להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

דלתות ומנעולים שנפרצו באישון לילה הן לא מחזה מרהיב לאף בעל עסק, וגם לא לאדם פרטי המגלה שדירתו נפרצה באופן פתאומי בזמן שלא שהה בבית או היה בחופשה. אין ספק שבמצבים כאלו הלחץ והפחד גובר וישנה תחושה חזקה של אי בטחון וחוסר ודאות גדול. הדבר הראשון שיש לעשות במצב כזה הוא להתקשר בדחיפות למנעולן בדימונה שהינו מקצועי ואחד שעבר הכשרה. הוא יטפל בדלת שנפרצה במהירות האפשרית ויחליף מנעול חדש בדלת, עם צילינדר בטיחותי יותר של חברה אמינה, מה שיעלה את הרגשת הביטחון בצורה משמעותית וגם תגן על הדירה או המשרד באופן טוב יותר מבעבר. בפורטל מנעולנים 247 תוכלו תמצאו מנעולנים, פורצי דלתות וכספות בדימונה מקצועיי, המספקים שירות מהיר ואיכותי במשך 24 שעות ביממה.

מנעולן בדימונה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בדימונה מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בדימונה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בדימונה

מתי יש להזמין מנעולן בדימונה?

פריצת דלתות יכולה לקרות כאשר משתמשים במנעולים לא איכותיים או לא בטיחותיים מספיק, אותם ניתן לפרוץ בקלות יחסית בניגוד לדור החדש של המנעולים, המשלבים צילינדרים מתוחכמים יותר עם מספר שלבי נעילה שונים, כפולים או משולשים. אין ספק שפריצה לחנות, לבית פרטי או למשרד היא עניין נפוץ ביותר, ולכן אין לזלזל בנושא ומומלץ לרכוש מנעול איכותי חזק ואמין ולהתקינו על ידי מנעולן מומחה, מה שמבטיח התקנה נכונה ככל האפשר.

מעבר לכך, דלתות, מנעולים או צילינדרים נוטים להתקלקל – וזאת עקב סיבות שונות ומגוונות. במקרה של דלת שנטרקה או נפרצה, מומלץ מאוד לא לנסות לפתור את הבעיה לבד, מכיוון שחוסר ידע עלול לגרום לנזק משמעותי לדלת ועלול להסתכם בהוצאה גבוהה יותר מהמתוכנן. בכל מקרה של תקלה במנעול, בצילינדר, או אם הדלת נתקעה מבפנים ואינה נפתחת יותר, יש לקרוא למנעולן בדימונה אשר מכיר את התחום היטב ומתמחה בפריצת מנעולים מסוגים שונים. לכל מנעול או צילינדר יש את המאפיינים הייחודיים לו, לכן רק מנעולן מוסמך יכול לבצע החלפת מנעול ולפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר ועם הכלים המתאימים. בפורטל שלנו מחכים לכם מנעולנים בדימונה מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם בפתרון כל תקלה.

כמה עולה שירות של מנעולן בדימונה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בדימונה

פריצת מנעולים היא אינה עניין של מה בכך, ולכן, במקרה שחייבים לפרוץ מנעול שהתקלקל או אם המפתח שלו אבד, יש להזמין אדם המתמחה בפריצת מנעולים על מנת שיספק את הפתרון האידיאלי לכך. ניסיון לפרוץ את המנעול לבד יכול לגרום רק ליותר נזק לדלת עצמה, מה שעלול לעלות לכם ביוקר.

אנו בפורטל מנעולנים 247 מתמחים בפריצה של מנעולים שונים, כמו:

 • פריצת מנעולי צילינדר (כולל מנעולים מהדור החדש)
 • פריצה של מנעולי צירופים (הנפתחים בעזרת קוד מספרי)
 • פריצת מנעולים ביומטריים
 • מנעולים אלקטרוניים
 • מנעול חבוי או מנעול עליון
 • החלפת מנעול פלדלת
  ועוד
לאחר שהתקבלה הבקשה לפריצת המנעול, יש לתת פרטים לפורץ מנעולים מוסמך בדימונה לגבי סוג המנעול והתקלה שבגינה לא ניתן לפתוח אותו. אינפורמציה זו תסייע למנעולן להבין לעומק את התקלה ולהתארגן בהתאם עם הציוד המתאים לפתרון הבעיה.

מנעולן בדימונה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בדימונה

פריצת דלת צריכה להתבצע במקרים שונים בהם הדלת ננעלת מפנים עקב טריקה חזקה שלה, עקב בעיה עם הצילינדר או המנעול ועוד. במקרים כאלו חשוב להקפיד לא לנסות לפרוץ את הדלת לבד עם כלי עבודה שיש בבית, אלא לקרוא לפורץ דלתות מקצועי בדימונה. הסיבה היא שללא הכלים המתאימים הדלת עלולה להיהרס והעלויות צפויות להיות גבוהות מהצפוי, וחבל.

לאחר הקריאה לפריצת הדלת יש לתת כמה שיותר פרטים על הסיבות שבגינן הדלת נתקעה, כמו סוג הדלת, הצילינדר והמנעול החדש שמעוניינים להתקין.

