להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

כיום ניתן למצוא כספות עמידות וחזקות במיוחד עם מנגנוני נעילה מהמתקדמים ביותר בעולם. לכן, במקרה של אובדן מפתח או קוד, יש צורך לפרוץ אותן באופן מקצועי בלבד, על ידי אנשים מוסמכים בלבד, להם הכלים והידע המקיף לעשות זאת. מי שברשותו מסמכים, תכשיטים, כסף, ומדיה יקרת ערך אסור שיוותר על עבודה מול מנעולנים ופורצי כספות בעלי הסמכה. איך יודעים לזהות פורץ כספות מקצועי ומוסמך? פרטים במאמר הבא באדיבות צוות פורטל מנעולנים 247!

פורצי כספות 24 שעות ביממה

שירות פורץ כספות במחירים הכי משתלמים מ 200 שקלים!
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי הכספות
מנעולן מוסמך לפריצת כספות בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

פורץ כספות

פורצי כספות – הזמינו רק פורץ כספות מקצועי

לבטיחות, הגנה ושמירה על חפצים יקרי ערך יש חשיבות גבוהה ביותר. נושא זה הינו רלוונטי לאנשים רבים באוכלוסייה, לא רק לאנשים אמידים מאוד או בעלי הון. גם אנשים רגילים לחלוטין, המעוניינים לשמור על תמונות משפחה ישנות, תכשיטים מזהב וכסף שהועברו במשך דורות אחד לשני, או מסמכים חשובים במיוחד, יוכלו למצוא עניין בכספות. לפעמים נמצאים במצב, בו לא מצליחים לפתוח את הכספת כלל, עקב סיבות שונות, כמו שכחה של הקוד או אובדן המפתח, ויש צורך בסיוע של פורץ כספות מומחה לפתרון הבעיה. פריצת כספות היא אינה עניין של מה בכך, ויש לדעת היטב את מי להזמין לבצע את העבודה. מה שמייחד פורצי כספות מוסמכים הוא שהם יכולים לפרוץ את כל סוגי הכספות, גם המורכבות שביניהן – עם ציוד מיוחד המיועד במיוחד למקרים אלו.

הסיבה לכך, שפריצת כספות הינה משימה מורכבת ביותר, היא נוכחות מנגנוני ההגנה הרבים שבה (ככל שהכספת יותר יקרה כך היא גם יותר בטוחה וזאת עקב המורכבות של מנגנוני הנעילה המשולבים בה, וגם בגלל החומר ממנה היא עשויה), שצריכה להתבצע על ידי פורץ כספות מקצועי ומוסמך בלבד. למי שברשותו כספת, בין אם מדובר על כספת משרדית גדולה, או כספת ביתית קטנה המשמשת לשמירת חפצים – בשני המקרים אסור לוותר על שירות של מומחה. כספות הינן מוצר יקר מאוד, ויכול להגיע גם לעלויות של עשרות אלפי שקלים. מעבר לכך, התכולה שלהן היא בעלת ערך כלכלי ורגשי כאחד לבעליהן. אם מזמינים פורץ כספות לא מקצועי, שלא עבר את ההכשרה המתאימה לכך, מסתכנים בנזק לכספת עמה, ואף לתכולה שלה, כך שמדובר בהפסד ונזק עצום לבעלים של הכספת וחבל.

אלה הן הכספות הנפוצות ביותר שניתן למצוא בשימוש כיום:

 • כספת ביתית
  כספות ביתיות מיועדות לשמירת חפצים שונים בעלי חשיבות כלכלית למשפחה, אך גם רגשית. אנשים רבים שומרים בכספת הביתית: שטרות, מטבעות, תכשיטים, בולים, חומרי מדיה עם תמונות, אלבומים, מסמכים בנקאיים, מסמכי מס ועוד. ניתן למצוא כספות ביתיות בגדלים שונים, ומחירן משתנה בהתאם לחומר ממנו הן עשויות, מסוג מערכת הנעילה שלהן, ועוד.
 • כספת במשרד
  כספות משרדיות מגיעות בגדלים שונים, קטנים או גדולים, והן משמשות עסקים רבים לשמירת חפצי יקרי ערך, מסמכים אישיים, שיקים, חוזים ועוד. כספות אלה עשויות מחומר עמיד וכבד, עם מנגנוני נעילה מתקדמים לבטיחות המקסימלית עם מספר מנגנוני הגנה בדרך כלל, וניתנות לפתיחה באופן דיגיטלי או עם צילינדר, או שניהם.
 • כספות דיגיטליות
  הכספות הדיגיטליות ניתנות לפתיחה באמצעות קוד, כרטיס דיגיטלי, זיהוי פנים או עם כף היד.
 • כספות משוריינות
  כספות אלה מיועדות לשמירה של סכומי כסף, שיקים, מטילי זהב, תכשיטים או מכשירים אלקטרוניים ומידע מסווג. לכספות אלה רמת בטיחות גבוהה מאוד והן נמצאות בשימוש על ידי בעלי עסקים וארגונים רבים. הן עשויות מפלדה ומבטון קשיח, ומשלבות בריחים ומנעולים מהמתקדמים ביותר.
 • כספות כבדות
  כספות כבדות עשויות מפלדה עמידה וחזקה במיוחד, והן בעלי מנגנוני הגנה ברמה הגבוהה והמשוכללת ביותר, למניעת פריצה של גנבים או פורצים למיניהם. בכספות אלה ניתן למצוא בריחים בעובי של 30 ס״מ ומעלה והם משלבים מנעולי קומבינציה, מלכודות זכוכית ועוד.
 • כספות חסינות אש
  כספות חסינות אש מבטיחות הגנה מלאה נגד שריפה, והן עשויות מפלדה עמידה במיוחד לשמירה על אטימות אידיאלית של הציוד במקרה של שריפה. כספות חסינות אש הן כבדות מאוד.

