוכרת ושאינו זול מדי) ועמיד בפני פריצות של גנבים. למנעול איכותי יש תפקיד מכריע באספקת הגנה ובטיחות לבני הבית ועל החפצים יקרי הערך שלהם, ושומר כמובן על פרטיות. אין לזלזל במנעול איכותי או להתפשר על מנעול פשוט שאותו ניתן לפרוץ בקלות, מה שעלול לעלות בסופו של דבר ביוקר רב ואובדן של חפצים יקרים ביותר.

איך יודעים באיזה מנעול מומלץ לבחור ואיזה מנעול מתאים לאיזו דלת?

הבחירה במנעול הנמצא בכל דלת תלוי בגורמים שונים: יש מנעולים פשוטים הניתנים להחלפה בקלות, וישנם מנעולים מורכבים יותר מהדור החדש, אותם ניתן לפתוח אך ורק באמצעות קוד או טביעת אצבע. אך על מנת לרכוש את המנעול המתאים ביותר לבית, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיכול לתת הסבר מקיף לגבי כל סוגי המנעולים הקיימים ולספק אינפורמציה נוספת בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח. לדוגמה, אם מדובר על מפעל הממוקם באזור תעשייה, יש למצוא פתרונות מגוונים גם לעובדי המפעל, על מנת שיוכלו להיכנס בבוקר לעבודה, אך גם לנעילה הרמטית בשעות הלילה שתתאים לדוגמה לדלת הזזה. כשמדובר על דלת עץ או דלת לממ״ד יש צורך במנעולים שונים לחלוטין וכמובן יש להתחשב באם יש ילדים בבית או לא, כדי שאלה לא יוכלו לפתוח את הדלת ולגרום לנזק. כך או כך, החלפת מנעול לדלת צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע בלבד, שהינו בקיא בכל הסוגים השונים של המנעולים, הצילינדרים והדלתות השונות בשוק, על מנת שיוכל לתת מענה מקצועי ומהיר ככל האפשר.

כמה עולה החלפת מנעולים?

עלויות החלפת מנעולים משתנות בהתאם למספר גורמים, לכן לא ניתן לתת מחיר אחד כולל לכל עבודה הקשורה בהחלפת מנעול. מעבר לכך, סוג המנעול מהווה גם הוא השפעה משמעותית על העלויות השונות, כשבחירה במנעול איכותי ומודרני יותר, תעלה מן הסתם יותר כסף ממנעול צילינדר פשוט שניתן למצוא בשוק. בין הגורמים השונים המשפיעים על המחיר יש למנות, לדוגמה:

 • סוג הדלת: סוג הדלת משפיע על מחיר ההתקנה ועל הבחירה בצילינדר או במנעול המתאים. לדוגמה, אם מדובר על דלת מעץ, דלת פלדה, פלדה חסינת אש, דלת לרכב וכדומה. אם יש צורך בקידוח של הדלת, והתקנת צילינדר חדש, ההתקנה ומשך העבודה ישפיעו ישירות על המחיר.
 • סוג הצילינדר והמנעול: ישנם צילינדרים פשוטים מאוד, אותם ניתן להתקין בקלות ובמהירות, לעומתם יש מנעולים משוכללים ביותר ומודרניים במיוחד (הנפתחים עם זיהוי אצבע) שתפקידם לספק הגנה מקסימלית ככל האפשר על דיירי הבית. ככל שהמנעול יותר משוכלל כך הוא גם יותר מורכב, והמנעולן המוסמך יצטרך לעבוד קשה יותר על מנת לפרוץ את המנעול. יש לקחת בחשבון שפעולה זו עלולה לעלות כמה מאות שקלים. בכל מקרה רצוי להיוועץ עם המנעולן המומחה לפני ההזמנה הסופית של המוצר על מנת לוודא שלא חורגים מהתקציב.
 • משך העבודה: אופי העבודה ואורכה ישפיעו גם הם על העלויות. אם מדובר למשל על כספת משוריינת שיש לפרק, יש לקחת בחשבון שמדובר על עבודה מורכבת יותר ממנעול לכספת אלקטרונית פשוטה. גם סוג התקלה ישפיע על הזמן שדרוש למנעולן למצוא פתרון לבעיה. לכן יש לקחת זאת בחשבון ולפרט היטב לפני הזמנת התיקון באיזה סוג של תקלה מדובר.
 • דחיפות העבודה: הצורך בהחלפת מנעול לדלת יכול לצוץ באופן פתאומי ולא צפוי, לדוגמה אם נתקעים ללא מפתח באמצע הלילה ואין אפשרות להיכנס לדירה, עקב פריצה לדירה על ידי גנבים, שלאחר מכן חייבים במיידי להחליף מנעול, או אם חייבים לפרוץ לכספת שנשכח לה הקוד. כך או כך, כל מקרה לגופו ובעל מורכבות שונה. לכן המחיר ייקבע בהתאם לדחיפות העניין ומורכבות העבודה.

