להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

תאמינו לנו שאנחנו לא מאחלים לכם לעמוד מול דלת נעולה או מנעול שלא עובד. אין חוויה מתסכלת יותר מלעמוד מול תקלה המתרחשת כך סתם פתאום באמצע היום או הלילה אובדי עצות. לאחר שנים של ניסיון בתחום, מתוך היכרות עם מקרים רבים של תקלות בדלתות ומנעולים, החלטנו להקים עבורכם את פורטל "מנעולנים 247". מטרת הפורטל היא לאפשר לכם להזמין מנעולן מקצועי בקלות. הפורטל עומד לשירותכם עשרים וארבע שעות ביממה. מנעולן באלעד מקצועי ומנוסה תמיד זמין לקריאה שלכם מסביב לשעון.

מנעולן באלעד זמין 24 שעות ביממה

מנעולן באלעד מחיר משתלם  החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך באלעד בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן באלעד

באילו מקרים יש להזמין מנעולן באלעד?

עבודת מנעולנים באלעד בפרט,ומנעולן בכללי, היא עבודה המכילה בתוכה תת התמחויות רבות ומגוונות. העולם המודרני עמוס בדלתות ומנעולים מסוגים שונים ומגוונים המכילים בתוכם טכנולוגיות אחרות בכל פעם. לעיתים מדובר במנגנוני נעילה מכניים, לפעמים כאלו המבוססים על חשמל, יש פעמים בהם נדרשת שליטה בעבודת נגרות וכן הלאה. ברוב המקרים תקלה לא נוצרת סתם כך פתאום. אלא היא תוצאה של בעיה או פגם הממוקמים במקום אחר. הדוגמא הכי טובה לכך היא מקרה בו דלת לא נסגרת כמו שצריך לאורך זמן כאשר התוצאה היא נזק בלתי הפיך במנעול וכן הלאה. לכן, חשוב שבזמן התיקון יעמוד שם לצדכם מעולן באלעד המכיר את התחום לעומק ויודע לתת לכם מענה משורש הבעיה. אל תשכחו שהעולם שלנו מתפתח במהירות מה שמביא דגמים חדשים של מנעולים ודלתות לשוק בכל יום. בעל מקצוע מיומן מפתח שליטה בדגמים השונים ומקפיד להתעדכן כל הזמן.

כמה עולה שירות של מנעולן באלעד?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים באלעד

עולם המנעולים הוא הלחם והמים של תחום המנעולנות. עולם המנעולים הוא גדול מאוד ומכיל בתוכו פרטים שונים ומגוונים. למעשה, אנחנו בחיינו המודרניים נחשפים למנעולים בכל מקום. אם זה בסופר, בבתי הספר, בארונות החשמל, בכניסה לבית או למשרד ועוד.
קצרה ידינו מלפרט על כל המנעולים הקיימים אבל אנחנו כן נקדיש מספר מילים למנעולים הנפוצים:

 1. מנעול צילינדר: אחד מהמנעולים השכיחים בישראל ובעולם. המנעול מבוסס על מנגנון מכני עליו נפרט רבות בהמשך.
 2. מנעול צירופים: מנעול הנפתח בעזרת צירוף מספרים.
  מנעול חשמלי או אלקטרוני: מנעולים שמנגנון הנעילה שלהם מבוסס על חשמל.
 3. מנעול ביומטרי: מנעול שנפתח על ידי טביעת האצבע של המוזנים במערכת.
 4. מנעולים נוספים להם ניתן לקבל מענה: מנעול חבוי, מנעול עליון, החלפת מנעול פלדלת ועוד.
אנחנו בפורטל מנעולנים 247 יצרנו את המערכת באופן כזה שיאפשר תגובה מידית מצדנו לכל בעיה בכל שעה.
ברגע שמתקבלת קריאה על מנעול עם פגם כזה או אחרת אנחנו שולחים פורץ מנעולים מוסמך באלעד שייגש מיד לבחינת התקלה .את העבודה יתחיל המנעולן בבירור מקדים על אופייה של התקלה ומה היו התנאים לכך שזו תיווצר. ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בפרטים במהלך השיחה. תנו למנעולנים שלנו להחליט איזה מידע חשוב ואיזה – קצת פחות.

מנעולן באלעד מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות באלעד

כמו המנעולים, גם הדלתות נמצאות במקומות רבים ומגוונים בתוך 'חיינו המודרניים'. דלתות יכולות להיות עשויות מעץ, זכוכית, פלדה וחומרים רבים נוספים מה שהופך את עבודת המנעולן באלעד פעמים רבות לממש עבודת נגרות או פחחות במקרים שונים.

לדלתות מקום חשוב בכל מה שקשור לאסתטיקה של הבית או של המשרד. מטרת העל בעבודה שלנו היא להקפיד על שלמות הדלת לכל אורך העבודה.

בנוסף, קיים שירות המתייחס למעטפת הדלת בתהליך לו אנחנו קוראים בהגה המקצועית: 'כיוון דלתות'.

השירות מתאים לדלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לממ"ד ועוד.

גם במקרים בהם עולה הצורך בפריצת דלת באלעד, המנעולנים שלנו ערוכים לכל אירוע חירום ואנו מוכנים להזניק אליכם מתקין דלתות מוסמך שיעזור לכם לפתור כל תקלה בדלת במהירות תוך שמירה מירבית על הדלת.

