להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

לעיתים אנחנו מרגישים שיש לנו ממש ניגוד אינטרסים בתחום העיסוק בו בחרנו לעבוד. מצד אחד העבודה שלנו היא פריצת דלתות ומנעולים אבל מהצד השני, אנחנו באמת לא מאחלים לכם להיתקל במנעול שלא עובד או דלת תקועה. אנחנו יודעים כמה התחושות המתלוות לרגעים הללו עלולות להיות קשות ולא נעימות. לכן הקמנו בשבילכם את הפורטל שלנו – מנעולנים 247 כדי לאפשר לכם לקבל שירות מקצועי של מנעולן ברחובות במהירות מרבית בכל שעה.

מנעולן ברחובות זמין 24 שעות ביממה

מנעולן ברחובות מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ברחובות בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן ברחובות

באילו מקרים יש להזמין מנעולן ברחובות?

על פניו זה נשמע פשוט. ניתן להזמין מנעולנים ברחובות עבור כל תקלה בדלת או במנעול. כאשר אנחנו אומרים את המשפט הזה צריך קודם לכן לוודא כי כולנו מבינים מה נכלל בתוך שתי הקטגוריות הללו של דלת ומנעול. מנעול ודלת נמצאים בכל מקום בו יש מנגנון נעילה. אם תסתכלו מסביב תוכלו לראות כי החיים שלנו פשוט מלאים במנגנוני נעילה. מנגנון נעילה נמצא בדמוי הקודן שברכב, או שומר על הכספת, על הממ"ד, על הבית, על המשרד ונמצא בכל מקום ממש. העבודה שלנו היא לתת מענה מקצועי ואיכותי לכל מנגנון נעילה מכל סוג שהוא. העולם שלנו משתנה אל מול עיניינו בכל יום. לכן חלק מהעבודה שלנו היא להתעדכן כל יום בשינויים הפוקדים את עולם המנעולים, לחשוב מחוץ לקופסא, לתת שירות אמין ומקצועי ובעיקר – לשמור עליכם עם ראש שקט לאורך זמן.

כמה עולה שירות של מנעולן ברחובות?

מידע אודות השירות

איך השירות מתבצע

פורץ מנעולים ברחובות

כאשר אנחנו מגיעים לדבר על מנעולים אנחנו יכולים לומר כי קיים טווח מחירים רחב הכולל בתוכו מנעולים פשוטים מאוד שמחירם הוא כמה עשרות שקלים בודדים לעומת מנעולים מורכבים ומתוחכמים שמחירם יכול לעלות למחירים גבוהים מאוד של מאות שקלים.

רגע לפני שאתם מבצעים החלפת מנעול פלדלת, בבואכם לבחור מנעול חדש לבית או למשרד הדבר החשוב ביותר הוא להבין קודם כל מה למעשה אתם מחפשים. כמו שניתן להבין המבחר גדול ולכן הגעה ממוקדת לתהליך הבחירה יכולה להיות המפתח להחלטה נבונה.
מכיוון שמדובר בעולם שלם המכיל בתוכו פרטים רבים לא נוכל לפרט כאן על כל מנעול ומנעול. רק נציין כי השירות שלנו אכן מתאים למנגנוני נעילה רבים.

המנעולים בהם אנו נתקלים במרבית המקרים הם: מנעול צילינדר, מנעול צירופים, מנעול ביומטרי, מנעול עליון, מנעול חבוי, מנעול אלקטרוני ועוד.

העבודה תמיד מתחילה בהתמקדות. המטרה שלנו היא לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ביעילות. בשביל להגיע ליעילות הזו יש קודם כל להבין מה בדיוק הבעיה כבר בדרך לביצוע העבודה.

המנעולנים שלנו מונחים לתשאול מקדים של הלקוחות. במהלך השיחה הראשונית הזו ההמלצה שלנו היא לתת את כל המידע שברשותכם למנעולן. המידע כולל את סוג המנעול שברשותכם, מה קרה בדיוק, איפה התקלה מופיעה והאם היו סימנים מקדימים.

אנחנו יודעים שלעיתים נדמה כי מדובר בפרטים רבים מדי אבל האמינו לנו שכל מידע קריטי על מנת שפורץ מנעולים מוסמך ברחובות יוכל לבצע את העבודה במקצועיות.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות ברחובות

כמו שעולם המנעולים הוא עולם רחב היקף הכולל מנעולים בכל מיני רמות וסוגים כך גם עולם הדלתות מכיל בתוכו סוגים שונים של דלתות למטרות מגוונות. קל להבין זאת. הרי דלת של מחסן לא דומה לדלת פנים או דלת של משרד או של ממד. בכל אחד מהמקרים הללו נדרשים כלי עזר שונים לפתרון הבעיה.

דבר נוסף שיש להתייחס אליו כאן הוא שדלת אף פעם לא עומדת לבדה. לדלת יש מעטפת שלמה המגינה עליה אם אלו הצירים, המשקופים, הבלטות על הרצפה. כל שיבוש במעטפת הזו עלולה להביא לפגם כלשהו בדלת או במנגנון הנעילה.
לפעולת התיקון של המעטפת אנחנו קוראים: 'כיוון דלתות'.
הדלתות הנפוצות ביותר הן: דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממד ועוד.

