להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אתם מכירים את התחושה הזו כאשר מתרחשת תקלה במהלך יום עמוס או באמצע הלילה ואתם מרגישים ממש כאילו משהו עושה לכם את זה בכוונה? אנחנו ב"מנעולנים 247" לא חושבים שאתם צריכים להישאר עם התחושה הזו יותר מדי זמן. לכן הקמנו את הפורטל של מנעולנים 247 כדי להבטיח לכם שירות מקצועי ומיומן בכל שעה. אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן ברמלה בעקבות תקלה בדלת או במנעול או אם אתם צריכים משהו שיפרוץ את הכספת שלכם במהירות אתם מוזמנים לדבר איתנו ולתת לנו לפתור את כל התקלות.

מנעולן ברמלה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן ברמלה במחירים הכי משתלמים מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ברמלה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

מנעולן ברמלה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן ברמלה?

כדי לדעת מתי אתם יכולים להזמין מנעולן ברמלה אולי שווה להשקיע כמה דקות על מנת לתת לכם תמונה טובה יותר של עבודת המנעולן. מנעולן הוא למעשה מי שיש לו הכלים לפתור כל תקלה בדלת או במנעול. אם תחשבו על זה תוכלו לגלות כי מנגנוני נעילה שונים טמונים במקומות רבים בעולמנו המודרני. מנגנון נעילה נמצא על קופסת הנגינה של הילדה, הוא נמצא בכניסה למחסן, בארון החשמל בכניסה, במשרד, במסעדה ולמעשה כמעט בכל פינה. יתרה מכך, עולם המנעולים מתחדש כל הזמן ומביא לנו פתרונות טובים ויעילים יותר לצרכים שונים. בפורטל מנעולנים 247 תמצאו מנעולנים ברמלה שיודעים לא רק איך לפרוץ סדרה של מנעולים כאלה ואחרים אלא גם יודעים להקיש מתוך דבר לדבר אחר, לחשוב יצירתי ולהיות מעודכנים כל הזמן במתרחש בשוק הישראלי והעולמי כאחד. כל זה על מנת לספק לכם שירות מקצועי בכל מצב.

כמה עולה שירות של מנעולן ברמלה?

מידע אודות השירות

איך השירות מתבצע

פורץ מנעולים ברמלה

אין ספק כי עולם המנעולים עבר שינויים מרחיקי לכת מהימים בהם כל מה שהיה צריך היה לסובב מפתח בחור המנעול. אנחנו חיים בעולם בו אנחנו רוצים לקבל הכול במהירות באופן הכי מדויק עבורנו. לכן נוכל למצוא מנעולים רבים בעלי יתרונות כאלו ואחרים בשוק.

המנעולים המוכרים יותר בתחום הם: מנעול צילינדר (מנעול בעל מנגנון מכני פשוט), מנעול צירופים (מנעול הנפתח בעזרת צירוף מספרים מסוים), מנעול אלקטרוני (מנעול שמנגנון הנעילה שלו מבוסס על חשמל), מנעול ביומטרי (מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה), מנעול עליון, מנעול חבוי ועוד.

העבודה מתחילה בשיחת טלפון בין פורץ מנעולים מוסמך ברמלה ללקוח. במהלך השיחה המנעולן ינסה לדלות כמה שיותר פרטים על המקרה כדי להגיע מוכן עם הציוד הנדרש וממוקד למשימה הניצבת לפניו.

ההמלצה שלנו היא לא להמעיט בפרטים. ככל שתתנו מידע רב יותר בשיחה המקדימה כך למנעולן יהיה קל יותר להתכונן לביצוע העבודה.

מנעולן ברמלה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות ברמלה

עולם הדלתות מחולק בין דלתות שתפקידן המרכזי הוא לשמור, כדוגמת דלתות המיועדות למחסן או דלתות לממד, לבין עולם שלם של דלתות שחלק מהתפקיד שלהן הוא לשמש כפריט עיצובי בתוך הנוף של הבית.

אחד הדברים המעוררים חשש בקרב לקוחות רבים זה האם המנעולן יצליח לפתור את הבעיה בלי לפגוע בנראות של הדלת. כאן אנחנו יכולים להגיד שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. המנעולנים שלנו כאן ב"מנעולנים 247" מקפידים על עבודה מקצועית ועדינה שתפקידה הוא לפתור את התקלה מן השורש בלי לפגוע בדלת.

בנוסף, חלק מהעבודה בתיקון דלתות קשורה בתחזוקה ושימור מעטפת הדלת. לתהליך הזה קוראים: 'כיוון דלתות' ותפקידו הוא לטפל במשקופים, בבלטות על הרצפה וכל מה שאמור להחזיק את הדלת במקומה.

גם כאן העבודה מתחילה מתוך תחקיר שעושה מנעולן ברמלה עם מזמיני העבודה כדי שיהיו לפניו כל הנתונים לפני שזה יבחר באיזה אופן יש לתקן את הדלת.

העניין בדלתות הוא שלעיתים מזמינים פורץ דלתות ברמלה כאשר הדלת תקינה לחלוטין.
זה נשמע אולי מוזר אבל כל אחד מאיתנו יכול להעיד על הפעם הזו בה הוא שכח את המפתח בעוד הדלת עובדת כנדרש, אלא שבלי מפתח באמת אי אפשר לפתוח אותה. במקרה כזה המנעולן ילך לכיוון של תיקון לא דרמטי או אגרסיבי שכן הדלת עובדת כנדרש.