אנחנו יודעים כמה זה לא נעים לעמוד מול דלת שלא נפתחת או שסתם שכחתם את המפתח שלה בחום הכבד או בגשם שוטף ולכן נעשה את המקסימום כדי לוודא שלא תמתינו לסיוע יותר מדי זמן.

ניתן להיעזר במנעולנים שלנו גם עבור התקנה של דלת זו או אחרת מטעמי אסתטיקה .

אנחנו מזמינים אתכם להרים אלינו טלפון ולהתייעץ כדי לבחור בדלת הטובה ביותר עבורכם.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר באלעד

צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר בעולם המערבי נכון לכתיבת שורות אלו.
אנחנו משוכנעים כי כל אחד מכם נפגש בחייו לא פעם עם המנעול הזה שקל כל כך לייצר אותו ועושה עבודה פשוט מעולה בכל פעם.
בגלל שמדובר במנעול כל כך מבוקש ניתן למצוא את אותו מנגנון עם שינויים קלים באופן הנעילה או בצורת המפתח.

מנעולי הצילינדר הנפוצים ביותר הם:

 • צילינדר לשון: מנעול צילינדר סטנדרטי)
 • צילינדר גלגל: צילינדר שהמנגנון שלו מופעל ע"י גלגל שיניים.
  צילינדר כפתור: צילינדר שיש לו מפתח קבוע בצד פנימי של הדלת.
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר הנפתח ע"י כרטיס חכם.
 • צילינדר אחיד: קבוצת מנעולי צילינדר שנפתחים ע"י מפתח מאסטר יחיד.
  ועוד.

לחברות שונות בשוק המנעולים יש מנעולי צילינדר שהם למעשה מנעולי הדגל של המותג. המנעולים המוכרים בשוק הזה הם: ייל סמארט, מולטילוק MT5, צילינדר רב בריח, צילינדר מגנום ועוד.

הטיפול במקרה של תקלה מנעול צילינדר דומה בבסיסה לעבודה עם כל מנעול אחר. גם במקרה הזה אם תצטרכו לשירות מיידי בתנאי חירום, כמו למשל החלפת צילינדר רב בריח – תקבלו אותו ללא היסוס.

לעיתים המנעול הפגום אינו בר תיקון ונדרשת החלפה. עבור מקרים מאין אלו המנעולנים שלנו באים מצוידים במנעולי צילינדר חלופיים מסוגים שונים. ניתן להתייעץ עם מנעולן באלעד ולבחור ביחד איתו את המנעול המתאים לכם ביותר בתוך מסגרת התקציב הרלוונטית עבורכם.

לכל אחד מאנשי המקצוע שלנו מאין 'מעבדה ניידת' המאפשר שכפול של המפתחות החדשים לכל בני הבית.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות באלעד

כספות הן עולם ייחודי בתוך תחום המנעולים. כספת היא למעשה קופסא סגורה המופעלת על ידי מנגנון נעילה שלא מושפע מגורמים נוספים כמו במקרה של דלת המושפעת ממנעול לא תקין וכן הלאה.
כספות מיועדות מלכתחילה לשמור על חפצים יקרי ערך מה שהופך את העבודה עליהן למורכבת יותר וכזו המצריכה ידע רחב.

לא כל הכספות דומות זו לזו. כספות מסוגים שונים נועדו לספק צרכים אחרים. כספת יכולה להיות קטנה וביתית המופעלת בעזרת מנגנון חשמלי ויכולה להיות כספת כבדה או משוריינת אותה ממקמים במשרד כדי שתגן על ציוד יקר ערך וכסף. זו סיבה נוספת המחזקת את התפיסה האומרת – אם יש לכם תקלה בכספת תנו לאיש מקצוע לטפל בזה.

הכספות הנפוצות בשוק בהן אנו מטפלים: כספות ביתיות, כספות משרד, כספות דיגיטליות, כספות כבדות, כספות משוריינות, כספות חסינות אש ועוד.

במקרה של תקלה בכספת אנחנו תמיד מקפידים לשלוח למקום התקלה אך ורק את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו.

אנחנו לא מתפשרים על פחות מפורץ כספות מוסמך שיהיה שם לצדכם ברגע האמת וידע לתת מענה מקצועי לבעיה.
לכל פורצי הכספות שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מנעולן באלעד מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים באלעד 24 שעות ביממה למענכם

כאמור, זה לא נעים לעמוד מול דלת סגורה או מנעול פגום. לעיתים, מזג האוויר יכול להפוך את הרגעים הללו לסכנת נפשות של ממש. לאור זאת אנחנו בפורטל מנעולנים 247 התחייבנו מאז ומתמיד לתת שירות מהיר ככל שניתן בלי להתפשר על איכות. אצלנו מבצעים שירות החלפת מנעולים באלעד עשרים וארבע שעות ביממה. המנעולנים שלנו לא מחתימים כרטיס בשמונה בבוקר והולכים הביתה אחרי הצהריים. אנחנו מבינים את החשיבות בלהיות זמינים כל העת כדי לא להשאיר אתכם לבד אובדי עצות. אתם מוזמנים להזין את פרטיכם בפורטל שלנו ולקבל שיחה מנציג שירות שלנו תוך זמן קצר.

מנעולנים באלעד 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247