להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

מנעולן, פורץ מנעולים ואלו שביניהם, הם אנשי מקצוע שכולנו צריכים או נצטרך אותם ביום מן הימים. לכן, אם הנכם זקוקים למנעולן בהרצליה כעת, או שאתם חושדים שבקרוב תצטרכו את שירותיו של המנעולן, שווה לכם להכיר את פורטל מנעולנים 247 – הפורטל שמכיל בתוכו את כל אנשי המקצוע בתחום המנעולים, הזמינים לשירותכם ברחבי הארץ. המנעולנים שלנו הם מקצוענים, מוכשרים ובעלי וותק, כך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין בעת הזמנת השירות, לכל אורך שעות היממה!

מנעולן בהרצליה זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן בהרצליה מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בהרצליה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בהרצליה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בהרצליה?

תחומי ההתמחות והעיסוק של המנעולנים בהרצליה והערים אחרות הם מטבע הדברים מגוונים. בדרך כלל, מנעולנים מחליפים מנעולים, מתקנים, פורצים דלתות וכדומה. אולם, חשוב לציין כי תחומי ההתמחות של המנעולן המקצועי הינם הרבה מעבר להחלפת מנעול פלדלת למשל, או פריצת דלת. על המנעולן להכיר סוגי דלתות שונים, סוגי מנעולים קיימים, להתעדכן בחידושים הנוגעים לבטיחות, שימוש במתכות וכ"ו. בנוסף, כאשר מדובר על פריצת דלתות, עליו לדעת כיצד לתקן את המנעול או לפרוץ אותו בלי לגרום נזק.

בקיצור, תחומי ההתמחות של המנעולן הינם רבים ורחוקים מלהיות פשוטים. באשר למקרים הספציפיים בהם יש להזמין מנעולן, הנובעים מכל האמור לעיל, יש לציין כי גם כאשר המנעול מתחיל להראות סימני שחיקה, רצוי להזמין מנעולן בהרצליה (ולא רק במקרים בהם המנעול כבר לא עובד, או חלילה נתקע). בשורות הבאות נפרט יותר על סוגי עבודות, סוגי מנעולים ועוד, כך תוכלו להיעזר בטבלה למטה כדי להחליט האם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות.

כמה עולה שירות מנעולן בהרצליה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בהרצליה

שירות פריצת מנעולים כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים הנוגעים לסוגי מנעולים שונים:

 • מנעול צילינדר: מנעול המבוסס על מנגנון פשוט ונפוץ (מידע נוסף בהמשך).
 • מנעול צירופים: מנעול המבוסס על "צירופים" כמו מספרים, לעיתים אותיות ועוד.
 • מנעולים חשמליים: מנעולים מתקדמים ביותר הכוללים מנגנון נעילה מתקדם ובטוח במיוחד.
 • מנעולים אלקטרוניים: המבוססים על סוג מסוים של מנגנון נעילה אלקטרוני.
 • מנעולים חבויים: מנעולים אשר מותקנים בצורה חבויה בדלת ולכן יותר אסתטיים.
 • מנעול עליון: מנעול המותקן בחלק העליון של הדלת.

לצד כל סוגי המנעולים הללו, קיימים כמובן המנעולים העצמאיים אשר ניתן להתקין אותם בלי קשר למנגנון מסויים בדלת הבית, דלת הפנים, הכספת או המשרד. מנעולים כאלה יכולים להיות זולים או יקרים, גדולים או קטנים וגם הם יכולים לגרום ללא מעט בעיות כשהם נתקעים או אינם נפתחים ונסגרים כראוי.

שירותי פורץ מנעולים מוסמך בהרצליה ניתנים באמצעות פניה בפורטל שלנו, בהתאם לסוג העבודה, המיקום והשעה. קחו בחשבון שהמנעולנים שלנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה עבורכם.

מנעולן בהרצליה מגיע עם ציוד מקצועי, מבצע את הפריצה באופן מקצועי ומתקן את מה שצריך, בהתאם לרצון הלקוח.

באופן כללי, אנו תמיד ממליצים להסביר בצורה מפורטת ככל הניתן בתחילת השירות, איזו בעיה קיימת אצלכם, על מנת שהמנעולן יוכל להתכונן מראש בצורה מדויקת.

מנעולן בהרצליה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בהרצליה

שירות פריצת דלת בהרצליה מתייחס לכל סוגי הדלתות, כולל דלתות כניסה, דלת ממד, כיוון דלתות אם צריך וכדומה. פורץ דלתות מקצועי בהרצליה הינו איש מקצוע בעל הכשרה מתאימה וידע רב בכל הנוגע למגוון דלתות, שהרי בבתים רגילים קיימות בדרך כלל כמה סוגי דלתות עם מנגנוני נעילה שונים ובהתאם – גם מנעולים שונים. זכרו כי מטרתו של מנעולן הפורץ את הדלת היא לשמור על הדלת והמנגנון הקיים בה שלם ועובד.

שירות מקצועי של פריצת דלתות, כולל בחינה של הדלת והבעיה, פריצת המנעול ביעילות ובמידה ויש צורך – גם החלפת המנגנון, החלפת המנעול ועוד.