כמה עולה לבצע החלפת מנעולים לדלת?

החלפת מנעול לדלת תלויה בסוג הדלת והחומר ממנו היא עשויה. החלפת מנעול לדלת עץ תהייה מן הסתם זולה יותר מאשר החלפת מנעולים של דלת מפלדה חסינת אש לדוגמה, בשל החומרים מהם היא עשויה. מכיוון שאין מחיר אוניברסלי להחלפת מנעול מכיוון שכל מקרה לגופו, מומלץ להתייעץ עם מנעולן מקצועי לפני הזמנת ההחלפה כדי לא להיות מופתעים מהמחיר, וגם כדי לקבל הצעת מחיר ראשונית שתעזור לכם להבין אם התיקון עומד בתקציב או חורג ממנו. עם זאת, חשוב מאוד לציין שהחלפת מנעולים או החלפת צילינדר, ולא משנה באיזו דלת מדובר, צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מומחה בלבד.

תיקון של דלת או החלפת מנעולים על ידי אדם שאינו בקיא בסוג העבודה עלולים לגרום לנזק לדלת עצמה, מה שיכול לעלות יותר כסף בסופו של דבר ממחיר של התיקון והמנעול עצמו יחדיו. ברמת העיקרון המחירים יכולים לנוע בין סדר גודל של 200 ש"ח ועד ל – 800 ש"ח. אך כאמור, יש להתייעץ קודם כל עם איש מקצוע ולקבל ממנו גם מידע נוסף לגבי המנעול המתאים לסוג הדלת כדי לקבל אינדיקציה מדויקת יותר.

להזמנת שירות החלפת מנעולים חייגו: 072-372-8445

איזה סוגי מנעולים נפוצים ניתן למצוא בארץ?