בבית או בבית עסק יכולות להיות דלתות מסוגים שונים.
יתרה מכך, לעיתים יש להיעזר בשירות של פריצת דלת ברחובות עבור דלת תקינה לחלוטין. זה אולי נשמע מוזר אבל מי מאיתנו לא שכח את המפתח לבית או לרכב? לעיתים כל מה שאנחנו מחפשים זה סיוע בהתקנה של דלת חדשה או סתם חוות דעת מקצועית. לכן, כל כך חשוב להסביר בצורה הכי בהירה ונהירה למנעולן ברחובות מה אתם מחפשים ואיך אפשר לעזור לכם. כדי שנוכל להתאים את העבודה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר ברחובות

מנעול צילינדר הוא מנעול שהבסיס שלו פשוט במיוחד. מדובר על מנעול המופעל בעזרת פינים או גלגל שיניים המשפיעים על לשונית דלת. כל תזוזה של המנגנון הופכת את הדלת לנעולה או פתוחה. מה שמשפיע על התזוזה הזו הוא המפתח. גם במקרה הזה כמו בכל עולם המנעולים ניתן למצוא מנעולים שונים בכל מיני רמות.

מנעול צילינדר הוא מנעול שכיח מאוד ובשל כך לחברות שונות יש מנעולים המשתייכים להן. מנעולים כאלה יכולים להיות כדוגמת ייל סמארט, צילינדר מגנום, צילינדר מולטילוק, MT5, צילינדר רב בריח וכדומה.

כמובן שקיימים גם מנעולים להם איכויות שונות. כמו צילינדר גלגל (מנעול צילינדר לו מחובר גלגל שיניים), צילינדר כפתור (מנעול צילינדר שמפתח קבוע מחובר מהצד הפנימי של הדלת), צילינדר אחיד (קבוצת מנעולי צילינדר להם מפתח מאסטר אחיד שפותח את כולם) ועוד.

גם במקרה הזה חשוב לנו לשמור על סטנדרט עבודה גבוה ולתת שירות איכותי ויעיל. לכן גם כאן נשמח לשיתוף פעולה של הלקוח ומתן מידע רלוונטי.

הדבר שמייחד עבודה עם מנעולי צילינדר הוא שיש להם נטייה להישחק לאורך הזמן. מסיבה זו, למנעולנים שלנו ישנו מאגר מנעולי צילינדר חלופיים אותם יוכלו להתקין במקום המנעול השחוק. כמובן שתוכלו לבחור מתוך מאגר המנעולים על מנת שתהיו בטוחים שקיבלתם מנעול איכותי במסגרת התקציב.

מנעולן ברחובות להחלפת צילינדר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות ברחובות

כספות זה תחום שגדל מאוד בשנים האחרונות והפך לנחלת הכלל. אם בעבר עולם הכספות היה שייך למיעוט הרי שהיום ניתן למצוא כספות בבתי עסק ובתים פרטיים רבים. בעולם הכספות קיימים כמה סוגים בולטים של מנגנוני נעילה. כמובן שניתן למצוא לא פעם כספת המכילה בתוכה כמה מנגנוני נעילה שונים יחדיו.

הדוגמאות הבולטות בתחום הן:

  • כספת דיגיטלית: כספת שמנגנון הנעילה שלה מבוסס על חשמל בנוסף למפתח מכני יחיד עליו יש לשמור מכל משמר.
  • כספת משוריינת: כספת בעלת שתי שכבות הגנה. הדופן העבה של הכספת מונעת למעשה פריצה שלה בכלים חמים.
  • כספת כבדה: כספת המיוצרת כבדה מלכתחילה כדי למנוע גניבה של הכספת כולה.
  • כספת חסינה לאש
    ועוד.
עולם הכספות הוא מין תת תחום קטן בתוך העולם הגדול של תחום המנעולנות.

כספות מכילות למעשה את הדברים היקרים לנו ביותר עם מבחינה סנטימנטלית ואם מבחינה חומרית. לכן חשוב לנו לשלוח אליכם רק את פורצי הכספות המנוסים ביותר בתחומם.

מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים ברחובות עם פורטל מנעולנים 247

עולם המנעולים משתנה כל הזמן. לא פעם אנחנו נתקלים במי שחשב כי הוא יכול לפתור את הבעיה בעצמו אבל למעשה עשה נזק רב יותר לאורך הזמן. התחום דורש יצירתיות, ידע רב, חשיבה מחוץ לקופסא והתעדכנות מתמדת בדגמים החדשים היוצאים לשוק. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי הלקוחות שלנו צריכים לקבל שירות טוב ומקצועי בכל שעה. אנחנו יודעים שתקלות לא נוהגות לעדכן אותנו מראש לפני שהן מתרחשות ואין לנו שום סיבה לתת להן לשבש לנו את כל מהלך היום. לביצוע החלפת מנעולים ברחובות ולכלל שירותי מנעולנות אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הפורטל ולקבל שירות מקצועי של מנעולן מיומן בכל שעה.

מנעולנים ברחובות 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247