מומלץ להתייעץ עם מנעולן בדימונה אותו אתם מזמינים לגבי סוגי המנעולים הקיימים בשוק, שיכולים לספק תחושת ביטחון גבוהה יותר.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בדימונה

אנשים רבים מבקשים להחליף לדור החדש של הצילינדרים מכיוון שהם נחשבים בטיחותיים יותר מצילינדרים ישנים. בצילינדרים אלה ישנם מנגנוני נעילה רבים ומתוחכמים אשר לא מאפשרים פריצת מנעול או דלת באופן מהיר. הם מגנים מפני פריצות של גנבים שלא יקחו את הסיכון בפריצה איטית, אשר עלולה לקחת להם יותר זמן וכך להגביר את הסיכון להיתפס.

בין הצילינדרים הנפוצים תוכלו למצוא בין היתר:

 • צילינדר לשון: צילינדר זה נחשב לבסיסי ופשוט בין כל הצילינדרים, עם נעילה ע״י לשון פנימית
 • צילינדר גלגל: ישנם מגוון צילינדרים עם גלגל פנימי מובנה בתוך המנעול המסתובב עם סיבוב המפתח
 • צילינדר אחיד: אותו סוג של צילינדר למספר דלתות שונות
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר מהדור החדש הנפתח בצורה אלקטרונית ונחשב לבטוח
 • צילינדר כפתור: מתאים לפתיחת דלתות פשוטה מבפנים. לא בטיחותי כמו צילינדרים אחרים

על מנת שלא יהיה צורך להחליף את הצילינדר לעיתים קרובות, מומלץ להשקיע ברכישת צילינדרים ברמה גבוהה מחברות מוכרות בשוק, למשל: צילינדר רב בריח, MT5, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד. נשמח לסייע ולייעץ בכל שאלה.

לפני החלפת הצילינדר מומלץ ליצור קשר עם מנעולן בדימונה ולבקש ייעוץ בבחירת הצילינדר המתאים להחלפה, בהתאם לסוג הדלת.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בדימונה

אנחנו מכירים את התחושה הלא נעימה המתלווה בבקשה לסיוע בפריצה לכספת. הרי כספת אמורה להגן על החפצים היקרים ביותר.
לכן חשוב לנו לתת גם במקרה הזה כמו במקרים אחרים שירות מהיר ומקצועי שימנע מכם המתנה מיותרת למנעולן.
עולם הכספות הוא עולם מרתק המכיל בתוכו מנגנוני נעילה מתקדמים המהווים לנו, אנשי מקצוע, מקור לאתגר והתחדשות.
כספות מורכבות ממנגנוני הגנה שונים אשר לעיתים יכולים להופיע באותה כספת ממש.

הכספות הנפוצות בהן אנחנו מטפלים הן:

 • כספות ביתיות: כספות קטנות יחסית המאחסנות לרוב פריטים משפחתיים יקרי ערך.
 • כספות משרד: אלה כספות גדולות יותר האמונות על ציוד רגיש וכסף יקר.
 • כספות משוריינות: כספות המורכבות משתי דפנות. דופן אחת עשויה חומר כבד יותר והשניה – שכבה קלה יותר. בין שתי השכבות יצוק בטון המכביד על הכספת ומונע פריצה שלה בעזרת כלים חמים.
 • כספות כבדות: אלה כספות אותן ייצרו כבדות מלכתחילה על מנת למנוע גניבה של הכספת כולה.
 • כספות חסינות אש
  ועוד.
יש להתקשר ולהסביר לפורץ הכספות את סוג התקלה בצירוף של כל הפרטים על סוג הכספת, לדוגמה אם מדובר על כספת חסינת אש. ככל שיסופקו יותר פרטים, כך פורץ הכספות יכול לתת מענה מהיר יותר.

המנעולנים שלנו בעלי ידע ומיומנות גבוהה המאפשרת להם פריצה של כספות חשמליות בעזרת כלים עדינים ובאותה נשימה פריצה של כספות כבדות או משוריינות בעזרת כלים חמים.

בגלל המודעות הרבה שלנו לרגישות הנושא לכל המנעולנים שלנו העוסקים בפריצת כספות תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ- 200 ₪

מנעולנים בדימונה מזמינים בפורטל מנעולנים 247

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנים ופריצת דלתות וכספות בדימונה, בין אם מדובר על החלפת צילינדר מולטילוק, החלפת מנעול בכספת משוריינת אש או בפריצת דלת בדימונה באופן המקצועי ביותר, אין להסס אלא להזמין איש מקצוע באמצעות פורטל מנעולנים 247. רק אצלנו תוכלו למצוא מנעולנים מומחים בעלי הכשרה מקצועית מוכחת, שיתנו לכם שירות החלפת מנעולים בדימונה 24 שעות ביממה. אנחנו מספקים למגוון לקוחותינו שירות מהיר ולא מתפשרים אלא עובדים רק עם הטובים ביותר בשוק!

מנעולנים בדימונה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247