להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אם אתם זקוקים לתיקון דלתות או לתיקון המנעול / הצילנדר בדלת, הגעתם למקום הנכון! צוות פורטל מנעולנים 247 בפריסה ארצית רחבה לשירותכם בכל שעות היממה. אנשי המקצוע שלנו יגיעו אליכם תוך 30 דקות מרגע הקריאה. אז איך בעצם ניגשים לתיקון דלתות, מתי יש להחליף דלת ומתי רק לתקנה, מה הדגשים החשובים בשיחה עם המנעולן ואיך בוחרים באיש המקצוע הנכון למשימה? כל זאת ועוד תמצאו במאמר הבא!

תיקון דלתות 24 שעות ביממה

שירות תיקון דלתות במחירים הכי משתלמים מ 200 שקלים!
מנעולן מוסמך לתיקון דלתות מכל סוג
מנעולן מוסמך לתיקון דלתות בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

להזמנת שירות תיקון דלתות חייגו: 072-372-8445

 

תיקון דלתות

תיקון דלתות הבית

כמאמר המשפט הידוע: ביתנו הוא מבצרנו. הבית שלנו זה המקום בו חשוב שנרגיש אהובים, בטוחים ומוגנים מכל פגע. לכן, לדלת הבית תפקיד חשוב מאין כמותו. מעבר לכך שכדאי ורצוי שדלת הבית תהיה יפה ומזמינה, חשוב אפילו יותר שדלת הבית או בית העסק יתפקדו כהלכה. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי אין תחליף לאנשי מקצוע טובים ומיומנים שיתנו לכם את השירות המקצועי ביותר במחירים שווים לכל כיס.

באילו תקלות יש להזמין שירות תיקון דלתות?

תקלות בדלת מחולקות לכמה קטגוריות נפוצות:

 1. שקיעה של הדלת
  דלתות עשויות פעמים רבות מחומרים כבדים להם יש נטייה לשקוע. הפתרון יהיה חיזוק וטיפול מונע של הצירים או פשוט החלפה של הדלת. תקלה זו נפוצה בדלתות לממד או דלתות לבית (הכבדות שבהן).
 2. פגם במנגנון הנעילה של הדלת
  פגם במנגנון הנעילה של הדלת יכול להתבטא במספר דרכים וצורות. יש שהדלת נטרקה והמפתחות נשכחו בפנים, יש והמנעול פשוט תקוע ועוד. במקרה הזה המטרה היא לפתור את הבעיה במנגנון הנעילה תוך שמירה מקסימלית על הדלת. תקלה זו נפוצה בדלתות פנים מכל הסוגים, לרבות דלתות לבית, דלתות למשרד ועוד.
 3. שחיקה של הבלטות או של המשקופים
  פגם באחד מאלו נובע הרבה פעמים משחיקה טבעית המביאה לריקבון של הבלטות, נפילה של המשקוף, פגם כזה או אחר של העץ ממנו עשוי המשקוף ועוד. במקרים הללו נשתדל למנוע החלפה של הדלת כמה שניתן. כמובן שבהיעדר אפשרויות אחרות, בהתאם לרמת הפגיעה, קיימת אפשרות להחלפת הדלת על פי שיקול דעתו של איש המקצוע ודיירי הבית או בעלי העסק. בנוסף, קיימים מקרים פחות נפוצים בהם כיוון דלתות יספיק, אולם זהו נושא למאמר אחר.

תיקון דלת – השפעת סוג הדלת על אופי התיקון

תיקון דלתות לא מושפע רק מסוג התקלה אלא גם, בראש ובראשונה, מסוג הדלת. קיים הבדל מהותי בין דלת לבית לדלת המיועדת לכניסה למשרד, כמו גם בין דלתות פנים לדלתות כניסה. השינוי בסוג החומר ובעיקר במטרות של התוצאה הסופית משפיעות על תהליך העבודה.

במקרה של דלת כניסה לבית או למשרד עומד לנגד עיניו של המנעולן הצד האסתטי של העבודה. עלות החלפת דלתות הללו העשויות לרוב מזכוכית או עטופות בדקורציה כזו או אחרת הינה גבוהה. חשוב שהמנעולן יעבוד בצורה העדינה ביותר שתתקן את התקלה מצד אחד ותשמור על הנראות מהצד השני.

