להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

בחירה נכונה במנעולן טוב ומקצועי היא לא רק בחירה טכנית, זו בחירה באדם שתפקידו הוא לדאוג לביטחון שלכם ושל היקרים שלכם. הרגעים מול דלת תקועה, מנעול פגום או כספת שאבד לה המפתח הם רגעים מתוחים ולא נעימים. לכן, חשוב שיהיה שם איש המקצוע הנכון שיתקן את התקלה או יחליף את המנעול במהירות וביעילות. חשוב שהוא יהיה שם בשבילכם גם להתייעצות ומתן דעה מקצועית במקרה של התקנת מנעול חדש. תקלות יכולות להתרחש בכל שעה לכן בפורטל "מנעולנים 247" תוכלו למצוא מנעולן באשקלון זמין לשירותכם מסביב לשעון.

מנעולן באשקלון זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן באשקלון מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך באשקלון בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן באשקלון

באילו מקרים יש להזמין מנעולן באשקלון?

ראשית, יש להסביר מה היא למעשה עבודת המנעולן. מנעולנים באשקלון או בכלל, בניגוד לאנשי מקצוע אחרים המתמקדים כל פעם בתחום אחר, אם זה פורץ מנעולים המתמחה בפריצה של מנעולים ואם זה חשמלאי היודע לתקן את הקודן של הרכב, עבודת מנעולן באשקלון למעשה מחברת את כל חלקי הידע האלו ומאפשרת לאיש המקצוע לפתור את התקלה מא' ועד ת'. עבודת המנעולן למעשה מתמחה בכל הקשור בדלתות ומנעולים מכל סוג שהוא. החל מפריצה לרכבים במקרה של איבוד מפתח ועד התקנה של דלת חדשה מטעמים אסתטיים. במקרים רבים תקלה במנעול או בדלת היא לא נקודתית. תקלה גוררת תקלה ומביאה לנזק גדול יותר. לכן, חשוב שיהיה שם איש מקצוע שידע לחבר את כל הנקודות ולהחזיר את הדלת והמנעול לפעילות תקינה בהקדם.

כמה עולה שירות מנעולן באשקלון?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים באשקלון

פריצת מנעולים זה תחום שהוא בבחינת ה-'לחם והמים' של עבודת המנעולן. בראש ובראשונה תפקידו של המנעולן הוא להבטיח כי לא תישארו מחוץ לדלת ללא מענה מתאים, בין אם מדובר בהחלפת מנעול מסובכת ככל שתהיה (למשל החלפת מנעול פלדלת, החלפה של מנעולי רב בריח וכד’) וגם במקרים אחרים. עולם המנעולים התקדם מאוד בשנים האחרונות והוא כולל מנעולים ממגוון סוגים המשמשים למטרות מגוונות.
השירות מיועד למעשה לכל סוגי המנעולים. המנעולים המוכרים הם:
מנעול צילינדר (מנעול מאוד שכיח, לגביו נפרט בהמשך), מנעול צירופים (מנעול אותו ניתן לפתוח בעזרת צירוף של מספרים כזה או אחר), מנעול ביומטרי (מנעול אותו ניתן לפתוח באמצעות טביעת אצבע של אלה המוזנים בתוכנה), מנעול אלקטרוני, מנעול עליון (מנעול הנמצא בחלק העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול אותו לא ניתן לראות) ועוד.

שירות פורץ מנעולים מוסמך באשקלון מותאם לצרכי הלקוח ולרמת הדחיפות בה יש לטפל בכל תקלה ותקלה. כאשר מדובר במקרה חירום מוקד השירות של "פורטל מנעולנים 247" ידאג שמנעולן מקצועי יגיע אליכם בהקדם האפשרי כדי לפתור את הבעיה.

השירות יתחיל בכל מקרה בתשאול של הלקוח בשביל לאפשר למנעולן באשקלון להגיע עם הציוד הנדרש ולמקד את העבודה. ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בפרטים בשיחה המקדימה. ככל שתפרטו יותר כך תתנו למנעולן כלים רבים יותר שיאפשרו תיקון של התקלה במהירות גדולה יותר.

מנעולן באשקלון מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות באשקלון

שירות פריצת דלת באשקלון לא עוסק רק בדלתות עצמן. למעשה מדובר בתחום רחב מאוד הכולל עבודה עם הדלת עצמה ועם המעטפת של הדלת כולה. מהמשקוף ועד לבלטות המרכיבות את הרצפה. \השירות מתאים למגוון סוגי דלתות: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתת למשרד, דלתות לממ"ד, דלתות פנים, דלתות חוץ ועוד.

