להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

כאשר אתם עומדים מול בית נעול, בית עסק סגור, דלת שהמפתח שלה נשכח או מנעול הרוס חשוב שיהיה שם בעל מקצוע מיומן שידע איך לתקן את התקלה בקלות וביעילות. בשביל לבחור מנעולן בירושלים בעל ניסיון וידע אתם מוזמנים לפנות אל צוות הפורטל של מנעולנים 247 שזמין למענכם עשרים וארבע שעות ביממה. הפורטל נולד מתוך הרצון לספק לכם שירות איכותי בכל שעה. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים שבכל הקשור ביטחונכם וביטחון יקירכם מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר.

מנעולן בירושלים זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בירושלים מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בירושלים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בירושלים

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בירושלים?

עבודות המנעולן רחבות ומגוונות מאוד. למעשה, בעולם המודרני בו אנו חיים מנעולים ודלתות נמצאים ממש בכל מקום. מנעולים נמצאים במשרדים, קניונים, שומרים על מחסן, מגנים על בית בעיר או במושב, הם נמצאים במנגנון נעילה של רכב וגם במנגנון נעילה של כספת. העושר של שוק המנעולים הגדול והמגוון דורש ממנעולן להיות מאחד שיודע לעבוד עם כלים שונים במגוון טכניקות. כל זאת כדי להבטיח כי העבודה מבוצעת ביעילות וביסודיות. למעשה ניתן להזמין מנעולנים בירושלים בשביל כל עבודה המתייחסת לדלת או למנעול. במרבית המקרים התקלה לא מתרחשת כך פתאום ללא כל סימנים מקדימים. תקלה במנעול יכולה להיגרם בעקבות בעיה של הדלת כמו גם בעיה בדלת היא לרוב תוצר של פגם קודם במנעול. ולכן, חשוב שיהיה בעל מקצוע המסוגל להביט על כל ההיבטים של התקלה ולתת מענה יסודי ואיכותי שיטפל בכל הבעיות כולן.

כמה עולה שירות מנעולן בירושלים?

השירות שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בירושלים

כאמור, שוק המנעולים הוא גדול ורחב מאוד. החידושים הטכנולוגים מאפשרים למעשה יצירה של מגוון גדול של מנעולים המיועדים לכל מיני סיטואציות. כאשר אנחנו מדברים על פריצה של מנעולים אנחנו מדברים על הבנה במכניקה, אלקטרוניקה, שכפול של מפתחות, החלפת מנעולים במידת הצורך (למשל, במקרים בהם המנעול הוא ייחודי, כמו החלפת מנעול פלדלת בייצור מיוחד, וכד’).

המנעולים הנפוצים ביותר בשוק המנעולים הם: מנעול צילינדר (מנעול שכיח בעל מנגנון מכני פשוט), מנעול צירופים (מנעול שניתן לפתוח על ידי צירוף מספרים מסוים), מנעול ביומטרי (מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה), מנעול אלקטרוני (מנעול בעל מנגנון נעילה חשמלי), מנעול עליון (מנעול הממוקם בחלקה העליון של הדלת)" מנעול חבוי ( מנעול שלא רואים) ועוד.

ברגע שמתקבלת קריאה על מנעול בעל תקלה כזו או אחרת אנו שולחים פורץ מנעולים מוסמך בירושלים שיעזור לפתור את הבעיה.

אנחנו יודעים כי במקרים רבים כאשר מדובר במנעול תקוע מדובר במקרה חירום בו יש לטפל מיד. לכן, המנעולנים שלנו זמינים סביב השעון כדי להבטיח כי לא תישארו לבד ללא מענה.

המנעולנים שלנו יתחילו את ביצוע העבודה עם תחקיר שיעזור לבעל המקצוע להבין מה בדיוק המקרה ואיך יש להיערך לתיקונו. ההמלצה שלנו היא לנצל את השיחה המקדימה שיערוך איתכם המנעולן כדי לשתף בכמה שיותר מידע. המידע יסייע למנעולן בירושלים להגיע ממוקד ולבצע את העבודה במהירות.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בירושלים

כמו מנעולים כך גם דלתות יכולות להגיע בצורות שונות כדי לספק צרכים מגוונים. מה שמייחד את תחום הדלתות הוא שלדלת פעמים רבות יש תפקיד אסתטי. לכן, יש להקפיד כי עבודת פריצת דלת בירושלים תיעשה בעדינות המקסימלית כדי להגן על הדלת מפני נזקים.

הדלתות עבורן השירות מיועד הן דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממ"ד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לבית, דלתות למשרד ועוד. בנוסף, ניתן לקבל שירות של כיוון דלתות. משמע, טיפול מקיף לכל מה שקשור במעטפת הדלת מהמשקופים ועד לבלטות ברצפה.

פורצי הדלתות המוסמכים של פורטל מנעולנים 247 יתחילו את ביצוע העבודה בבדיקה קפדנית של הדלת להבנה מעמיקה שתוודא את סוג הדלת ותעזור לבעל המקצוע לקבל החלטות בהתאם.