לעומת זאת כאשר אנו ניגשים לתיקון תקלה של דלת פנים של מחסן או של חדר ילדים, קודם כל חשוב לשמור על הביטחון. אנו לא רוצים שקצה חד יפגע באחד הילדים או שדלת עם מנגנון נעילה פגום תאפשר פריצה וגניבה של חפצים מהמחסן. במקרה של דלת עשויה עץ או אם מדובר בתיקון דלתות ממ"ד חשוב לאבחן את סוג החומר איתו בעל המקצוע נדרש לעבוד ומתוך כך להתאים את כלי העבודה הנכונים לביצוע תיקון דלתות.

בכל אחד מהמקרים הללו חשוב כי בעל המקצוע ינהג באחריות ובמקצועיות על מנת להבטיח פתרון מדויק לכל מקרה. במקרה של דלת לממד על בעל המקצוע להשתמש בתחליפים איכותיים המאושרים על פי התקן הישראלי. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 עוברים הכשרה מקיפה המקנה להם מגוון רחב של כלים שיאפשרו להם לפתור כל בעיה. בפורטל מנעולנים 247 שמים דגש על שימוש בחומרים איכותיים של המותגים המובילים בשוק.

למה חשוב לפנות למנעולן בהקדם?

ברוב המוחלט של המקרים דלת לא נתקעת ביום אחד מעצמה. פעמים רבות קיימים סימנים מקדימים המרמזים על שחיקה. אלה המקרים בהם צריכה להידלק אצלכם נורת אזהרה:

 1. כאשר צריך להפעיל לחץ על תזוזה של הדלת: במקרה בו הדלת נסגרת בקושי צריך להבין מה מקור הבעיה. האם הדלת שקעה, אולי יש בעיה במשקוף וכיוצא באלו. לעיתים, בדלתות עץ לדוגמא, הדלת מתקשתת עם הזמן (בגלל אופיו של החומר הגמיש) לכן חשוב לפתור את הבעיה בזמן כדי שהדלת תתפקד כנדרש ברגע האמת.
 2. כאשר הדלת ננעלת במאמץ: על הדלת להינעל בקלות. אין סיבה להישען על דלת כדי לנעול אותה או להתאמץ בעת סיבוב המפתח בחור המנעול. הנקודה הזו חשובה מכיוון שמעבר לכך שזה לא נוח לסגור כך את הדלת, המאמץ הנוסף המופעל עליה מוביל לשחיקה נוספת הפוגעת בדלת ובמנגנון הנעילה לאורך זמן.
 3. ידית נופלת: במקרה בו הידית של הדלת נופלת יש לתקנה ומיד. פעמים רבות מדובר בפרוצדורה פשוטה שתמנע נעילה לא מתוכננת של הדלת מצד אחד.

בכל המקרים הללו חשוב לפנות לבעל מקצוע בשלבים מוקדמים כדי למנוע נעילה של הדלת ברגעים קריטיים ואת הצורך בפריצת הדלת. זה נכון שלא את הכל אפשר למנוע מראש. אבל אם ניתנת לכם האפשרות לקרוא לבעל מקצוע בו בחרתם, בשעה טובה עבורכם, הבחירה הזו עדיפה על ביצוע פעולות לא מתוכננות תחת לחץ.

כמה עולה תיקון דלתות ע"י מנעולן מקצועי?

מחירי תיקון דלתות נוטים להשתנות בהתאם לסוג הדלת הדורשת תיקון. במידה ונתקעתם עם דלת תקולה זכרו כי המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 זמינים עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה. על מנת לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת לתיקון הדלת שלכם נשמח לקבל מכם את כל המידע הרלוונטי על הדלת, מאיזה סוג היא עשויה, מה טיב התקלה ועוד כדי לתת הערכת מחיר ולהבטיח פתרון מהיר ומקצועי של הבעיה שלכם. מנעולני הדלתות של הפורטל מבצעים עבודות תיקונים למגוון רחב של דלתות: תיקון של דלתות כניסה, תיקון דלתות זכוכית, דלתות פלדה ועוד. איש מקצוע מנוסה של פורטל מנעולנים 247 יגיע אליכם עם מגוון כלים רחב לפתרון בעיות שונות, אך תיאום ציפיות מוקדם יכול להביא לתוצאות טובות יותר ומדויקות לפתרון הבעיה שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות האתר או בטלפון כדי שתקבלו במהרה מענה אישי ומקצועי מהמנעולנים של פורטל מנעולנים 247

תיקון דלתות 24 שעות ביממה – לשירותכם עם צוות פורטל מנעולנים 247

להזמנת שירות תיקון דלתות חייגו: 072-372-8445