להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

לעמוד מול דלת נעולה או מנעול שלא עובד זה לא נעים. החיים שלנו בעולם המודרני עמוסים מספיק גם בלי להתמודד עם תקלות לא צפויות. בדיוק בשביל זה הקמנו עבורכם את הפורטל של "מנעולנים 247". מדובר בפורטל קל לשימוש הזמין למענכם עשרים וארבע שעות ביממה ומאפשר לכם לקבל שירות של מנעולן בצפון היודע את העבודה על בוריה בכל שעה. ברגעים עם הרבה לחץ חשוב לנו שתדעו כי אתם נמצאים בידיים טובות.

מנעולן בצפון זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בצפון מחיר משתלם במיוחד  החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בצפון בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בצפון

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בצפון?

הניסיון מלמד כי קיים אי דיוק רווח בכל הקשור לעבודת המנעולנות. לא פעם נדמה כי מדובר בפורץ מנעולים לכל דבר. משמע, ניתן לקרוא למנעולנים בצפון במקרה בו נתקעים מחוץ לבית וכיוצא באלו. ההנחה הזו חוטאת לעבודת המנעולן. ראשית יש להבין כי מנעול הוא לא רק מנעול ודלת זו לא רק דלת. הדלת, המנעול, המשקופים, הרצפה, כל אלו מהווים חלקים מהשלם שנקרא: מנגנון הנעילה. מנגנון הנעילה אחראי על כך שתוכלו לסגור את הדלת ולנעול אותה כנדרש. כאשר יש פגם בחלק אחד של מנגנון הנעילה ניתן להניח כי במהרה יתגלו תקלות נוספות במקומות נוספים. לכן, חשוב שבמהלך הפריצה והתיקון יהיה שם איש מקצוע היודע לראות את כל החלקים הללו כמנגנון אחד ולספק תיקון כזה שיפתור את הבעיה מהשורש ולא יביא לתקלות נוספות. לכן, מנעולן לא רק פורץ את הדלת אלא הוא זה שמוודא כי לא יתרחשו בהמשך תקלות נוספות.

כמה עולה שירותיו של מנעולן בצפון?

אודות השירות

איך השירות מתבצע

פורץ מנעולים בצפון

כמובן שמנעולים הם העולם ממנו מורכב עולם המנעולנות. אנחנו חיים בעולם של כאן ועכשיו. אנחנו רוצים לקבל שירות הנותן מענה אופטימלי לצרכים שלנו. לכן בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עוד ועוד מנעולים מסוגים שונים מציפים את השוק במטרה לספק מענה למגוון גדול של צרכים.

המנעולים המוכרים הם: מנעול צילינדר (מנעול פשוט יחסית ונפוץ מאוד בעל מנגנון נעילה מכני), מנעול צירופים (מנעול אותו ניתן לפתוח בעזרת צירוף מספרים מסוים), מנעול ביומטרי (מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה. חביב במיוחד בשדות תעופה ומקומות בעלי חשיבות אסטרטגית), מנעול עליון (מנעול הממוקם בשביל הבטיחות בחלקה העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול שלא נראה לעין, שימושי בבתי עסק ומרכזי קניות) ועוד.

אנחנו יודעים עד כמה תקלות המתרחשות באמצע היום או הלילה עלולות להיות מרגיזות. לכן, חשוב לנו שלא תעמדו אפילו רגע אחד מיותר בחוץ. לכן הקמנו שירות כזה המאפשר יציאה מיידית של פורץ מנעולים מוסמך בצפון ברגע בו מגיעה קריאה לעזרה במוקד.

המנעולנים שלנו יצרו אתכם קשר על מנת להבין מה הבעיה ומה הגורמים שהביאו לתקלה. אנחנו ממליצים כמובן לא לחסוך במידע. כל פרט מידע יכול לעזור למנעולן שלנו להגיע ממוקד יותר עם הכלים הנכונים לביצוע המשימה.

