להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

זה יכול לקרות לכל אחד. רגע של חוסר תשומת לב ואתם מוצאים את עצמכם מחוץ לבית בלי מפתח. אולי שכחתם אותו, אולי הוא פשוט נתקע בחור המנעול. אי אפשר להתעלם מכך שמדובר ברגע מרגיז ומלחיץ במיוחד. שוק המנעולנים שינה את פניו בשנים האחרונות והפך לענף גדול בו פועלים בעלי מקצוע שונים בעלי מיומנויות כאלו ואחרות. לנו בפורטל מנעולנים 247 חשוב שתדעו לבחור באיש מקצוע טוב ואיכותי היודע לעשות את העבודה ולתקן לכם את המנעול מבלי להזיק לדלת. רוצים לדעת מה ההבדל בין סוגי המנעולים השונים? כמה עולה פורץ מנעולים איכותי? איך מתחזקים כל מנעול לאורך זמן? על הכול נפרט במאמר הבא!

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה

שירות פורץ מנעולים במחירים הכי משתלמים מ 200 שקלים!
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי מנעולים
מנעולן מוסמך לפורץ מנעולים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

פורץ מנעולים

מה ההבדל בין עבודה של פורץ מנעולים למנעולן? למה לא תמיד הבעיה היא המנעול? ומתי תתרחש פריצת מנעולים גם כאשר בדלת אין שום תקלה?

ראשית, צריך לומר כי עולם המנעולנות כמו שאנחנו קוראים לו בשפה המקצועית מחלק את אנשי המקצוע שלו לשניים:

  1. פורץ מנעולים: מי שיש לו את הכלים לפרוץ את הדלת במקרה שזו לא נפתחת מכל מיני סיבות. לפעמים בגלל שהמנעול נפגע ולעיתים כי מי מבני הבית שכח מפתח. פורץ מנעולים פורץ את המנעול, מכניס את בני הבית פנימה אבל לא בהכרח מתמודד עם התיקון שיגיע לאחר מכן.
  2. מנעולן מוסמך: מנעולן מוסמך הוא גם מי שמכניס אתכם פנימה לבית או למשרד בכל שעה, ויחד עם זאת הוא גם אמון על תיקון מנגנון הנעילה באופן כזה שיאפשר חזרה לשגרה מלאה. על אופן התיקון ודרך ההתייחסות של בעל מקצוע לכל מקרה נפרט עוד בהמשך המאמר.

כאשר אתם ניגשים לבחור פורץ מנעולים עליכם לשאול את עצמכם מה אתם מחפשים. הרי הדבר החשוב ביותר הוא שתקבלו בסופו של יום את השירות הכי טוב שיתאים לצורך שלכם. כאמור, קיימים מקרים בהם בכלל אין צורך בתיקון כזה או אחר. הדוגמא הקלאסית היא מקרה לו אנחנו קוראים בהגה המקצועית 'דלת טרוקה' משמע, מקרה בו הדלת תקינה לחלוטין אלא שהיא בנויה באופן כזה שלא ניתן לפתוח אותה מבחוץ ללא מפתח. אז יכול להיות שפורץ מנעולים הוא המענה הטוב בשבילכם.

אבל מה תעשו במקרה בו יש תקלה של ממש במנעול עצמו או בחלק מסוים במנגנון הנעילה? מנעולן מקצועי יכול לתת את הפתרון לכך. כאן חשוב להדגיש נקודה משמעותית – מנעול בדרך כלל לא מפסיק לעבוד ככה פתאום בלי שיהיו לכך סימנים מקדימים. אלא שהסימנים הללו לא תמיד יופיעו במנעול עצמו.

לא פעם אנו עדים למקרים בהם חלק כזה או אחר מקרטע במנגנון הנעילה, מה שבדיעבד מביא לפגיעה במנעול באופן כזה שהוא כבר לא נותן את המענה הנדרש. זה אמנם נשמע מוזר, למה שהדלת או המשקוף יביאו לפגיעה במנעול? אבל בפועל אנחנו כאנשי מקצוע רואים שוב ושוב איך דלת שלא נסגרת טוב פוגעת במנעול ומה המשמעות של התקנה לא מותאמת של מנעול לדלת.

תפקידו של המנעולן הוא להסתכל על כל המנגנון הנעילה מההתחלה ועד הסוף ולתת פתרונות שיביאו לכך שמנגנוני הנעילה יעבדו כנדרש לאורך זמן.