כאשר מדובר באירועי חירום בהם יש לפרוץ את הדלת באופן מידי כמובן שפורץ דלתות יגיע במהירות כדי לפתוח את הדלת. אך במידה ומדובר בהתקנה של דלת חדשה אנחנו ממליצים להתייעץ עם אנשי המקצוע שיעזרו לכם למצוא את הדלת המתאימה ביותר עבורכם במסגרת התקציב.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בירושלים

צילינדר הוא מנעול בעל מנגנון מכני קל לייצור שמבצע עבודה פשוט מעולה. מנעול הצילינדר הוא מהמנעולים הפופולאריים ביותר בעולם כולו. לחברות שונות מנעולי צילינדר ייחודיים המאפיינים את החברות הללו. לדוגמא: ייל סמארט, צילינדר מגנום, מולטילוק, MT5, מנעול צילינדר של רב בריח וכו'.

בנוסף, ניתן למצוא מנעולי צילינדר נוספים להם תכונות שונות בהתאמה לצרכים כאלו ואחרים. כגון: צילינדר לשון (מנעול צילינדר פשט), צילינדר גלגל (מנעול צילינדר לו גלגל שיניים), מנעול צילינדר פרפר (מנעול שיש לו מפתח קבוע מהצד הפנימי של הדלת), צילינדר אחיד (קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים בעזרת מפתח מאסטר משותף) צילינדר עם כרטיס חכם (מנעול צילינדר שנפתח בעזרת כרטיס חכם) ועוד.

עבודה עם מנעולי צילינדר דומה בבסיסה לעבודה עם כל מנעול אחר. ההבדל המהותי נעוץ בכל הקשור להחלפה של מנעולי צילינדר. מכיוון שמנעול צילינדר מבוסס על מנגנון מכני במרבית המקרים תידרש החלפה של המנעול במנעול חדש.

כאמור, בשוק קיימים מנעולי צילינדר רבים שמחיריהם נעים בין עשרות שקלים למאות ואלפי שקלים, לכן חשוב להתייעץ עם מנעולן בירושלים אותו בחרתם להזמין, כדי שתדעו לבחור במנעול איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן ויתאים לצרכים שלכם.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בירושלים

כספות הן כלי שהפך לנפוץ בשנים האחרונות במשקי בית רבים כמו גם בבתי עסק ומשרדים שונים. גם במקרה הזה כספות ממלאות פונקציות שונות ומגיעות במגוון רחב של צורות בעלות מנגנוני נעילה כאלה ואחרים כדי לתת מענה לצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח.

  • כספות ביתיות: כספות קטנות בדרך כל המיועדות לשמירה על חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב.
  • כספות משרד: כספות שנועדו להגן על כסף וציוד רגיש.
  • כספת דיגיטלית: כספת לה מנגנון נעילה חשמלי בנוסף למנגנון מכני.
  • כספות משוריינות: כספות עשויות שתי שכבות כדי להגן טוב יותר על הכספת מפני פריצה.
  • כספות כבדות: כספות שמייצרים אותן כבדות מלכתחילה כדי למנוע גניבה של הכספת כולה.
  • כספות חסינות לאש
    ועוד.
אנחנו יודעים שבכל הקשור לעבודה עם כספות מדובר בנושא רגיש ועדין מאוד הדורש רגישות גבוהה. לכן, כל פורצי הכספות של פורטל מנעולנים 247 מצוידים בתעודת יושר ממשטרת ישראל. גם במקרה הזה תפקיד המנעולן הוא קודם כל להבין את שורשי התקלה ולתת טיפול בהתאם לצרכים.

למנעולנים של פורטל מנעולנים 247 יש בנמצא את כל הציוד הנדרש לטיפול בבעיות שונות. בין אם כלים דקים לפתיחה עדינה של כספות קטנות ובין אם כלים כבדים לפריצה חמה של כספת משוריינת וכדומה.

מנעולן בירושלים מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בירושלים

כאמור, אנחנו יודעים כמה חשוב שיהיה לצדכם איש המקצוע המתאים כשהזמן דוחק והבעיה צריכה להיפתר במהירות. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 נבחרים בקפידה מתוך הרצון להעניק לכם שירות מקצועי ללא פשרות בכל שעה. למנעולנים שלנו וותק וניסיון רב המקנים להם ידע נרחב בכל הקשור בעולם המנעולים. לכל מנעולן בירושלים יש רישיון לעסוק בתחום המנעולנות וכמובן – תעודת יושר ממשטרת ישראל כדי להבטיח כי לכל אורך הדרך אתם נמצאים בידיים טובות. אצלנו מתרחשת החלפת מנעולים בירושלים עשרים וארבע שעות ביממה כמו גם תיקונים נוספים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות הפורטל מנעולנים 247 ולקבל שירות ממנעולן מומחה במהירות.

מנעולנים בירושלים 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247