להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

השירות של פורטל מנעולנים 247 קיים במיוחד בשבילכם: כל מי שזקוק לעבודה של מנעולן מקצוען מיומן, מהימן, בהתראה קצרה ואפילו בשעות לא שעות… חוק מרפי אומר שאם מנעול יכול להיתקע, הוא יחכה לעשות זאת בתזמון שהכי לא מתאים לנו. הזמנת מנעולן בגבעתיים, גם במקרי חירום, היא לא בעיה. עם פורטל מנעולנים 247 אשר זמין 24 שעות ביממה כדי לקשר ביניכם לבין איש המקצוע הטוב ביותר לחלץ אתכם מהצרה או מהמטרד שנפל עליכם.

מנעולן בגבעתיים זמין 24 שעות ביממה

שירות מנעולן בגבעתיים מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בגבעתיים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

מנעולן בגבעתיים

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בגבעתיים?

שאלנו מנעולנים בגבעתיים – באילו מקרים מזמינים אתכם לעבודה? התשובות היו רבות ומגוונות ונוגעות לתחומים שונים. אבל העיקריות והשכיחות ביותר קשורות למקרים הבאים:

  • החלפת צילינדר יזומה, כלומר שלא עקב תקלה או פריצה אלא פשוט כזו שנועדה לתת לכם מפתח חדש לדלת הכניסה. הדבר מומלץ כאשר נכנסים לדירה חדשה, כאשר מתחלף שותף בדירת שותפים, או למרבה הצער בסכסוכים רבים בין בני משפחה.
  • פריצת דלת שכיחה בקרב כל מי שדלת הכניסה שלו היא מהסוג הנטרק, כלומר שכל סגירה שלה מביאה לנעילה. לכל אחד מאיתנו קרה לפחות פעם בחיים שיצא מהבית ושכח לקחת אתו את המפתח, או יצא רק לרגע לחדר המדרגות והדלת נסגרה מאחוריו. מביך ולא נעים, אבל פתיר בהחלט בעזרת מנעולן מקצועי.
  • תקלות בכספת יכולות להיות מלחיצות במיוחד מבחינה נפשית, ואנשים מעוניינים לפתור אותן במהירות.

כמה עולה שירות של מנעולן בגבעתיים?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בגבעתיים

מי שמזמין פורץ מנעולים בגבעתיים זקוק בדרך כלל לתיקון, פתיחה או החלפה של מנגנון נעילה שלם. לרוב מדובר במנגנון של דלת כמו מנעול צילינדר שכיח, אבל לא מעט מהעבודות דורשות התמחות מדוקדקת יותר של בעל המקצוע, השכלה בתחום וניסיון של שנים שמתעדכן באופן שוטף עם כל החידושים והאמצעים הטכנולוגיים היוצאים לשוק.

כך למשל, לגבי מנעול חשמלי, אשר מגיב לרצף תדרים חשמליים ייחודי כמו שמנעול צילינדר מגיב לצירוף פינים יחיד. מנעול שכזה הרבה פעמים יעמוד בכניסה לבית עסק בתור מנעול חבוי שמאפשר לכם שליטה על מי שנכנס ויוצא מהמשרד או מאזור קבלה. באותו אופן ייתכן ותצטרכו פריצה של מנעול ביומטרי או אלקטרוני ותרצו למצוא מנעולן מתקדם שמכיר את כל הטכנולוגיות החדשות ביותר.

כך גם לגבי מנעולים ותיקים אך מאובטחים לא פחות, כמו מנעול צירופים שעושה שימוש ברצף ספרות בתור קוד שמחליף את הצורך במנעול.

הזמינו דרכנו מנעולן בגבעתיים גם למטרת החלפת מנעול פלדלת או מנעול עליון שהוא מנגנון חזק במיוחד לאבטחת הדלת שלכם ומותקן ישירות לתוך הפלדה של גוף הדלת.

סדר העבודה של פורץ מנעולים יכול להיראות מורכב, או לפעמים נדמה שהוא פשוט עד כדי תסכול. אבל בכל מקרה, מה שמאפשר את העבודה האיכותית הוא השימוש בכלים המתאימים וכמובן הידע והניסיון שנצבר לאורך שנים.

כשאתם מזמינים שירות פורץ מנעולים מוסמך בגבעתיים אתם מקבלים מנעולן חירום מוסמך ומיומן. הוא או היא יגיעו עד אליכם בשעה היעודה על מנת לבצע את הפריצה במהירות ובמקצועיות. הם יביאו את כל הציוד הנחוץ ביחד איתם כדי שהתיקון יהיה חלק וזריז.

מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בגבעתיים

נתקעתם מאחורי דלת? לא נעים בכלל. בין אם דלתות הכניסה נטרקו מאחוריכם או שמצאתם את הדלתות למשרד נעולות כשהגעתם לעבודה ונזכרתם ששכחתם להביא את המפתח איתכם. או שאולי נתקעתם מאחורי דלתות פנים, כלומר אתם יושבים מאחורי דלת ממד נעולה בביתכם ולא יכולים לצאת ממנו בגלל תקלה במנגנון המנעול או בליה של הצירים.