עבודה עם דלתות שונה מעבודה עם מנעולים בשני עניינים עיקריים:
סוג החומר איתו עובדים. העבודה עם דלתות עץ לא דומה לאופן העבודה עם דלתות פלדה. דלתות המיועדות לממ"ד לא יהיו אלו המיועדות למשרדים, וכן הלאה.המטרה שלשמה נועדה הדלת. מובן מאליו שסוג החומר ממנו עשויה דלת כזו או אחרת היא נגזרת של המטרה לשמה נוצרה הדלת. לצורך העניין, דלת של משרד או בית עסק צריכה טיפול שישמור על הצד האסתטי שצריך להיות לעבודה. לעומת זאת, בדלת המיועדת למחסן הצד האסתטי חשוב פחות אבל ההקפדה על שמירה על מנגנוני הנעילה של הדלת חשובה מאוד.כאשר מתקבלת קריאה בדבר תיקון של דלת צוות פורטל מנעולנים 247 שולח מתקין דלתות מוסמך שיפתור את התקלה ויתן מענה המתאים לסוג החומר ממנו הדלת עשויה ולמטרה שלשמה היא נוצרה.מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר באשקלון

כאמור, מנעול צילינדר הוא מנעול נפוץ מאוד המופיע במגוון דגמים וצורות.
שוק המנעולים מתפתח כל הזמן כך שבכל יום צצים עוד ועוד מנעולי צילינדר חדשים.
לא נתאר כאן את כל מנעולי הצילינדר הקיימים בשוק אבל כן נתייחס אל החשובים שבהם.
ראשית, יש להגיד כי למרבית החברות החזקות בשוק יש מנעולי צילינדר משלהן. לדוגמא: ייל סמארט, מולטילוק MT5, צילינדר רב בריח ועוד.
בנוסף, קיימים מנעולי צילינדר רבים הנקראים על שם המנגנון שלהם. כמו צילינדר לשון (זה מנעול הצילינדר הרגיל המקורי) או צילינדר גלגל (מנעול צילינדר שהוסיפו לו גלגל שיניים).
מנעולי צילינדר נוספים הם אלו הנקראים על שם המפתח.
דוגמא למנעולי צילינדר מהסוג הזה הם: מנעול צילינדר עם כרטיס חכם, צילינדר אחיד (מנעולי צילינדר שנפתחים באמצעות מפתח מאסטר אחד) או צילינדר כפתור (מנעול צילינדר לו מפתח קבוע מהצד הפנימי של הדלת).

העבודה עם מנעול צילינדר דומה לעבודה עם מנעול רגיל. מלכתחילה המטרה היא לשמור על שלמות המנעול ולהחזיר אותו לפעילות תקינה. במקרה בו אי אפשר לשמור על שלמות המנעול תתבצע החלפה שלו.

ההמלצה שלנו היא להיוועץ באיש מקצוע לפני החלפת מנעול צילינדר. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי מנעול איכותי זה המפתח לשמירה על הביטחון שלכם ושל בית העסק. ההמלצה תהיה תמיד להשקיע במנעול איכותי שיהיה בשימוש לשנים רבות.
במקרה של החלפה, למנעולן באשקלון מטעמנו ישנה יכולת לשכפל מפתחות כמספר בני הבית לפני הצורך.
כמובן שתינתן אחריות על המנעול לפי הנחיות היצרן.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות באשקלון

כספות לשימוש ביתי או מקצועי הפכו כבר מזמן לכלי נפוץ בשוק הישראלי. ההתפתחות של השוק הזה מאפשרת ייצור של כספות בגדלים שונים וצורות שונות כדי שאלו יתאימו לכל מקרה ומקרה.
פעמים רבות כספת נקראת על שם המנגנון השומר עליה. במרבית המקרים לכספת יהיה יותר ממעטפת בטיחות אחת. בדיוק בשביל זה צריך להבטיח כי איש המקצוע שיטפל בכספת יהיה כשיר להתמודדות עם מגוון רחב של מנגנוני נעילה שונים.
השירות רלוונטי לכספות ביתיות, כספות משרד, כספות משוריינות, כספות דיגיטליות, כספות כבדות וכספות חסינות לאש.

כאשר מגיעה למוקד השירות של פורטל מנעולנים 247 קריאה הנוגעת בפריצה של כספת אנו שולחים פורץ כספות מוסמך בעל רישיון בלבד. שלא כמו בתחומים אחרים, כאן בעולם הכספות נדרשת רגישות מיוחדת ולכן אנחנו מקפידים כי רק מי שקיבל תעודת יושר ממשטרת ישראל יהיה רשאי להגיע לקריאה העוסקת בפריצה של כספת.

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 גם במקרה הזה מגיעים במהירות עם הציוד הנדרש במטרה להחזיר את הכספת לפעילות תקינה במידת האפשר.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים באשקלון מסביב לשעון

המטרה שלנו בפורטל מנעולנים 247 היא להבטיח כי תקבלו סיוע מקצועי שישאיר אתכם בטוחים ומוגנים, מבחינת איכות המנעול ומנגנון הנעילה בדלת המסוימת. לאחר מכן, תוכלו להישאר עם ראש שקט לעוד זמן רב, כאשר מנעולן באשקלון מטעמנו יסביר לכם בדיוק מה עליכם לעשות כדי לשמור על המנעול לאורך זמן. אנחנו מאמינים שבכל הקשור לבית שלכם וביטחון יקירכם אין מקום לפשרות. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 נבחרים בקפידה ומצויידים בוותק וניסיון. המנעולנים שלנו עובדים מסביב לשעון עבורכם כדי להבטיח שתקבלו מענה מהיר ויעיל בכל שעה, בין אם זה לפנות בוקר או בשעות הקטנות של הלילה. להחלפת מנעולים באשקלון 24 שעות ביממה אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר היום

מנעולנים באשקלון 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247