להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אין ספק כי הדבר החשוב ביותר בשעה שאתם עומדים מחוץ לבית או למשרד עם דלת שלא נפתחת או מנעול פגום הוא בעל מקצוע מיומן שייתן לכם ביטחון ויעזור לכם להרגיש שאתם בידיים טובות. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 זמינים לשירותכם מסביב לשעון כדי להבטיח שאף פעם לא תרגישו לבד. כדי שתבחרו מנעולן באשדוד במהירות ובקלות הקמנו עבורכם את הפורטל שלנו, אשר עומד לשירותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

מנעולן באשדוד זמין 24 שעות ביממה

מנעולן באשדוד מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך באשדוד בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן באשדוד

באילו מקרים יש להזמין מנעולן באשדוד?

כדי לדעת מתי להזמין שירות מנעולנים באשדוד יש להבין קודם מה למעשה כוללת העבודה. עבודת המנעולן מתייחסת לכל מה שקשור במנעולים ודלתות. מנעולן מקצועי הוא זה שיודע לטפל במגוון גדול של מנגנוני נעילה מסוגים שונים. אם זה תיקון או החלפה של מנעול בדלת מעץ, פריצת של כספת, החלפה של מנעול צילינדר או התקנה של מנעול חשמלי והכל בנשימה אחת.

המנעולים נמצאים סביבנו במקומות רבים. הם יכולים להיות בדלת לבית או למשרד, לנעול ארון חשמל או להיות בדלת מאסיבית המגינה על מחסן עם ציוד יקר. הרבה פעמים קיים בלבול בין פורץ דלתות למנעולן. ההבדל המשמעותי נוגע לרמת העומק והיקף הידע שיש לכל אחד מבעלי המקצוע עם עולם המנעולים. פורץ מנעולים אמנם יפתח לכם את הדלת, אבל מנעולן יפתח את הדלת ויתקן לכם אותה בבמידת הצורך באותה הזדמנות. הוא ידע היכן הפגמים נמצאים והאם יש שחיקה במשקוף הדלת, הוא יחליף לכם את המנעול וישאיר אתכם בראש שקט לאורך זמן.

כמה עולה שירות של מנעולן באשדוד?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים באשדוד

עולם המנעולים הוא גדול ומגוון מאוד, הכולל בתוכו מנעולים שונים שמיועדים למטרות כאלו ואחרות. הטכנולוגיה מאפשרת ייצור פשוט של מנעולים מתוחכמים בעלי פונקציות מגוונות. לא נפרט כאן על כל מנעול ומנעול אבל כן נסקור את המנעולים המובילים.

  1. מנעול ביומטרי: מנעול שנפתח באמצעות טביעת אצבע של האנשים שמוזנים בתוכנה.
  2. מנעול אלקטרוני: מנעול עם מנגנון חשמלי בנוסף על המנגנון המכני.
  3. מנעול צירופים: מנעול שנפתח ע"י הקשת צירופי מספרים.
  4. מנעול צילינדר: מנעול שכיח מאוד בעל מנגנון נעילה מכני.
  5. מנעול עליון: מנעול הנמצא בחלקה העליון של הדלת.
  6. מנעול חבוי: מנעול שאינו נראה כלפי חוץ. בדרך כלל מיועד למקומות בהם יש חשיבות גדולה לאסתטיקה.

בנוסף, השירות כולל גם החלפת מנעול פלדלת כמו מנעולים נוספים.

פורץ מנעולים מוסמך באשדוד צריך לעשות כמה פעולות כדי להביא לתיקון מנגנון הנעילה של הדלת.

מדובר בתיקון של המנעול בראש ובראשונה תוך ניסיון לשמור כמה שאפשר על תקינות המנעול. במידה ויש להחליף מנעול על המנעולן לוודא כי המנעול החדש עובד כמו שצריך ועושה את עבודתו מהימנה.

לאנשי המקצוע של פורטל מנעולנים 247 מאין 'מעבדה ניידת' המאפשרת גם שכפול של מפתחות במידת הצורך.

מנעולן באשדוד מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות באשדוד

עבודה עם דלתות מתייחסת לעבודה עם סוגים שונים של דלתות בעלי מאפיינים שונים. כאשר אנחנו חושבים על דלתות אנחנו חושבים בעיקר על דלתות לבית או למשרד. בנוסף לאלה, ישנן גם דלתות המגינות על ארונות חשמל ומחסנים. הן ממוקמות גם בכניסה לרכבים או בכניסה למרכזי קניות גדולים.

המגוון הרחב מחייב את המנעולן באשדוד אותו תזמינו להיות בעל ידע רב בתחומים רבים שיאפשרו לו לפתור כל בעיה.
בין שירותינו תוכלו למצוא: תיקון דלתות לממד, דלתות פלדה, דלתות לעץ, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ וכו.

