להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

הדלת של חדר השינה ננעלה מבפנים? אתם זקוקים להחלפת מנעול מעכשיו לעכשיו בירוחם עקב פריצה? המנעול נשבר או אין לכם מפתח חלופי? במקרים כאלו לא מומלץ לנסות לפתור את הבעיה לבד אלא להזמין מנעולן בירוחם, מקצועי ומומחה עם הידע המתאים לפתרון הבעיה. בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא מנעולנים מומחים, המעניקים שירות של 24 שעות ביממה, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. אנו מייעצים לקהל לקוחותינו בכל שאלה או בעיה.

מנעולן בירוחם זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בירוחם מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בירוחם בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בירוחם

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בירוחם?

מנעולנים מתמחים בכל סוג של פריצת דלתות שהוא, ויש להם ידע מקיף ונרחב בין סוגי דלתות שונים, עם מנגנוני נעילה שונים של חברות שונות. בדרך כלל לקוחות מתקשרים להזמין מנעולן בירוחם במקרים בהם:

 1. יש צורך לפתוח מנעולים של דלתות בהן הצילינדר התקלקל
 2. מנעולים של כספות, בהן המפתח נעלם או הלך לאיבוד, או אם רוצים להחליפו לאלתר
 3. החלפת מנעול קיים במנעול חדש ובטיחותי יותר עם הטכנולוגיות החדשות ביותר

נושא הבטיחות משחק תפקיד חשוב במיוחד לאנשים רבים בירוחם, ולכן רבים רוצים להשקיע במנעול איכותי לדלת, המשלב מנגנוני נעילה מתוחכמים ורבים, שלא מאפשרים פריצה פשוטה ומהירה, אלא ידע ממשי ומקצועי. יש יתרונות רבים לכך, ובעיקר מניעה מפורצים לפרוץ את המנעול ולהיכנס למרחב הפרטי של הלקוח. בבואכם להחליף מנעול או להחליף צילינדר מולטילוק (או כל צילינדר אחר) יש לבחור מתוך מנעולנים בירוחם העומדים לשירותכם רק במנעולן מומחה ובעל תעודות הסמכה.

כמה עולה שירות של מנעולן בירוחם?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בירוחם

אם זקוקים לפורץ מנעולים בירוחם חייבים להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה. הזמנת איש מקצוע הינה משתלמת מכיוון שרק המנעולן יכול לתת מענה מקיף לכל סוגי הדלתות האפשריות, והוא מכיר את אופן פתיחתם של הצילינדרים השונים, להם מנגנוני נעילה ובטיחות שונים זה מזה.

אצלנו בפורטל תוכלו לקבל שירותי פריצת מנעולים בירוחם, כגון:

 • פריצה של מנעולי צילינדר (גם מהדור החדש)
 • פריצת מנעולי צירופים (נפתח עם קוד מספרי)
 • פריצת מנעולים חשמליים או ביומטריים
 • מנעולים אלקטרוניים
 • פריצת מנעול עליון או מנעול חבוי
 • החלפת מנעול פלדלת
 • ועוד
לאחר הקריאה הראשונית של הלקוח הזקוק לפריצת מנעול, יש לתת למנעולן מידע מדויק ותיאור על אופי התקלה. כמו כן יש לתת מידע על סוג הדלת (מאיזה חברה, מאיזה חומר היא עשויה וכדומה) ואם המידע קיים על סוג הצילינדר.

לאחר מכן, בהתאמה לדחיפות המקרה ולפי בקשת הלקוח, יגיע פורץ מנעולים מוסמך בירוחם עם הכלים המתאימים לפריצת המנעול והחלפתו במנעול חדש ובטיחותי יותר, לאחר אישור של הלקוח.

מנעולן בירוחם מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בירוחם

יש הרבה סיבות מדוע יש להזמין שירותי פריצת דלת בירוחם. משימה זו צריכה להתבצע אך ורק ע"י פורץ דלתות מקצועי, אחרת יש צורך להחליף את כל הדלת עצמה, מה שעלול לעלות כסף רב מהמתוכנן.

כל דלת עשויה מחומרים שונים, ויש דלתות מורכבות המשתמשות בטכנולוגיות שונות כמו רב בריח, שלא ניתן לפתוח בקלות. פורץ הדלתות בירוחם יכול לתת מענה מקצועי ואמין ולפתור את הבעיה בקלות, מכיוון שיש לו את הידע המתאים לפריצת דלתות שונות.

יש להתקשר להזמנת פורץ מקצועי ולציין את אופי התקלה. יש לציין בטלפון מהו סוג הדלת התקולה ואיך התקלה נוצרה (לדוגמה דלת שנטרקה). פורץ הדלתות יגיע לבית הלקוח בירוחם, בהתאם לדחיפות המקרה ויפרוץ את הדלת במקצועיות ובמיומנות. כמו כן הוא יחליף את המנעול במנעול חדש לפי בקשת הלקוח.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בירוחם

הסיבות בגינן יש להחליף צילינדר חדש הן רבות ועשויות להיות עקב חלודה, אבק, לכלוך ואף התיישנות של המנגנון. מעבר לכך, המודעות לבטיחות עולה בקרב הציבור ורבים מבקשים לרכוש צילינדרים מהדור החדש יותר המשלב טכנולוגיות מתקדמות של נעילה.

