להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

פורטל מנעולנים 247 נותן לכם את הכלים לבחור במנעולן בגדרה מקצוע ואיכותי שיעזור לכם לפתור כל תקלה בדלת או במנעול בקלות וביעילות. אנחנו יודעים כי תקלות מגיעות לעיתים בזמנים לא צפויים ולכן השירות שלנו פתוח למענכם מסביב לשעון כדי להיות בטוחים שלא תישארו לבד ללא מענה מתאים. אנחנו מאמינים כי שירות טוב הוא כזה הניתן פעם אחת ומשאיר אתכם עם ראש שקט לאורך זמן. לכן אנחנו מקפידים על העסקה של מנעולנים מקצועיים ומנוסים ללא פשרות כי במה שנוגע לביטחון שלכם ושל יקירכם מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר.

מנעולן בגדרה זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן בגדרה מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בגדרה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

להזמנת מנעולן בגדרה חייגו: 072-372-8445

 

מנעולן בגדרה

מתי יש להזמין מנעולן בגדרה?

מנעולן מקצועי הוא זה המחזיק בתחומי ידע רבים ומגוונים. למנעולן היכולת להתמודד עם כל תקלה המתרחשת בכל דלת או מנעול. תחום המנעולנות הוא רחב ומתייחס לארבעה סוגי עבודה עיקריים: עבודה עם מנעולים, עבודה עם דלתות, עבודה עם כל סוגי הכספות ועבודה עם רכבים. העבודה משתרעת על פני תחומים רבים, החל מהחלפת הקודן ברכב ופריצת רכב שהמפתח שלו נשכח בפנים ועד לפריצת כספות מורכבות ויוקרתיות. האפיון הזה, נכון למנעולנים בגדרה ובכלל. שוק המנעולים והדלתות התפתח בשנים האחרונות מאוד מה שמביא דגמים חדשים לשוק בכל יום.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים שמנעולן מקצועי הוא זה הדואג להתעדכן במנעולים החדישים, הצילינדרים המתקדמים והדלתות החדשות, המתעדכנים בשוק בכל יום. כמו כן, אנו מאמינים שעל המנעולן להיות כזה החושב מחוץ לקופסא ומשתמש בכלים שברשותו כדי לפתור תקלות מסוגים שונים אותן לא יצא לו לפגוש עד אותו רגע.

כמה עולה שירות של מנעולן בגדרה?

השירותים שלנו:

כיצד השירות מתבצע?

פורץ מנעולים בגדרה

השירות רלוונטי עבור מנעולים מסוגים שונים, בהם:

 1. מנעול צילינדר – מנעול נפוץ מאוד בעל מנגנון מכני.
 2. מנעול צירופים – מנעול שפתיחתו נעשית על ידי צירוף מספרים ידועים מראש.
 3. מנעול חשמלי – מנעול המופעל בעזרת מנגנון חשמלי.
 4. מנעול ביומטרי – מנעול הנפתח על ידי טביעת אצבע של מי שמוזן במערכת.
 5. מנעול עליון – מנעול הממוקם בחלק העליון של הדלת.
 6. מנעול חבוי – מנעול מוסתר בדלת מטעמי אסטטיקה.

כמו כן, ניתן שירות של החלפת מנעול לאחר הפריצה במידה ויש צורך, כגון החלפת מנעול פלדלת ועוד.

העבודה מתחילה בראש ובראשונה בשיחת בירור עם הלקוח כדי לקבל תמונת מצב שתאפשר לפורץ מנעולים מוסמך בגדרה להגיע ממוקד לביצוע המשימה עם הציוד הנדרש.
המנעולנים שלנו פרוסים לאורך כל הארץ וזמינים עבורכם מסביב לשעון כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל בכל בעיה.
מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בגדרה

השירות מתאים לכל סוגי הדלתות כגון:
דלתות עץ, דלתות כניסה, דלתות לממד, דלתות פנים, דלתות למשרד, דלתות פלדה ועוד.
בנוסף, שירות פריצת דלת בגדרה נותן מענה בכל הקשור לכיוון דלתות. זאת אומרת, לכל מה שנוגע במעטפת של הדלת מהבלטות ברצפה ועד המשקוף.

עבודה עם דלתות שונה במהותה מעבודה עם מנעולים וכיוצא באלה. עבודה עם דלתות מייחסת חשיבות גדולה לסוג החומר ממנו עשויה הדלת ודרך העבודה הנכונה בכל מקרה. צריך להדגיש כי עבודה עם דלת המיועדת לממ"ד שונה מדרך ההתייחסות לדלת המשמשת כדלת כניסה למשרד. לכן, בכל הקשור לעבודה עם דלתות על בעל המקצוע להפגין יכולות מסוגים שונים וידע רב כאשר מטרת העל היא לשמור על שלמות הדלת כמה שניתן.

גם במקרה הזה המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 זמינים עשרים וארבע שעות ביממה ומוכנים לכל אירוע חירום. מנעולן בגדרה מגיע ומבצע את העבודה במהירות ומקצועיות.
ניתן להיעזר במנעולנים שלנו להתקנת דלתות. במקרים הללו אנו ממליצים להיוועץ בבעל המקצוע על סוג הדלת בה תבחרו לבית או לבית העסק.
מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בגדרה

מנעול צילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים בארץ ובעולם. הסיבה לכך היא שמנעול צילינדר מבוסס על מנגנון מכני פשוט לייצור ושימושי לנעילה. פעולת הנעילה בצילינדר מתרחשת כאשר יש קבוצה של פינים השולטים על לשונית הנעילה. המפתח המותאם מסובב את הפינים לצד זה או אחר ולמעשה משחרר את לשונית הדלת מה שמאפשר לדלת להינעל ולהיפתח בהתאמה.