עוד נקודה ששווה להתייחס אליה היא שדלת אף פעם לא עומדת בפני עצמה. כדי שדלת תעשה את תפקידה כראוי היא תלויה במעטפת שלה. במרבית המקרים תקלה רודפת תקלה. אם יש פגם בצירים או אם המשקוף נשחק זה לא יאפשר סגירה טובה של הדלת, מה שיחמיר את המצב וכן הלאה. לכן, פורץ או מתקין דלתות לא מתייחס רק לדלת עצמה אלא גם למעטפת בתהליך המכונה 'כיוון דלתות'

מיותר לציין שהמנעולנים שלנו עוברים הכשרה גם בתחום הזה. להזמנת שירותי פריצת דלת באשדוד צרו איתנו קשר 24 שעות ביממה.

פורץ הדלתות שלנו יתחיל את העבודה בבדיקה מקצועית של סוג הדלת בה נוצרה התקלה ויתאים את העבודה שלו באופן שישמור על הדלת כמה שניתן.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר באשדוד

מנעול צילינדר הוא למעשה מנעול מכני המבוסס על פינים המשפיעים על לשונית הדלת. כאשר הפינים מסתובבים לצד אחד הם מכניסים את לשונית הדלת ומאפשרים פתיחה של הדלת. כאשר הם מסתובבים לצד השני הם מאפשרים שחרור של לשונית הדלת ונעילה שלה.
הטכניקה הזו כל כך פשוטה עד שמנעול צילינדר הוא למעשה המנעול הפופולארי ביותר בעולם כולו.

לחברות שונות יש דגמים של מנעולי צילינדר ייחודיים משלהן. אנו בפורטל מנעולנים 247 נותנים מענה לכולם. אצלנו תוכלו לקבל שירות של תיקון והחלפת צילינדר מגנום, צילינדר רב בריח, מולטילוק, ייל סמארט, MT5 ועוד.

בנוסף, קיימים סוגים שונים של מנעולי צילינדר השונים זה מזה בטכניקות הנעילה או מיוחדים במפתח שלהם. הדוגמאות הבולטות של מנעולים מהסוג הזה הם: צילינדר לשון, צילינדר גלגל, צילינדר כפתור, צילינדר הנפתח בעזרת כרטיס חכם, צילינדר אחיד ועוד.

הטיפול במנעול צילינדר מתחיל בתחקיר מעמיק של בעל המקצוע עם הלקוח כדי להבין מה הבעיה והאם יש דגשים שצריך להתייחס אליהם במהלך העבודה.

כאשר יש צורך בכך, המנעולן יחליף את מנעול הצילינדר במנעול חדש. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם המנעולן שיעזור לכם לבחור במנעול הטוב ביותר עבורכם במסגרת התקציב.

גם במקרה הזה מנעולן באשדוד יוכל לשכפל עבורכם מפתחות בהתאם לצרכים שלכם ושל בני ביתכם.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות באשדוד

כספות הפכו בשנים האחרונות לנפוצות בבתים רבים, משרדים ובתי עסק. אופן הייצור שלהן מאפשר התאמה מרבית של סוגי כספות שונים לצרכים כאלו ואחרים של בתי עסק שונים.

לכספות מנגנוני נעילה שונים. מנגנוני הנעילה הללו יכולים להופיע ביחד באותה כספת ויכולים להיות בכספות נפרדות. הכספות הנפוצות ביותר הן: כספות אלקטרוניות, כספות משוריינות, כספות כבדות, כספות חסינות אש, כספות לבית, כספות למשרד ועוד.

כאשר אנחנו מקבלים קריאה העוסקת בכספת עם בעיה כזו או אחרת אנחנו מיד שולחים במהירות פורץ כספות מוסמך שיפתור את הבעיה מההתחלה ועד הסוף.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 יודעים כמה עבודה עם כספות יכולה להיות דבר רגיש ולכן לפורצי הכספות שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

גם כאן ההמלצה שלנו היא לערוך שיחה מקדימה בה תשתפו בפרטים שיעזרו למנעולן באשדוד להגיע ממוקד לביצוע המשימה.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים באשדוד 24 שעות ביממה

אנחנו יודעים כי השעות בהן המנעול לא עובד והדלת לא נפתחת אלו שעות לא קלות. תקלות לא מעדכנות אותנו מראש. לכן, חשוב לנו להיות בטוחים כי ברגע האמת יהיו שם אנשי המקצוע הנכונים. אנחנו רוצים שתדעו תמיד כי אתם נמצאים בידיים טובות. אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מבצעים החלפת מנעולים באשדוד עשרים וארבע שעות ביממה וכך גם פעולות תיקון נוספות. הצוות שלנו נבחר בקפידה ומאופיין במיומנות, וותק וניסיון רב העומדים לרשותו בפתרון כל תקלה ותקלה. אנחנו ממליצים לכם להיעזר בפורטל שלנו ולקבל שירות מקצועי במהירות.

מנעולנים באשדוד 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247