להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

מנעולן, הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים והמשמעותיים ביותר בכל הנוגע לבטיחות שלנו ושל בני הבית. לכן, שירותי מנעולן בחולון צריכים להיעשות אך ורק על ידי מקצוענים, בעלי ניסיון וידע מתאים הנוגע לסוג העבודה הנדרשת בכל מצב ולמעשה, גם בכל שעה. בהתאם, פורטל מנעולנים 247 עומד לשירותכם סביב השעון, עם אנשי מקצוע שיעמדו לרשותכם 24 שעות ביממה ויסייעו לכם בכל עבודה דחופה ולא דחופה בבית ובעסק בתחום הפריצה וההחלפה של המנעולים וחלקיהם. אנו מזמינים אתכם לבחור שירות בקלות.

מנעולן בחולון זמין 24 שעות ביממה

שירות מנעולן לתושבי חולון במחירים הכי משתלמים מ 200 שקלים!
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בחולון בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

להזמנת מנעולן בחולון חייגו: 072-372-8445

מנעולן בחולון

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בחולון?

למנעולנים ככלל, יש שלושה תחומי עיסוק עיקריים (כשכל עיסוק כזה הוא עולם ומלאו בתחום): תחום הדלתות, תחום הכספות ותחום מנעולי הרכב הפחות נפוץ. צריך לזכור, כי אנו חיים בעידן מאוד מתקדם ולכן גם המנעולים השומרים על בטיחותנו צריכים להיות מותאמים ומתוחכמים. מחד, מנעולנים שמוכללים שכאלה הופכים כל פריצה להרבה יותר מסובכת, וודאי יותר מבעבר. אולם, מאידך כאשר משהו מתקלקל בהם, גם התיקון שלהן דורש תשומת בל רבה הרבה יותר. לכן, המקרים בהן מומלץ להזמין מנעולנים בחולון הם בדרך כלל: מקרים שבהם מנעול נפרץ, מנעול לא נפתח, או מקרים שבהם יש צורך להחליף מנעול מכל סיבה שהיא, כמו שחיקה וכדומה.

כמה עולה שירות של מנעולן בחולון?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע?

פורץ מנעולים בחולון

שירות פריצת המעולים בחולון כולל פריצת מנעול צילינדר (על סוגיו נרחיב בהמשך), מנעולי צירופים (הכולל נספרים או אותיות), מנעולים חשמליים או ביומטריים (מנעולים מתקדמים מאוד המבסוסים על מנגנון נוסף), מנעולים אלקטרוניים, מנעול עליון או מנעול חבוי (מנעול אשר רובו ככולו חבוי, מעין קופסא המותקנת מראש בדלתות וכד’, לשם שמירה על אסתטיות או בטיחות גבוהה יותר).

למרות שמנעולים קיימים בדרך כלל על דלתות, כספות ועוד, קיימים גם מנעולים עצמאיים שניתן להשתמש בהם למגוון מטרות, החל מסגירת מחסן ביתי ועד לנעילת ארונות בבית או ארונות שירות פנים וחוץ.

בין שירותינו תוכלו למצוא: החלפת מנעול פלדלת, החלפת מנעול רב בריח, החלפת מנעול לדלת פנים ועוד

שירות פורץ מנעולים מוסמך בחולון כולל הגעה לבית הלקוח או המיקום המבוקש עם הציוד המתאים וביצוע הפריצה בזהירות וביעילות.

באשר למידע שיש למסור למנעולן, תמיד מומלץ לנהל שיחה מקדימה הכוללת את פרטי האירוע כמו: סוג הדלת (אם ידוע), גיל המנעול או שנות השימוש בו, כיצד הפסיק לעבוד וכד’. מידע זה חיוני עבור התיקון, שכן פעמים רבות הוא מסייע למנעולן להכין עצמו מראש.

מנעולן בחולון מחיר לפריצה החל מ- 200 ש"ח

פורץ דלתות בחולון

פריצת דלתות בחולון כוללת: פריצה של דלת הכניסה מכל הסוגים (עץ, פלדה ועוד), פריצת דלת ממד, תיקון כיוון הדלתות ועוד.

חשוב להבין, כי בית סטנדרטי מכיל כמה סוגי דלתות ולכל דלת מנגנון הפתיחה שלה, ובעצם – מנגנון הביטחון שלה. לכן, לכל דלת ודלת יש את דרך הפריצה האופטימלית, שיכולה שלמור במידת הצורך על מנגנון הפתיחה\סגירה המקורי.

שירות של פריצת דלת בחולון מתחיל בבדיקה מקצועית של סוג הדלת שיש לכם. לאחר מכן, פורץ הדלתות המוסמך יפרוץ את הדלת באמצעות מכשור מתאים ובעזרת השיטה הנכונה השומרת ככל הניתן, על המנעול הקיים (למעט מקרים מסוימים בהם יש צורך בהוצאת המנעול, או החלפה).
מחיר החל מ- 200 ש"ח

החלפת צילינדר בחולון

מדובר על שירות החלפת:

צילינדר לשון: צילינדר מוכר וקל לתפעול, המבוסס על לשון פנימית המאפשרת את תפקוד המנעול.

צילינדר גלגל: צילינדר פשוט יחסית (ברוב המקרים) הכולל גלגל שיניים.

צילינדר אחיד: כינוי לצילינדר המאפשר פתיחה עם אותו המפתח לכל דלתות הבית או החלל.

צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר המוכר לכולנו ונפוץ מאוד במשרדים, מפעלים וכד’.

צילינדר כפתור: צילינדר המאפשר לפתוח את הדלת באופן מעט יעיל יותר מזה של צילינדר לשון רגיל.