מנעולן כספות – מה כולל התפקיד?

תפקידו של מנעולן כספות הוא לפרוץ את הכספת ולהחליף בה את המנעול התקול, במנעול חדש ובטיחותי (בנוסף כמובן הוא עוסק בתחומים נוספים, כמו למשל החלפת מנעול בדלתות). מנעולן מוסמך הוא מנעולן שעבר קורס ייעודי, לכן יש לוודא שהוא מחזיק ברשותו תעודה כזו לפני שמזמינים אותו לבית או למשרד, מה שיכול לסייע בהליך הסינון בין המנעולנים או החברות השונות המציעות את שירותיהן בשוק.

מנעולן הכספות המומחה צריך להכיר את הסוגים השונים של הכספות הקיימות בשוק (כספות משוריינות, דיגיטליות, חסינות אש, משרדיות, ביתיות וכדומה) כולל סוגי המנעולים הקיימים וטכניקות הנעילה המאפיינות אותם, עם דגש על המכניקה שלהם, על מנת שיוכל לפרוץ אותן ביתר קלות וללא נזק לדלת או לכספת. לכל סוג כספת שניתן לרכוש בשוק, יש את המאפיינים שלה, ומכיוון שאין פתרון אחיד ואוניברסלי לפתיחת כספות, אין אפשרות לוותר על הידע והיכולות של אנשי המקצוע בתחום.

טיפ: גם אם יש הרבה אנשים בתחום הטוענים שהם יכולים לבצע את העבודה, אסור לוותר על בדיקה מקיפה של איש המקצוע, אחרת עלולים להתאכזב ולשלם יותר כסף מהמתוכנן.

פורץ כספות לפריצת מנעול כספת בבית

אנשים רבים המחזיקים כספת בבית או במשרד עלולים להיתקל, בשלב זה או אחר של חייהם, במצב בו הם לא מצליחים לפתוח את הכספת, ויהיו חייבים לקרוא למנעולן כספות מומחה ומקצועי שיסייע להם, לפעמים אפילו באופן בהול ודחוף, תוך 24 שעות או אפילו פחות בהתאם למצב.

הסיבות לכך שהכספת עלולה להיתקע ולא להיפתח הן מגוונות, כמו הסיבה בגינה יש להזמין מנעולן או פורץ כספות מומחה. בין המקרים הנפוצים ביותר ניתן למנות לדוגמה:

 • אי יכולת לפתוח את הכספת (גם אם הקוד נכון) עקב תקלה טכנית כלשהיא, בה המנעול נתקע בתוך הדלת מבפנים, ואין אפשרות לפתוח אותה עם הקוד או המפתח באופן רגיל. במקרה זה לא מומלץ להפעיל כוח או לנסות לפתור את הבעיה לבד אלא להזמין איש מקצוע
 • מפתחות הכספת ננעלו בתוך הכספת בשוגג, ואין אפשרות אחרת לפתוח את הדלת כאשר הקוד לפתיחת הכספת נשכח או אם האדם שיודע אותו לא נמצא / לא יכול לספק את המידע הדרוש, וחייבים לפתוח את הדלת במיידי
 • אם ישנן בעיות שונות עם דלת הכספת
 • איבוד המפתחות לכספת וחשש שמישהו ימצא אותם וישתמש בהם
 • רצון להחלפת המנעול של הכספת במנעול חדש
 • ועוד סיבות מגוונות

כאמור, כל המקרים האלה הם מקרים ריאליים לחלוטין, היכולים לקרות לכל אדם שברשותו כספת. חלק מהבעיות עלולות להיגרם כתוצאה מדלת שאינה משומנת היטב ושהצטברה בה חלודה אפילו. בכל מקרה, על מנת שהעבודה תתבצע באופן המקצועי ביותר, יש לוודא שמנעולן הכספות הינו אדם בעל ניסיון רב, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהכספת תחזור למצבה הרגיל לפני הפריצה ושלא יהיו אי אילו בעיות בטיחות שונות לאחריה.