 • מנעול צילינדר
  מנעול צילינדר הוא המנעול השכיח ביותר הנמצא בשימוש כיום, והוא נמצא ממש בכל בית וכל דלת אפשרית. הצילינדר עצמו עשוי מתכת או פלדה, נמצא בתוך הדלת וניתן לפתיחה באמצעות מפתח (יש סוגי מפתחות שונים ביניהם ניתן לבחור). מנעול צילינדר ניתן לפתיחה יחסית בקלות ולכן לא נחשב לבטיחותי במיוחד נגד פורצים. חשוב לדעת כי לכל דלת יש צילינדר המתאים לה, כשיש סוגים רבים של צילינדרים, המותאמים לעובי הדלת ולסוג הדלת. יש צילינדרים המתאימים לדלתות עץ ויש צילינדרים המתאימים לדלתות מתכת או פלדה, והם משתנים ביניהם גם כן במכניקה. כמו כן יש צילינדרים אלקטרו מכניים המתאימים לשימוש במעליות למשל.
 • מנעול צירופים
  מנעולי צירופים הינם נפוצים גם כן. אלה מנעולים העובדים עם קוד סודי של כמה ספרות, ונקראים גם ״מנעולי קוד״ או ״מנעולי ספרות״. ניתן למצוא מנעולי צירופים במקומות רבים כגון: בכספות, לוקרים, במזוודות, במנעולים לאופניים, במנעולי תליה או במוסדות בהם יש להקיש קוד מספרי על מנת לפתוח דלת או ארון. מנעולים אלה הם בטיחותיים במיוחד.
 • מנעול חשמלי
  מנעולים חשמליים הם נפוצים מאוד בארץ ומשמשים למגוון רחב של פעולות במקומות ציבוריים, במקומות עבודה, במפעלים, כאמצעי פתיחה לשערים חשמליים, בכניסות לבתי מגורים, בכניסה למשרדים רפואיים או ובמקומות בהם לא ניתן להיכנס ללא רשות. היתרון הגדול של המנעולים החשמליים הוא שניתן להגדיר אמצעי פתיחה שונים למנעולים חשמליים – לדוגמה עם כרטיס מגנטי לעובדים, עם לחצן, עם קוד מספרי ועוד, והם נחשבים לבטוחים מאוד.
 • מנעול ביומטרי
  מנעול ביומטרי הוא מנעול שניתן לפתיחה עם אפליקציה או באמצעות טביעת אצבע, קרנית העין או באמצעות סאונד. כך שהשימוש במפתחות איננו רלוונטי עוד. ניתן להגדיר אישורי פתיחה ליותר מאדם אחד, לדוגמה אם מדובר על משרד משותף או בבית המשפחה. היתרון הגדול הוא הקושי בפריצת המנעול ושאין תלות במפתחות, כך שניתן בכל עת להיכנס לבית.
 • מנעול אלקטרוני
  מנעול אלקטרוני הוא מנעול שניתן לפתיחה באמצעות כרטיס חכם או קוד מספרי והוא נחשב לבטיחותי ביותר. ניתן למצוא מנעולים כאלו בבתי מלון, אך הם מתאימים גם לנעילה של מגירות או ארוניות בהם מסמכים סודיים ופרטיים. על מנת להתקין אותם או על מנת לפרוץ אותם יש לקרוא לאיש מקצוע מנוסה.
 • מנעול עליון
  מנעול עליון (או מנעול ג׳ואל) הינו מנעול הנמצא בדרך כלל מגובה מסוים בדלת ונועד להגנה נוספת בנוסף למנעול הרגיל לפתיחת הדלת. התקנת מנעול עליון בכניסה לבית יכולה למנוע מפורצים להיכנס לדירה שכן, מדובר על עבודה מרובה יותר שעלולה להיערך יותר זמן מהרגיל וכך יכולה לגרום לסיכון רב יותר שהם ייתפסו.
 • מנעול חבוי
  מנעולים אלה, להם לשונית ארוכה, ניתנים לפתיחה מחלקה הפנימי של הדלת, והם מיועדים בראש ובראשונה להגנה מפני ילדים, לדוגמה על מנת שלא יוכלו לצאת לבד מהדלת או מהחלון. היתרונות הנוספים של המנעול החבוי הוא שהוא מרכך את הטריקה של הדלת, וכך מונע את סיכויי ההיתקעות שלה.

אם אתם מחפשים מנעולן מוסמך ומקצועי באזור מגוריכם – פורטל מנעולנים 247 הוא הכתובת הראשונה בשבילכם! אצלנו תוכלו למצוא את איש המקצוע המושלם עבורכם להחלפת המנעול הישן בדלת או לפריצת המנעול הישן והתקול, בין אם מדובר על דלת פלדה, מתכת, עץ, או אם מדובר על דלת של כספת.
אנחנו עובדים עם יצרני המנעולים והצילינדרים המתקדמים והאיכותיים בלבד. צרו עמנו קשר בכל עת, ובואו להנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד!

החלפת מנעולים 24 שעות ביממה – לשירותכם עם צוות פורטל מנעולנים 247

להזמנת שירות החלפת מנעולים חייגו: 072-372-8445