בנוסף, אנו משתמשים בצילינדרים מהמותגים המובילים בשוק, כמו: רב בריח, MT5, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד.

באשר לבחירת הצילינדר המתאים, אנו תמיד ממליצים להתייעץ עם המנעולן במקום, אולם באופן כללי ביותר ניתן לומר כי יש לבחון במנגנון הבטיחותי ביותר, בהתחשב בסוג הדלת כמובן. קיימים מותגים אשר ידועים כאיכותיים וכאלה שנשמרים לאורך שמן, לעומת מותגים פחות מוכרים. אגב, זכרו כי צילינדר איכותי לא חייב להיות יקר מאוד, ולכן כאמור – נמליץ שוב לא להסתמך על המחיר בלבד אלא על המלצת המנעולן, על מנת לקבל רקע כללי על מחירים בקרו בדף המחירון שלנו.

מנעולן בחולון מגיע עם צילינדר חלופי, בהתאם לבחירתכם ובהתאם לדחיפות העניין. לאחר מכן, מתבצעת התקנה ייעודית של צילינדר חדש במנעול, כאשר במידת הצורך, תוכלו להחליף לסוג אחד של צילינדר כמובן.

כאמור, כדי להקל על עבודת המנעולן, מומלץ להיצמד להוראות שציינו בקשר לשיחה המקדימה עם המנעולן. מידע זה הוא חיוני עבור אספקת הצילינדר המתאים.
מחיר החל מ- 300 ש"ח

פורץ כספות בחולון

אנו פורצים:

כספת ביתית: כספות ביתיות מסוגים וגדלים מגוונים, בשונה מבעבר, בו היה נהוג להתקין בבית כספות קטנות יחסית, כיום ניתן למצוא בבתים גם כספות גדולות המכילות רכוש, מידע או דברים בעלי ערך סנטימנטלי לבני הבית.

כספת במשרד: כספות במשרד יכולות להיות שייכות לתחום אחר לחלוטין מכספות ביתיות, על אף הגודל הדומה שלהן. ככלל, כספות משרדיות לרוב יכילו ממון או מידע רגיש מסוגים שונים, ובשנים האחרונות הן יכולות להכיל אפילו חלקים או אבזור טכנולוגי יקר.

כספות דיגיטליות: כספות אלו כוללות מנגנון פתיחה אשר נשען גם על מנגנון דיגיטלי ולא רק על מנגנון פיזי של המנעול. כספות מסוג זה נחשבות לבטוחות במיוחד, אולם כאשר הן נפרצות או אף כאשר בני הבית/העסק שוכחים את הקוד וכד’ (מה שקורה לפעמים בהחלט) התיקון או הפריצה של הכספת הינו קשה יותר ומצריך מיומנות וידע רב יותר.

כספות משוריינות: מדובר בכספות שלרוב מכילות שכבת מתכת עבה יותר מזו של כספות רגילות, או מעטפת העשויה ממכת חזקה ועמידה יותר מכספת סטנדרטית. כספת זו הינה וודאי בטוחה מאוד אולם גם היא איננה עמידה בפני פריצות או בלאי בסופו של דבר, וייתכן שבמקרים מסוימים, היא תצטרך פריצה.

כספות כבדות: כספות כבדות הינן כספות במשקל גבוה מאוד ובד"כ נועדו למטרות מסוימות, לרבות ניצול גודלן או רמת הבטיחות הגבוה שלהן לשמירת מידע מסוים.

כספות חסינות אש: אחד השכלולים שניתן למצוא כיום בכספות הוא כספות המגינות על הנמצא בהן מפני אש ברמה גבוהה מאוד. הדבר הכרחי בבתי עסק רבים, אך גם בבתים בכל מקום אחר בו למעשה, קיימת סכנת שריפה.

בדומה לשירות פריצה של כספת ניתן גם להזמין שירות התקנת כספת מכל סוג לפי בקשתכם.

פורץ כספות מוסמך מגיע לפרוץ את הכספת הביתית או המשרדית וכד’, תוך שימוש בכלים מתקדמים ובידע מקצועי רב. יש לציין, כי אנשי המקצוע שלנו מודעים לחשיבותה של הכספת ולכן, השירות ייעשה בעדינות יתרה.

כמו כן, יש לציין כי אנשי המקצוע שלנו מיומנים בפריצת סוגים שונים של כספות, אך תמיד מומלץ לערוך שיחה מקדימה ולהכין את הפורץ למקרה ולסוג הכספת.

מנעולן בחולון מחיר לפריצת כספת החל מ- 200 ש"ח

מנעולנים בחולון 24 שעות ביממה

אנו יודעים שלהיתקע מחוץ לדלת, עם מנעול תקול, או כספת שזקוקה לפריצה וכד’, זה מאוד מלחיץ ולא נעים. העזרו עוד היום בשירות מנעולן בחולון מוסמך בפורטל מנעולנים 247, כל המנעולנים שלנו בעלי רשיון מתאים והכשרות, וישמחו להגיע ולתת לכם שירות מדויק ואמין. המנעולנים זמינים 24 שעות ביממה ועובדים במגוון אזורים בעיר, בהתאם לצורך ולקריאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם בזמני חירום תוכלו ליהנות משירות מצוין ברמה הגבוהה ביותר, לא משנה לאיזה שירות מנעולנות אתם זקוקים. לכן, פשוט כנסו לאתר, בחרו את השירות שאתם זקוקים לו בחולון בהתאם לאלה שפורטו למעלה, וגלו כיצד הבעיה נפתרת במהרה!

להזמנת פורץ מנעולים בחולון חייגו: 072-372-8445