הצילינדרים הנפוצים בשוק כיום:

 • צילינדר לשון: הצילינדר הנפוץ ביותר בכל בית, נחשב לפשוט ונוח להפעלה עם לשון פנימית הנכנסת פנימה והחוצה בעת סיבוב המפתח
 • צילינדר גלגל: צילינדר משונן בעל גלגל שיניים מובנה
 • צילינדר אחיד: משמש לפתיחה אחידה של כל דלתות הבית עם מפתח אחד בלבד
 • צילינדר עם כרטיס חכם: פתיחה אלקטרונית של הדלת, עם כרטיס מגנטי או באמצעים דיגיטליים אחרים
 • צילינדר כפתור: מיועד לפתיחה של דלתות מבפנים, עם רמת בטיחות נמוכה

כדי שלא תצטרכו להחליף את הצילינדר לעיתים קרובות, אנו ממליצים להשקיע כסף ברכישת צילינדרים מאיכות גבוהה, המיוצרים על ידי חברות מוכרות בשוק. כמו לדוגמה: צילינדר MT5, רב בריח, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד.

בחירת הצילינדר יכולה להתבצע תוך כדי ייעוץ עם המנעולן המומחה, שיכול לתת טיפים והסבר מקיף לגבי הצילינדר המתאים לסוג הדלת שנמצאת ברשות הלקוח, וגם לציין את הצרכים הבטיחותיים הנדרשים.

אם יש צורך להחליף את הצילינדר הישן בחדש, יש ליצור קשר עם מנעולן בירוחם ולהסביר את הסיבות להחלפת הצילינדר על מנת שיכול להביא את הציוד המתאים בהתאם לדלת הנמצאת אצל הלקוח.

אם יש בעיה עם הצילינדר הנוכחי, עקב חלודה למשל, יש לפרט זאת גם כן. יש לתת אינפורמציה לגבי הצילינדר שרוצים להחליף, אם מעוניינים למשל, לרכוש צילינדר עם טכנולוגיה מתקדמת יותר.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בירוחם

שירותי פריצת כספות בירוחם כוללים:

 • פריצת כספות ביתיות: במקרה של אובדן מפתח או שכחת קוד, אנו פורצים את כל סוגי הכספות הביתיות, גדולות וקטנות, עם כל סוגי המנגנונים והנעילות.
 • פריצת כספות במשרד: כספות משרדיות מגיעות עם מנגנוני נעילה שונים וגם בגדלים שונים. אנו מספקים שירות פריצה לכל הסוגים הקיימים.
 • פריצת כספות דיגיטליות: כספות בעלות נעילה דיגיטלית, עם קוד מספרי או כרטיס מגנטי. אנו פורצים סוגים שונים עם מנגנוני כספות
 • פריצת כספות משוריינות: מדובר על כספות יקרות, העשויות מחומרים שונים כמו פלדה, המספקים הגנה מקסימלית. לא ניתן לפרוץ את הכספות הללו ללא ידע וכלים מקצועיים.
 • פריצת כספות כבדות: בדומה לכספות משוריינות, מדובר על כספות לסגמנט ספציפי עקב העלויות הגבוהות של כספות אלו. חובה להזמין מנעולן מקצועי אם לא ניתן לפתוח אותן יותר.
 • פריצת כספות חסינות אש: כספות אלו מגינות הרמטית על המסמכים האישיים או המשרדיים מפני שריפה. אנו מספקים שירות לכל הסוגים והגדלים של כספות אלה
פריצת כספות על ידי איש מקצוע מומחה בירוחם הינה הכרחית מכיוון שכספות הן מצרך יקר מאוד, והן מחזיקות ציוד יקר ערך – גם כלכלי וגם רגשי. אין לנסות לעשות את פעולת הפריצה לבד, גם אם מדובר על מקרה דחוף.

אם המנעול בכספת תקול, או אם הדלת לא נפתחת יותר ו/או רוצים להחליף את המפתח לכספת ולא מבצעים זאת עם איש מקצוע – מסתכנים בהרס של הכספת כולה, ומדובר על עלויות לא נמוכות בכלל. במיוחד אם מדובר על כספות חסינות אש, יש להקפיד על עבודה מול מומחים.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בירוחם – החלפת מנעולים בירוחם 24 שעות

כשיש בעיות עם המנעול בדלת, עם המפתח לכספת או עם דלת שאינה נפתחת וחייבת להיפרץ במהירות – לא מחכים או מנסים לפתור את הבעיה לבד! מתקשרים לפורטל מנעולנים 247 כדי לקבל, גם במקרי חירום, פתרון מהיר ויעיל 24 שעות ביממה. רק מנעולנים מוסמכים ובעלי כל הרישיונות יכולים לתת מענה אמין ויעיל בכל תקלה או בעיה! אם יש לכם שאלות, או אם אתם זקוקים לייעוץ של מנעולן בירוחם, נשמח לסייע בכל שאלה ולעזור לכם לבחור את המנעול או הצילינדר המתאימים לדרישות ולצרכים שלכם באופן ספציפי.

מנעולנים בירוחם 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247