להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

בימינו, למרות שכל המידע ניתן למצוא ברשת והכל נמצא במרחק של לחיצת כפתור, עדיין קשה לנו למצוא מנעולן מקצועי ואמין ושפע המנעולנים הקיים עשוי רק לבלבל אותנו. כאשר אנו נמצאים מול דלת הבית שלנו והמנעול לא נפתח – ללא ספק שאם אין לנו בנמצא מספר טלפון של מנעולן ביבנה שאנו מכירים הסיטואציה הופכת למלחיצה ויכולה לשבש לנו את כל סדר היום.
אנחנו ב"פורטל מנעולנים 247" זמינים עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה ובאמצעותנו תוכלו לקבל מענה מקצועי, איכותי ומהיר של מנעולן אמין לכל תקלה בדלת או במנעול.

מנעולן ביבנה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן ביבנה מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ביבנה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן ביבנה

חשיבות המקצועיות של מנעולן ביבנה

יש הרבה סיטואציות שונות בחיים בהן קיים צורך להזמין מנעולן מקצועי. אחת הסיטואציות האלה היא למשל אם חוששים מפריצה של גנבים הביתה, ורוצים להחליף צילינדר פשוט וישן בצילינדר מהדור החדש, אשר עשוי ממנגנונים כפולים ומשולשים אשר יכולים להבטיח קושי ממשי בפריצת המנעול. מעבר לכך, אם מחפשים מנעולן ביבנה שיספק פתרון מהיר ויעיל ללא גרימת נזק לדלת, לדוגמה במקרה של דלת של כספת שצריך לפתוח עקב שכחת המפתח או הקוד הדיגיטלי, חייבים להזמין איש מקצוע.

בזכות העובדה שהמנעולנים שלנו עוברים הכשרה מקצועית של כמה חודשים, יש להם לא רק את הכלים המתאימים המסייעים לפריצה חלקה של דלתות מנעולים וכספות אלא הם יכולים לתת מענה לכל הסוגים השונים של הדלתות. לכן חשוב להקפיד אך ורק על עבודה מול מנעולנים מקצועיים שעברו את ההכשרות המתאימות ומחזיקים בכל האישורים המתאימים. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מספקים שירות של מנעולנים ביבנה עם מענה זמין 24 שעות ביממה.

באיזה מקרים צריך להזמין מנעולן ביבנה?

באופן יומיומי אנשים מתקשרים למנעולן ביבנה שיסייע להם:

 • לפרוץ דלת שנטרקה
 • לפרוץ מנעול שלא מוצאים את המפתח שלו או שאינו בטיחותי מספיק
 • מנעול שנפרץ או מנעול שרוצים להחליף
 • החלפת צילינדר ישן או חלוד
 • סיבות אינדיבידואליות שונות

חשוב לציין שלא כל אחד יכול סתם כך לתת מענה מקצועי במקום מנעולן שקיבל את כל ההסמכות הדרושות ומחזיק בידע טכני רב. מי שחושב שהוא יכול לפתור את הבעיה לבד, עלול לגלות שמדובר על משימה מורכבת במיוחד, וגרוע מכך, הוא עלול לגרום נזק לדלת עצמה או למשקוף, מה שעלול לעלות כסף רב. לכן לא מתפשרים, וגם לא חושבים פעמיים ומזמינים ישירות מנעולנים ביבנה שיפתור את הבעיה בקלות ובמהירות!

כמה עולה שירות מנעולן ביבנה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים ביבנה

אם אתם נתקעים עם מנעול תקול וזקוקים למענה מיידי ביבנה מעכשיו לעכשיו התקשרו אלינו ללא דיחוי לקבלת מענה מהיר ומקצועי לפתרון הבעיה!
אנחנו מספקים ללקוחותינו מגוון שירותים מסביב לפריצת המנעולים מכל הסוגים, גם מנעולים חדישים ומהדור החדש:

 • פריצת כל סוגי מנעולי צילינדר (כולל מנעולים מהדור החדש)
 • פריצת מנעול של צירופים (קוד מספרי הפותח את המנעול)
 • פריצת מנעולים ביומטריים או חשמליים
 • פריצה של מנעול אלקטרוני
 • מנעול חבוי / מנעול עליון
 • החלפת מנעול פלדלת
  ועוד
על מנת שפורץ מנעולים מוסמך ביבנה יוכל לתת מענה מהיר ויעיל, יש לתת לו כמה שיותר פרטים לגבי התקלה. לדוגמה: האם מדובר על מנעול תקול ברכב או בדלת? מהו סוג הדלת ואיזה צילינדר נמצא בשימוש? כמובן מידע רחב ככל שניתן.

מחיר מנעולן ביבנה החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות ביבנה

פריצת דלת ביבנה על ידי פורץ מיומן היא קריטית במצבים בהם לדוגמה מדובר על דלת שנטרקה ולא נפתחת יותר. רק פורץ דלתות מקצועי יכול לספק מענה אמיתי לתקלה כזו מבלי לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת, מה שאומר שיש סיכוי שתצטרכו להחליפה אם אדם לא מיומן ומוסמך לכך מנסה לפרוץ את הדלת לבד.