יש לציין, כי חלק מהשירות שלנו הוא גם הגעה מהירה ככל הניתן בייחוד בכל הנוגע למקרים בהם יש צורך לפרוץ את הדלת במהירות משום שמישהו נתקע בחוץ או בפנים חלילה.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בהרצליה

שירות החלפת צילינדר בהרצליה כולל כמה סוגי צילינדר עיקריים בדרך כלל:

 • צילינדר לשון: צילינדר אשר כולל "לשון" ומכאן שמו. זהו צילינדר נפוץ מאוד.
 • צילינדר גלגל: מנגנון המבוסס על גלגל שיניים. למעשה, זהו אחד מסוגי הצילינדרים הוותיקים בעולם, גם נפוץ מאוד.
 • צילינדר אחיד: צילינדר שנועד בעיקר לדלתות פנים ומאפשר פתיחה של כמה מנעולים עם מפתח זהה.
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר שבמקום מפתח הוא מבוסס על כרטיס, כמו בבתי מלון או משרדים.
 • צילינדר כפתור: צילינדר אשר מנגנון הפתיחה שלו כולל כפתור. אסתטי מאוד ונפוץ גם כן בבתי מלון ועסקים (בדלתות פנים).

לצד כל אלה, קיימים גם הצילינדרים השייכים למותגים מסוימים ולכן ייחודיים בפני עצמם, כגון: רב בריח, צילינדר מגנום וכ"ו.

בעת בחירת צילינדר מתאים צריך לקחת בחשבון כמה פרמטרים: התאמה לדלת, רמת בטיחות מיטבית בהתאם לסוג הדלת (שכן למשל דלת ראשית בבית תצטרך לכלול מנגנון נעילה מורכב יותר לרוב, מאשר דלת פנים) ואם ניתן – התקנה על פי המלצת המנעולן. בכל מקרה, תמיד כדאי לברר מול המנעולן איזה מנעול מתאים לדלת שלכם.

המנעולן שתזמינו דרכנו יגיע עם כמה צילנדרים חלופיים, וכמו שציינו לעיל, תמיד מומלץ למסור כמה שיותר פרטים למנעולן בטרם ההגעה, על מנת שיביא איתו את הצילינדר המתאים ביותר. ההתקנה של הצילינדר תיעשה כמובן במקצועיות ויעילות כראוי.

תוכלו לשאול את המנעולן איזה צילינדר יתאים לכם, בהתאם לסוג הדלת, תקציב ורמת ביטחון. לא כל הצילינדרים הבטוחים ביותר הם גם יקרים מאוד ולכן, מומלץ לשקול את יעילותם לצד המחיר שלהם.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בהרצליה

פורצי הכספות של פורטל מנעולנים 247 מתמחים בפריצה של מגוון כספות, כגון:

 • כספת ביתית: כספת שנועדה במיוחד עבור בתים ורכוש שגודלו קטן יחסית.  התקנת כספת ביתית תמיד מומלצת בבית, משום שלרובנו יש רכוש יקר ערך לשמור בבית, בין אם מדובר על ציוד יקר בפן הכספי ובין אם מדובר על ציוד בעל ערך משפחתי, היסטורי וכ"ו.
 • כספת במשרד: כספות משרדיות הינן סוג נוסף של כספות הייעודיות לשמירת מסמכים, ציוד יקר ערך, מחשוב ועוד. כספות משרדיות לרוב יהיו כבדות וגדולות יותר מאשר כספות ביתיות.
 • כספות דיגיטליות: אלו כספות מתקדמות המבוססות על מנגנון דיגיטלי. כספות כאלה יכולות להיות מיועדות לשלל מטרות.
 • כספות משוריינות: כספות הכוללות שכבת "שריון", בדומה לרכבים משורינים. זוהי כספת עמידה ובטוחה במיוחד, אך זכרו – גם היא איננה מושלמת ועמידה במאת האחוזים מפני תקלות.
  כספות כבדות: שם כולל לכספות השוקלות משקל רב ולעיתים קרובות הן גם גדולות מאוד.
 • כספות חסינות אש: כספות ייעודיות למטרת הגנה על הרכוש הקיים בהן מפני שריפות ודליקות.
פורץ כספות מקצועי יגיע לביתכם או למשרד עם ציוד מתאים ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על הכספת עצמה עד כמה שרק ניתן כדי לחסוך נזקים וגם עלויות ללקוח.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בהרצליה מסביב לשעון

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 פנויים עבורכם גם לקריאות חירום להחלפת מנעולים בהרצליה 24 שעות ביממה – גם בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות. לכל המנעולנים שלנו רישיונות והכשרה מתאימה, כך שתוכלו לדעת כי העבודה תתבצע בצורה איכותית וטובה, שתחסוך מכם בעיות בעתיד. לפרטים נוספים, פשוט צרו קשר עם נציג פורטל מנעולנים 247 ותקבלו את השירות לו אתם זקוקים, במחיר מעולה. זכרו – על בטיחות לא מתפשרים, בבית במשרד או בכל מקום אחר.

מנעולנים בהרצליה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247