במקרים אחרים בהם באמת יש פגיעה בדלת המנעולן יתאים את העבודה באופן כזה שיפתור את התקלה – בין היתר יבצע פריצת דלת ו/או החלפת מנעול פלדלת במידת הצורך.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר ברמלה

מנעול צילינדר לא סתם כך מקבל מקום של כבוד בתוך המאמר הזה ולוקח לעצמו שתי רובריקות שלמות. מדובר במנעול פופולארי במיוחד שניתן למצוא אותו ממש בכל מקום.

מנעול צילינדר מבוסס על טריק מכני בו יש פינים או גלגל שיניים המשפיעים על לשונית הדלת. המפתח מסובב את הפינים ואת גלגל השיניים והופך את הדלת לנעולה או פתוחה לפי הצורך. המנגנון המכני הזה פשוט ויעיל כל כך עד שניתן למצוא רמזים לשימוש בו כבר בימי מצרים העתיקה.

למנעול צילינדר הוסיפו לאורך השנים כל מיני חידושים שהפכו אותו ליעיל אפילו יותר. הדוגמאות הבולטות לכך הם צילינדר גלגל, בו הוסיפו גלגל שיניים לצילינדר לשון הרגיל. צילינדר כפתור, זה מנעול צילינדר לו מחובר מפתח קבוע בחלק הפנימי של הדלת. צילינדר אחיד זו קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים בעזרת אותו מפתח אחיד המשותף לכולם. צילינדר עם כרטיס חכם זה מנעול צילינדר אותו ניתן לפתוח בעזרת כרטיס חכם.

מנעולי צילינדר נוספים אלה מנעולי צילינדר המשויכים לחברות המנעולים השונות. כמעט לכל חברת מנעולים שמכבדת את עצמה יש דגם של מנעול צילינדר שקיבל את שמה. מנעולי צילינדר כאלה הם: ייל סמארט צילינדר מגנום, מולטילוק, MT5, צילינדר רב בריח, צילינדר שריונית חסם ועוד.

מנעולי צילינדר הם מנעולים שהנטייה שלהם היא להשחק עם הזמן.

מכיוון שניתן למצוא מנעולי צילינדר פשוטים מאוד ניתן להניח כי לאורך הזמן מנגנון הנעילה שלהם יצטרך רענון.

המנעולנים שלנו כולם מצוידים במנעולי צילינדר איכותיים להחלפה שתוכלו לבחור ביניהם את המנעול הטוב ביותר עבורכם במסגרת התקציב.

אם תרצו תוכלו להיעזר במנעולנים שלנו עבור שכפול מפתחות חדשים לכם ולבני הבית שלכם.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות ברמלה

תחום הכספות גם הוא עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות אשר הפכו אותן למוצר נגיש ונצרך בבתים רבים בישראל ובעולם.
לכספות יש מנגנוני הגנה שונים כדי לתת פתרונות לצרכים אחרים בכל פעם.
כאן אנחנו נפרט על מנגנוני ההגנה של הכספות בנפרד אבל דעו כי בלא מעט מקרים תוכלו למצוא מספר מנגנוני הגנה באותה כספת.
כמו כן קיימים הבדלים אמנם בית כספות ביתיות הנחשבות קטנות ופשוטות יותר לעומת כספות משרד המיועדות כביכול לשמירה על ציוד רגיש וכסף יקר אבל אל תיקחו זאת כמובן מאליו.

לא פעם אנחנו יכולים לראות גרסאות שונות לכל כספת היוצאות מקווי החשיבה המסורתיים.
הכספות המוכרות בשוק הן: כספות חסינות אש, כספות דיגיטליות, כספות משוריינות, כספות כבדות ועוד.
כמו שאמרנו, ניתן למצוא כספות המשלבות בין אלמנטים שונים. השירות של פריצת כספות כמובן זמין עבור כולן.

תחום הכספות הוא מצד אחד תחום מעניין במיוחד הדורש ידע רב ומיומנות שכן כספות נוצרות כדי למנוע פריצה, מה שהופך כל מקרה של פריצה לכספת למעין חגיגה עבור מנעולנים מקצועיים. מצד השני אנחנו יודעים כי מדובר בנושא לא קל הדורש רגישות גבוהה מצד נותני השירות.

בדיוק בגלל זה כאשר זה מגיע לכספות אנחנו מקפידים לשלוח את אנשי הצוות הטובים ביותר שלנו כדי שתדעו תמיד כי אתם נמצאים בידיים טובות.

מנעולן ברמלה לכספות מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים ברמלה עבורכם 24/7

אנחנו ב"מנעולנים 247" שמנו לעצמנו כמטרה לבחור עבורכם את אנשי הצוות הטובים ביותר כי בכל הקשור לביטחון שלכם אנחנו לא מוכנים לתת לכם פחות מהטוב ביותר. למנעולנים שלנו וותק, ניסיון, ידע רב, מיומנות גבוהה וכן כל הרישיונות הרלוונטיים כולל תעודת יושר ממשטרת ישראל. אצלנו מתרחשת החלפת מנעולים ברמלה עשרים וארבע שעות ביממה מכיוון שתקלות לא מודיעות לפני שהן מתרחשות ואנחנו תמיד כאן בשבילכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מקצועי של מנעולן ברמלה במהירות המקסימלית.

מנעולנים ברמלה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247