אלו סוגי מנעולים קיימים בשוק ומה ההבדלים ביניהם?

עולם המנעולים הוא באמת רחב מאוד. מנעולים זה שם קוד המכיל מנעולים פשוטים מאוד במחירים נמוכים לעומת מנעולים מורכבים ומתוחכמים שיכולים לעלות בין מאות לאלפי שקלים. אנחנו לא נוכל לתאר ולפרט כאן על כל מנעול ומנעול שניתן למצוא בשוק אבל כן נתייחס לסוגי המנעולים הנפוצים יותר:

  • מנעול צילינדר: מנעול זה כנראה המנעול הפופולארי בעולם. מדובר על מנעול בעל מנגנון מכני פשוט במיוחד, מה שמקל על הייצור שלו בלי לפגוע בשירות המעולה שהוא נותן בכל פעם מחדש. מנעול צילינדר הוא מנעול הבנוי על קבוצה של פינים המשפיעים על לשונית הדלת. הפינים הללו זזים לצד זה או אחר בעזרת מפתח. כאשר הפינים מסתובבים הם יכולים פעם אחת להוציא את לשונית הדלת ולהביא לנעילה שלה ופעם שנייה הם יכולים להכניס את הלשונית מה שיביא לפתיחה של הדלת.
  • מנעול צירופים: זה מנעול אותו ניתן לפתוח בעזרת צירוף מספרים מסוים. אתם אולי תזהו אותו על כספות או בדלתות של מחסנים או מכולות גדולות.
  • מנעול חשמלי: בניגוד למנעול צילינדר, מנעול חשמלי הוא לא מנעול המבוסס על מנגנון מכני אלא זה מנעול שהמניע שלו הוא חשמל. למנעול חשמלי יתרונות רבים. מנעול חשמלי מתחיל במנגנוני נעילה של שערים לחניונים ומופיע גם בכניסה למשרדים וכיוצא באלו. הרבה פעמים פתיחה של מנעול חשמלי דורשת ידע בחשמל והיכרות מעמיקה עם מנגנון הנעילה.
  • מנעול עליון: מנעול אותו הציבו בחלק העליון של הדלת. מטעמי אסתטיקה או בגלל שיקולים הנוגעים לבטיחות.
  • מנעול ביומטרי: מנעול הנפתח בעזרת טביעות אצבע של המוזנים בתוכנה. המנעול הביומטרי המוכר ביותר הוא כמובן זה שנמצא בשדה התעופה.
  • מנעול חבוי: מנעול אותו לא ניתן לראות. מנעול חבוי נפוץ במיוחד במרכזי קניות גדולים וכיוצא באלו.

הצוותים שלנו מומחים בהחלפת מנעולים וצילינדרים מכל הסוגים הקיימים בשוק: החלפת מנעולים לדלתות פנים ולדלתות כניסה, החלפת מנעולי רב בריח, החלפת צילינדרים של שריונית חסם, מולטילוק ועוד

כמה עולה פורץ מנעולים?

עבודה של פורץ מנעולים מחולקת לשני חלקים:

  1. העבודה עצמה: העבודה כוללת את פריצת הדלת או המנעול וכמובן תיקון מנגנון הנעילה. בדרך כלל עבודה מהסוג הזה עולה כמה מאות שקלים בודדים. כמובן שהמחיר מושפע מרמת המורכבות של התקלה ומהשעה בה הזמינו את פורץ המנעולים.
  2. החלפה למנעול חדש: לעיתים התקלה יכולה להיות כזו שתחייב החלפה של המנעול הקודם במנעול חדש. מנעול חדש כמו שכבר תיארנו בחלקים קודמים של המאמר יכול לעלות כמה עשרות שקלים ולהגיע עד אלפי ועשרות אלפי שקלים, תלוי בצרכים ובמסגרת התקציב של מזמיני השירות.

שירותי פורץ מנעולים 24 שעות ביממה

אנחנו ב- "פורטל מנעולנים 247" מזמינים אתכם לדבר איתנו בכל מקרה של תקלה בדלת או במנעול. אצלנו יחכה לכם פורץ מנעולים 24 שעות ביממה כדי להבטיח שלא תישארו לבד ללא מענה. אנחנו ב- "מנעולנים 247" מקפידים להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר כדי להבטיח שתקבלו שירות טוב ואמין שישאיר אתכם בראש שקט לאורך זמן.

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה – לשירותכם עם צוות פורטל מנעולנים 247