פתיחת כספת ביתית

אם נתקלתם בבעיה בפתיחת הכספת, מה שיכול, כאמור, להיגרם עקב שכחת המפתח או הקוד, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לחפש פורץ כספות מומחה בתחום הכספות הביתיות. יש לציין, כי פריצת כספת ביתית איננה בהכרח פחות חשובה מפריצת כספת במקום העבודה וכד’, מכיוון שאיכות החפצים הנמצאים בה או הערך שלהם עבור בני הבית יכולים להיות גבוהים ביותר.

אז מאיפה מתחילים ומה צריך לדעת בתור לקוח על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר?

בראש ובראשונה יש לבדוק היטב שמדובר בבעל מקצוע ולא במתחזה. יש הרבה מנעולנים בשוק כביכול להם אין הסמכה מקצועית, או אפילו אנשים שמנצלים את המצב הרגיש ואת הפאניקה של האנשים. שנית, בהקשר המסוים של הכספות הביתיות, מעבר להסמכה, חשוב לחפש בעל מקצוע אשר מבין או מתמחה דווקא בפריצת כספות ביתיות ומהסוג שלכם.

פורץ כספות לפתיחת כספת נעולה

חברות המייצרות כספות שמות דגש רב על בטיחות ואיכות של המוצרים שלהן, שכן בראש ובראשונה הן לא רק צריכות לשמור על המסמכים והחפצים יקרי הערך של הלקוחות שלהן, הן צריכות להיות עמידות וחזקות מפני פורצים וגנבים, המחפשים בדיוק סוגי כספות שאותן ניתן לפרוץ במהירות ובפשטות ולהימלט מהר ככל האפשר כדי שלא יתפסו בשעת המעשה. לכן, ניתן להסיק מכך, שאם האדם שהכספת שייכת לו איבד את המפתח, שכח את הקוד, הוא לא יכול לפתוח את הכספת בשום פנים באופן עצמאי, הוא יצטרך למצוא איש מקצוע אמין שיסייע לו. פתיחת כספת נעולה מתבצעת בעזרת כלי עבודה ייעודיים בהתאם לסוג הכספת של הלקוח. יש לזכור, שככל שהכספת יותר איכותית ובטיחותית כך היא גם יותר יקרה, ולכן צריך לשקול היטב את החברה או האדם שיבצע את פתיחת הכספת הנעולה ולא לחסוך על השירות.

מעבר לכך, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר, מומלץ לציין בפני החברה את כל הפרטים החשובים לגבי הכספת שרוצים לפתוח, כמו לדוגמה: הדגם של הכספת, סוג הכספת, החומר ממנה היא עשויה, ותיאור התקלה שמונעת מהכספת להיפתח, אם יודעים כמובן מה הסיבה לכך. כך יוכל המנעולן לפתור את הבעיה מהר יותר כשיגיע לבית הלקוח מכיוון שהוא כבר יכול לשער על מה מדובר.

פריצת מנעול כספת באופן מקצועי ויעיל

יש בשוק סוגים רבים של כספות, להן ייעודים שונים והן פועלות מנגנון שונה של פתיחת כספות. בכספות מדגמים יקרים יותר (לדוגמה, כספות חסינות אשׁ) ניתן למצוא חללים פנימיים, שננעלים בעזרת בריחים עם מנגנוני נעילה מגוונים, מכניים או אלקטרוניים. מכיוון שיש כל כך הרבה דגמים שונים, יש חשיבות עליונה לידע של פורץ הכספות, שעליו להכיר את סוגי הכספות השונות כמה שיותר טוב. את ההבדל בין אדם מקצועי ניתן לבדוק בקלות, על פי הכללים שציינו לעיל.

כמה עולה להזמין פורץ כספות מקצועי?

המחירים בתחום פריצת כספות יכולים להיות מגוונים מאוד. הם משתנים בהתאם לנסיון של פורץ הכספות, בהתאם לסוג הכספת שצריך לפרוץ ולמורכבות הבעיה בה נתקלתם. אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מחיר פורץ מנעולים מתחיל ב 200 ש"ח ועולה בהתאם לקרטריונים אשר ציינו ובהתאם למועד הקריאה לביצוע השירות. מעוניינים בהתקנת כספת חדשה בבית או במשרד? אתם מוזמנים גם במקרה זה להיעזר במנעולנים שלנו אשר מומחים גם בתחום זה.

פורץ כספות בפריסה ארצית

זקוקים לפורץ כספות מקצועי ומוסמך באזור המגורים שלכם? בואו לבדוק את פורטל מנעולנים 247 למציאת השירות הטוב ביותר על ידי המנעולנים המובילים בשוק, המתמחים בפריצת כל סוגי הכספות. גם אם תרצו שירות להחלפת מנעול בדלת פנים, אנו מספקים מגוון שירותים ועובדים עם יצרני המנעולים והצילינדרים המתקדמים והאיכותיים בלבד.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר!

פורץ כספות 24 שעות ביממה – לשירותכם עם צוות פורטל מנעולנים 247