להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אנחנו חיים בעולם בו אנחנו רוצים לקבל הכל כאן ועכשיו באופן הכי מדויק עבורנו. האמת היא, שגם אתם רוצים לקבל שירות כזה ובצדק. לעיתים יש אשליה כי יש להמתין זמן רב להגעה של מנעולן או איש מקצוע אחר לפתרון תקלה בדלת או במנעול. אבל האמת היא שזה ממש לא צריך להיות ככה. בדיוק בשביל זה אנחנו ב"מנעולנים 247" בחרנו להקים פורטל שיהיה זמין למענכם מסביב לשעון בו תוכלו לקבל שירותים של מנעולן ברעננה במהירות בכל שעה.

מנעולן ברעננה זמין 24 שעות ביממה

שירות מנעולן ברעננה מחיר הכי זול החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ברעננה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן ברעננה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן ברעננה?

כדי להבין מתי ניתן להזמין מנעולנים ברעננה, קודם יש להסביר מה עבודת המנעולן כוללת. בלא מעט מקרים קורה שמבלבלים בין מנעולן לפורץ דלתות או חשמלאי. נדמה כי לדלת העובדת על חשמל או מנעול חשמלי נכון להזמין חשמלאי, בעוד שעבור דלתות במקרה בו הן לא נפתחות יש להזמין פורץ מנעולים מומחה לדלתות. עבודת המנעולן כוללת את שני המקרים הללו ויותר מכך. קודם יש להסביר כי תקלות לא קורות יש מאין. המנעול לא נתקע פתאום והדלת לא נהרסה היום. במרבית המקרים, להוציא אירועים ספציפיים, ניתן היה לחזות בתקלה מופיעה מראש. מנגנון הנעילה הכולל את הדלת, המנעול, המשקופים וכיוצא באלה קשורים באופן כזה בו כל חלק משפיע על השני. דלת שלא עובדת כנדרש מונעת מהמפתח לנעול את המנעול וכן הלאה. לכן, חשוב שבמהלך התיקון יהיה שם איש מקצוע מיומן בעל השכלה רחבה שיוכל לתת פתרון לתקלה מא' ועד ת'.

כמה עולה שירות של מנעולן ברעננה?

השירותים שלנו:

כיצד השירות מתבצע:

פורץ מנעולים ברעננה

מנעולים נמצאים על ציר רחב הנע בין מנעולים פשוטים מאוד העולים כמה עשרות שקלים בודדים ולהסתיים במנעולים מורכבים ומתוחכמים המגיעים למאות ואלפי שקלים.
כמובן שאנחנו נסייע לכם, בין אם מדובר בהחלפת מנעול פלדלת ובין אם מדובר בתיקון של מנעול ביומטרי הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה.
קיימים עוד מנעולים מוכרים עליהם נפרט כאן כמו: מנעול צירופים (מנעול הנפתח באמצעות צירוף מספרים מסוים), מנעול עליון (מנעול הממוקם בחלק העליון של הדלת), מנעול חשמלי (מנעול עם מנגנון נעילה חשמלי ולא מכני), מנעול חבוי ועוד.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 רוצים שלא תמתינו לאיש מקצוע דקה יותר מהנדרש. אין לנו איך לקצר את משך הזמן העובר בין רגע גילוי התקלה ליצירת הקשר איתנו אבל מהרגע בו הפקדתם את הבעיה בידינו, אנחנו רוצים לתת לכם את ההוכחה שאתם נמצאים בידיים טובות.

פורץ מנעולים מוסמך ברעננה מטעמנו יגיע למקום התקלה, יברר איתכם מה הבעיה ומה היו הסימנים המקדימים לה. לאחר מכן יבצע את העבודה במהירות ויעילות מרבית.

מנעולן ברעננה מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות ברעננה

דלתות הן עולם ומלואו המחבר בין צרכי ביטחון לשאלות של יופי ואסתטיקה.
תפקיד המנעולן הוא לנווט בין הצרכים האלה באופן כזה שיפתור את התקלה מחד וישמור על שלמות הדלת מאידך.
יש לציין כי קיים הבדל מהותי בין עבודה על דלת העשויה זכוכית ומיועדת למשרד לעומת דלת העשויה פלדה, שהתפקיד שלה הוא להיות דלת לממ"ד. לכן, חשוב לציין כבר בשיחת הטלפון המקדימה עם מנעולן ברעננה מאיזה חומר עשויה הדלת שלכם ולמה היא משמשת.
הדלתות המוכרות בשוק הן: דלתות פנים ,דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממד, דלתות לבית, דלתות חוץ, דלתות פנים, דלתות למשרד או בתי עסק ועוד.
השירות מתאים עבור כל סוגי הדלתות הללו ויותר.