מנעול צילינדר הוא מנעול נפוץ המכיל בתוכו מינים שונים של מנעולי צילינדר כגון:

 1. צילינדר לשון – צילינדר מהסוג הפשוט יותר באופן יחסי.
 2. צילינדר גלגל – צילינדר לו נוסף גלגל שיניים על המנגנון המקורי.
 3. צילינדר כפתור – מנעול צילינדר לו מפתח קבוע בחלק הפנימי של הדלת המאפשר לבעלי הבית או בית העסק לנעול את הדלת בלי לחפש את המפתח בכל פעם.
 4. צילינדר עם כרטיס חכם – מנעול צילינדר הנפתח בעזרת כרטיס חכם.
 5. צילינדר אחיד – קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים בעזרת אותו מפתח מאסטר משותף.

בנוסף, יש לציין כי השכיחות של מנעולי הצילינדר הובילה מותגים שונים להוציא לשוק מנעולי צילינדר משלהם. כמו למשל ה- MT5 של מולטילוק, צילינדר רב בריח, צילינדר מגנום או צילינדר ייל סמארט.

עבור כל המנעולים הללו ניתן לקבל מענה מהמנעולנים המנוסים של פורטל מנעולנים 247

גם כאן כמו במקרים קודמים עבודת המנעולן תתחיל בתשאול הלקוח והבנה של התקלה. גם כאן נבקש מכם לא לחסוך במידע. המטרה היא לעזור למנעולן להתמקד ולהגיע מוכן לתקלה אותה הוא נדרש לתקן. המנעולנים שלנו, כמו גם במקרים אחרים, זמינים לקריאות חירום בכל שעות היממה.
מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בגדרה

כספות הפכו לפריט שימושי בכל בית עסק או משרד ובבתים פרטיים רבים. בגדול, ניתן לחלק את סוגי הכספות לשני סוגים עיקריים:

 • כספות קלות: כספות פשוטות יחסית בעלות מנגנוני נעילה יעילים הדורשים שימוש בכלים רגילים בדרך כלל לצורך ביצוע הפריצה. כאנשי מקצוע נראה כספות קלות בדרך כלל בבתים פרטיים והן יכילו חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב.
 • כספות כבדות: כספות כבדות בדרך כלל יהיו כספות משוריינות, זאת אומרת הן יהיו מורכבות משתי מעטפות. אחת העשויה מחומר קל וגמיש יחסית ואחרת עשויה פלדה המכבידה על הכספת ומונעת גניבה של הכספת כולה. במרבית המקרים כספות מהסוג הזה מופיעות בבתי עסק ומשרדים ומכילות בתוכן חפצים יקרים וציוד רגיש. על הכספות הללו ניתן לצרף מנגנונים שונים המגנים על הכספת.
  השירות של פריצת כספות מתאים לכספות רבות כדוגמת: כספות דיגיטליות, כספות משוריינות, כספות כבדות, כספות חסינות אש ועוד.

מומלץ לעדכן את המנעולן בטרם ההגעה לגבי הכספת שיש ברשותכם ומהן פרטיה: שם היצרן, דגם (אם יש), גודל ועוד. הפרטים הללו יסייעו לאיש המקצוע להגיע מוכן ככל הניתן לכל תרחיש, לרבות כזה הכולל החלפת מנעול לכספת (אם כי בחלק מן הכספות, יש להזמין מנגנון נעילה חדש, אולם זה נושא אחר).

במקרה של פריצת כספות אנו בפורטל מנעולנים 247 מקפידים על כך שיגיע פורץ כספות מוסמך בעל וותק וניסיון כדי לפרוץ את הכספת.

במקרה של פריצת כספות אנו בפורטל מנעולנים 247מקפידים על כך שיגיע פורץ כספות מוסמך בעל וותק וניסיון כדי לפרוץ את הכספת. אנחנו יודעים כי תחום הכספות זה תחום רגיש ולכן העובדים שלנו מגיעים מצוידים בתעודת יושר של משטרת ישראל.
מנעולן בגדרה מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בגדרה

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 נמצאים כאן בשבילכם כדי להבטיח שתקבלו שירות טוב ומקצועי במחירים שווים לכל כיס. למנעולנים שלנו וותק וניסיון מה שמבטיח טיפול מתאים לבעיה הספציפית שלכם, בין אם מדובר על החלפת מנעולים בגדרה ובין אם מדובר על כל בעיה אחרת בתחום. למנעולנים שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל ורישיון לעסוק בתחום המנעולנות. כאשר זה מגיע לביטחון שלכם ושל יקירכם מגיע לכם רק הטוב ביותר. אנחנו מאמינים כי אין להקל ראש בכל מה שייתן לכם להרגיש מוגנים בבית או בבית העסק.
אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מהיר ומקצועי של מנעולן בגדרה שיפתור כל בעיית מנעולנות!

מנעולנים בגדרה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247

להזמנת פורץ מנעולים בגדרה חייגו: 072-372-8445