בכל המקרים האלה מומלץ להזמין באמצעות פורטל מנעולנים 247 בעל מקצוע לביצוע פריצת דלת בגבעתיים. מנעולן מקצועי יכול לרדת לשורש הבעיה ולתקן אותה עבורכם עוד לפני שתהפוך התקלה לבעיה של ממש.

התמודדו בקלות עם פריצה או עם כיוון דלתות מכל הסוגים: דלתות עץ, דלתות לבית, דלתות פלדה, וכן הלאה.

בתור צעד ראשון, נבדוק באיזה סוג של דלת מדובר. אם זוהי דלת של חברה מוכרת כגון רב בריח, פלדלת, או כל מותג מוכר אחר נצטרך כלים מתאימים כדי לפתוח את דלת הפלדה בלי לפגוע בצירים שלה או במנגנון המנעול יותר ממה שאנחנו חייבים.

כאשר יגיע אליכם פורץ דלתות מוסמך הוא יוכל לזהות את מקור הבעיה, לתקן אותה ואף לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה. אחד הדברים הגרועים שאתם יכולים לעשות הוא למהר לפתור את הבעיה בעצמכם או בעזרת מנעולן לא מקצועי ולשים לעצמכם מכשול שיום אחד בוודאי יפעל ויתקע את הדלת מחדש.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בגבעתיים

שאלנו את המומחים לעניין של החלפת צילינדר בגבעתיים, מהו הצילינדר הבטוח והיעיל ביותר לשימוש. התשובה היתה שקיימים כל כך הרבה סוגים של צילינדרים בשוק, שקשה לתת שם רק של אחד. הדבר תלוי בעיקר בצורך לשמו אתם משתמשים במנעול, כי יש להם תכונות שונות.

למשל, צילינדר אחיד מאפשר לכם להתקין סדרה של מנעולים שמגיבים כולם לאותו מפתח. צילינדר עם כרטיס חכם מקשה על רמאים וגנבים לשכפל את המפתח שלכם בלא ידיעתכם, כי השכפול מתאפשר רק בעזרת כרטיס חכם שנמצא ברשותכם. צילינדר כפתור מתאים למי שחולק בית עם אנשים אחרים ורוצה שיהיו מסוגלים לנעול את הדלת מבפנים, עם כל הבטיחות הנוספת שהדבר מספק, ועדיין לאפשר לבני בית אחרים לחזור הביתה ולפתוח את הדלת על ידי סיבוב המפתח מבחוץ. ועוד סוגים רבים וטובים כמו צילינדר לשון, צילינדר גלגל, ועוד ועוד.

מי שבכל זאת רוצה להרגיש בטוח שעשה בחירה חכמה, תמיד אפשר ומומלץ ללכת על אחד מהשמות המוכרים. מנעולן בגבעתיים שתזמינו דרכנו יכול לבצע החלפת כל סוג של צילינדר, גם כאשר מדובר בהחלפת צילינדר רב בריח או מולטילוק MT5 או צילינדר מגנום, ואף צילינדר ייל סמארט.

הזמינו מנעולן בגבעתיים באמצעות של פורטל מנעולנים 247 לכל משימה של החלפת צילינדר. מתקין צילינדר יגיע לביתכם בכל שעה. גם שיחות חירום מתקבלות אצלנו במוקד ואנחנו פעילים 24 שעות ביממה!

המתקין יגיע אליכם עם צילינדר חלופי, בין אם זהה למנגנון שהיה לכם לפני כן או אחד שונה במטרה לשדרג את הקיים, ומבצע את ההחלפה על המקום בלי לשבש את סדר היום שלכם.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בגבעתיים

התקשרו לפורץ כספות בגבעתיים כדי לפרוץ את הכספת הביתית או כספת במשרד. פורץ כספות מקצוען הוא כזה שיכול להתמודד גם עם כספות דיגיטליות או חסינות אש. התמחות מיוחדת נדרשת להתמודדות עם כספות משוריינות או כספות כבדות. עדכנו את בעל המקצוע מראש באיזו עבודה מדובר וקבלו את האיש הנכון ביותר לעבודה.

אל תתפשרו על פחות מפורץ כספות מוסמך, בעל תעודת יושר מהמשטרה, שיכול לפרוץ כספת מכל סוג בלי לגרום נזק לכספת עצמה או לרכוש שאתם מאחסנים בתוכה.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בגבעתיים בזמינות 24/7

למה שתתעכבו ותסתבכו בגלל דלת נעולה? ומה לגבי כספת שמסרבת להיפתח, או מנעול פשוט מדי שלא עוזר לכם לישון בשקט בלילה מאז ששמעתם על גל הפריצות שעובר לאחרונה על השכונה? הביטחון שלכם הוא השקט הנפשי שלכם, ויכול להיות קשה לישון היטב או לתפקד במהלך היום אם אתם לא מרגישים רגועים ובטוחים. אצלנו בפורטל מנעולנים 247 תמצאו פתרון מהיר, יעיל ומקצועי. כאן תוכלו להזמין מנעולן למטרת החלפת מנעולים בגבעתיים 24 שעות ביממה. כל בעלי המקצוע שלנו נבדקו ועברו תהליך הסמכה מקיף. אל תתפשרו על איכות, מקצועיות ואמינות.

מנעולנים בגבעתיים 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247