כאשר אנחנו ניגשים להעניק שירות של פריצת דלת ברעננה חשוב להבין כי קיימים מקרים שונים של פגיעה בדלת.
לעיתים דלת לא נפתחת פשוט כי מי מבני הבית שכח את המפתח. אל דאגה, זה קורה לכולם ולכן הפתרון הוא להביא אליכם פורץ דלתות ברעננה כמה שיותר מוקדם. לא נדרשת כאן אף פעולה כירורגית דרמטית שהרי הדלת לא פגומה.
במידה ובדלת יש תקלה אז תקבלו כמובן טיפול מקיף הבוחן את הגורמים לפגיעה בדלת ונתקן את התקלה.לעיתים קורה ויש צורך בהחלפת דלתות מכל מיני סיבות. אנחנו נגיע להחליף את הדלת בשעה הנוחה עבורכם לביצוע העבודה תוך תיאום מלא ושיתוף פעולה.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר ברעננה

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים השכיחים ביותר בכל תחום המנעולים. לא בכדי אנחנו מקדישים שתי רובריקות שלמות רק עבור מנעול צילינדר.
מנעול צילינדר מבוסס על מנגנון מכני העובד בעזרת פינים המשפיעים על לשונית הדלת. עם כל סיבוב של המפתח והזזת הפינים הלשונית יוצאת או נכנסת מה שמשפיע על נעילה או פתיחה של הדלת.
לחברות רבות בשוק המנעולים יש מנעולי צילינדר מיוחדים להן בלבד.
הדוגמאות הבולטות הן: צילינדר רב בריח, מולטילוק MT5, צילינדר מגנום, ייל סמארט ועוד.

בנוסף, ישנם בשוק מנעולי צילינדר בעלי איכויות שונות שיוצרו על מנת לספק צרכים כאלה ואחרים.
הדוגמאות הבולטות בתחום הזה הם:

  • צילינדר גלגל: מנעול צילינדר עם גלגל שיניים.
  • צילינדר כפתור: מנעול צילינדר שיש לו מפתח קבוע בצד הפנימי של הדלת.
  • צילינדר אחיד: מנעולי צילינדר הנפתחים בעזרת מפתח מאסטר אחד.
  • צילינדר עם כרטיס חכם: מנעול צילינדר אותו פותחים באמצעות כרטיס חכם.
    ועוד.
ברגע בו מתקבלת קריאה בפורטל על תקלה כזו או אחרת במנעול צילינדר אנחנו מקפידים לשלוח אנשי מקצוע מיומנים לטיפול בבעיה.
המנעולנים שלנו לא מחתימים כרטיס בכניסה למשרד ולא עובדים מהבוקר עד הצהריים. המנעולנים שלנו זמינים לקריאות החירום שלכם בכל שעות היממה.
אתם רק צריכים לדווח על התקלה, מכאן תשאירו לנו לעשות את העבודה.כאשר מדובר בעבודה עם מנעול צילינדר יש לקחת בחשבון כי יתכן ויעלה הצורך להחליף את המנעול שלא עובד במנעול חדש.
המנעולנים שלנו מצוידים במנעולי צילינדר חלופיים שלא נופלים באיכותם ממנעולי הצילינדר שיש בידיכם. תוך התייעצות משותפת תוכלו לבחור במנעול המתאים לכם במסגרת התקציב.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות ברעננה

עבודה עם כספות היא תמיד מאתגרת ומעניינת ואפילו, אם יורשה לנו להגיד, מעניינת אותנו כאנשי מקצוע מאוד.
הרי כספת נועדה בראש ובראשונה למנוע פריצות, כך שפריצה מקצועית של כספת הנעשית באופן עדין כדי שמנגנוני הנעילה שלה לא ייהרסו כליל, זה אכן אתגר מעניין מאוד.
כספות קיימות בשוק בכל מיני צורות ודגמים.
לעיתים לכספת יכול להיות יותר ממנגנון הגנה אחד.
הכספות הנפוצות ביותר הן: כספות חשמליות, כספות חסינות אש, כספות משוריינות, כספות כבדות, כספות ביתיות, כספות משרד ועוד.

אנחנו מכירים את הרגישות הנלווית לפריצה של כספת.
כספת מטבעה זה המקום בו נשמרים חפצים בעלי משמעות וערך כלכלי או רגשי או אפילו שניהם כאחד.
לכן חשוב לנו שבכל הקשור לפריצה של כספות תפגשו עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר שלנו.
לכל אנשי הצוות שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מנעולן ברעננה מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים ברעננה זמינים לכם 24/7

זה לא נעים לעמוד מול דלת נעולה או מנעול שלא עובד. במרבית המקרים הרגעים הללו של גילוי התקלה מלווים במתח, חוסר נוחות והרבה משימות שיש לסדר מחדש על לוח הזמנים העמוס כל כך ממילא. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי יש דרך להקל על הרגעים הללו בעזרת מנעולן ברעננה מקצועי, מנוסה ומיומן היודע את העבודה. אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע שלנו בקפידה מתוך נקודת הנחה כי בחירה נכונה של אנשי צוות תוביל לתיקון הרואה את מנגנון הנעילה בשלמותו באופן כזה שהתקלה תיפתר פעם אחת ותשאיר אתכם עם ראש שקט לעוד שנים רבות. להחלפת מנעולים ברעננה עשרים וארבע שעות ביממה ולשירותים נוספים הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מנעולנים ברעננה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247