אם מדובר על צורך בפריצת דלת על ידי פורץ דלתות ביבנה, לא משנה מאיזו סיבה, יש להתקשר אלינו לפורטל מנעולנים 247 ולתת לנו פירוט לגבי הבעיה. לאחר מכן פורץ דלתות מקצועי שלנו יגיע לבית הלקוח או למשרד ויפרוץ את הדלת. יש לקחת בחשבון שגם הצילינדר דורש החלפה ולכן יש להתייעץ לגבי הצילינדר החלופי שרוצים להתקין.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר ביבנה

אם מעוניינים להחליף צילינדר ישן או תקול בצילינדר מהדור החדש, יש לעבוד מול מנעולן מיומן אשר יכול לספק שירות מקצועי. יש היום סוגים רבים של צילינדרים מתוחכמים בשוק עם נעילות רבות אשר מספקים תחושת ביטחון מקסימלית נגד פורצים וגנבים. המנגנונים הינם חזקים משמעותית ולכן לא ניתנים לפריצה למי שאין לו את הכלים המתאימים לכך.

מהם הצילינדרים הנפוצים ביותר שניתן לבחור מביניהם? להלן פירוט:

 • צילינדר לשון: צילינדר עם לשונית בגדלים מסוימים שזזה עם פתיחת המנעול. נפוץ בכל בית בישראל
 • צילינדר גלגל: מנגנון פתיחה עם גלגל מובנה בתוך הצילינדר אשר מסתובב כשמכניסים את המפתח למנעול
 • צילינדר אחיד: צילינדר עם מפתח אחד, המגיע עם מנגנונים שונים בגדלים שונים בהתאם לגודל הדלת
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר חכם המאפשר את פתיחת המנעול עם כרטיס במקום מפתח
 • צילינדר כפתור: צילינדר עם מפתח מובנה ומנגנוני נעילה שונים לבחירה

אין תחליף לצילינדר איכותי המבטיח בטיחות מעל הכל. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 עובדים אך ורק עם חברות מקצועיות המייצרות צילינדרים איכותיים בלבד. כמו לדוגמה: צילינדר רב בריח, מולטילוק MT5, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד.

ההחלטה באיזה צילינדר יש לבחור תלויה בגורמים שונים. אין ספק שיש מגוון רחב בשוק ומי שאינו בקיא בסוגי הצילינדרים יכול להתבלבל בקלות וללכת לאיבוד.

לכן רצוי להתייעץ לפני ההתקנה עם מנעולן ביבנה שיוכל לתת פירוט מלא בהתאם לסוג הדלת או הדלתות להם רוצים להתקין צילינדר חדש או חלופי. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה!

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות ביבנה

זקוקים בדחיפות לפורץ כספות מומחה ומקצועי ביבנה? על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר, ללא גרימת נזק לדלת, יש להתקשר אלינו לפורטל מנעולנים 247. פורץ כספות ביבנה יוכל לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר עם הכלים המתאימים ובהתאם לבעיה. אנחנו נותנים מענה מקיף לכל סוגי הכספות, הן משרדיות והן ביתיות: פריצת כספות ביתית: אנחנו פורצים כספות ביתיות מכל הסוגים והגדלים, בעלי כל סוגי הנעילה הקיימים – בין אם דיגיטלי או אנלוגי עם מפתח.

 • פריצת כספות במשרד: פריצה של כספות משרדיות גדולות או קטנות, הכוללות מנגנוני נעילה שונים, כולל כספות חסינות אש או מחוברות לקיר.
 • פריצת כספות דיגיטליות: כספות דיגיטליות מתאפיינות במנגנונים מפותחים ומורכבים יותר, עם טכנולוגיות מתקדמות וחדישות. אנו מתמחים בפריצה של כספות עם כרטיס חכם או טביעת אצבע.
 • פריצת כספות משוריינות: כספות אלו הן יקרות במיוחד ועשויות ממספר שכבות בטון על מנת לספק הגנה מירבית. פריצה שלהן דורשת ידע מקיף על מנת לא להרוס את הדלת.
 • פריצת כספות כבדות: בדומה לכספות משוריינות גם כספות אלו דורשות כלים מיוחדים על מנת שלא ייהרסו.
 • פריצת כספות חסינות אש: אנו מתמחים בפריצה של כספות חסינות אש, אותן ניתן לפרוץ רק עם כלים מיוחדים ובזהירות רבה.
גם כשמדובר על פריצת דלתות כספת יש לדעת כי מדובר על פרוצדורה מורכבת בה פורץ כספות ביבנה מגיע עם הציוד הדרוש על מנת לפתור את התקלה תוך מינימום נזק לדלת הכספת. רק פורץ כספות שעבר הסמכה יכול לתת את המענה ההולם ללקוחות מבלי לגרום לנזק! אם אתם זקוקים למידע נוסף אנא צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם הסבר ספציפי לגבי התקלה שלכם.

מחיר החל מ- 200 ₪

מנעולנים ביבנה מזמינים רק בפורטל מנעולנים 247

אצלנו בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא את כל השירותים הקשורים לפריצת דלתות, פריצת מנעולים, כספות והחלפת צילינדרים ביבנה. אנחנו עובדים רק עם מנעולנים בעלי ניסיון מוכח שעברו את כל ההכשרות והקורסים הדרושים לפתרון הבעיה באופן יעיל, מהיר ומקצועי. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים ביבנה 24 שעות ביממה! להזמנת שירותי מנעולן ביבנה התקשרו עכשיו!

מנעולנים ביבנה שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247