מנעולן בצפון מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בצפון

אנחנו לא תמיד מודעים לכך אבל למעשה העולם בו אנו חיים מורכב רובו ככולו מדלתות. דלתות נמצאות בעצם בכל מקום. הן שומרות על המחסן, על הממד, נמצאות בכניסה למרכזי קניות, בבתי ספר, בבית, במשרד, ממש בכל מקום.

בתוך עולם המנעולנות התחום שדורש הכי הרבה יצירתיות והבנה אסתטית זה עולם הדלתות. דלתות הפכו במאות השנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהשפה העיצובית של הבית. חשוב לנו איך הדלת תיראה ואנחנו משקיעים בכך הרבה מחשבה. לכן חשוב להקפיד כי במהלך תיקון הדלת לא יווצר מפגע בלתי הפיך.

בנוסף, חשוב לוודא כי מעטפת הדלת עובדת כנדרש. הכוונה היא למשקופים והרצפה להם השפעה על תקינות הדלת. תהליך התיקון שלהם נקרא 'כיוון דלתות'. השירות מתאים לדלתות נפוצות ושאינן כאלו כמו: דלתות עץ, דלתות ממד מפלדה, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ ועוד.

קיימות סיבות שונות לכך שדלת לא נפתחת כנדרש.
הסיבה הראשונה והמוכרת מכולן נקראת: דלת טרוקה. זאת אומרת, מקרה בו לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ ללא מפתח. כולנו מכירים אירועים בהם שכחנו את המפתח וכולנו זוכרים עד כמה זה היה אירוע לא נעים. במקרה כזה מטרת העל היא להביא אליכם פורץ דלתות מוסמך כמה שיותר מהר בלי כל עיכוב. תיקון של מקרה כזה לא צריך להתרחש יותר מכמה דקות שהרי מנגנון הנעילה תקין לחלוטין ואין כל סיבה לעשות כל פעולה אינטנסיבית על הדלת.
המקרה השני יכול להיות מקרה בו באמת יש תקלה במנגנון הנעילה של הדלת ולעיתים יש צורך בתיקון הדלת והמנעול או בהחלפת מנעול פלדלת.
במקרה כזה מנעולן בצפון צריך לעשות כמיטב יכולתו כדי לא לפגוע בדלת באופן כזה שידרוש התקנה של דלת חלופית. עבודה מהסוג הזה צריכה להיעשות בעדינות ומחשבה. גם כאן אנחנו לא רוצים שתחכו רגע אחד מיותר. מטרתנו היא לשלוח אליכם אנשי מקצוע מיומנים שיתפרו את הבעיה במקצוענות ויעילות. לפריצת דלת בצפון אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24/7.

מנעולן בצפון מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בצפון

מנעול צילינדר הוא אחד מהמנעולים המוכרים והנפוצים ביותר בעולם. מדובר על מנגנון מכני פשוט יחסית קל לייצור הנותן בכל פעם מחדש תוצאות מעולות.

ניתן למצוא מנעולי צילינדר כגון מנעול צילינדר לשון או צילינדר גלגל הנמכרים בכמה שקלים בודדים וגם מנעולי צילינדר מתוחכמים יותר, בהם משתמשים בבתי עסק ובמקומות רגישים כמו מנעול צילינדר עם כרטיס חכם שעלותם מסתכמת במאות אלפי שקלים ויותר.

כמובן שאנחנו לא חושבים שצריך להוציא כסף רב על מנעול טוב ואיכותי. במידה ותרצו לקנות מנעול צילינדר חדש מכל סיבה שהיא ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו הבקיאים בחומר שידעו לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר במחירים שווים לכל כיס.

מנעולי צילינדר נוספים עבורם ניתן לקבל שירות הם: מנעול צילינדר אחיד, מנעול צילינדר כפתור, מנעולים השייכים למותגים מסוימים כמו צילינדר רב בריח, ייל סמארט, מולטילוק MT5 ועוד.

גם במקרה של מנעולי צילינדר חשוב לנו לוודא כי במידה ואתם נמצאים באירוע חירום הדורש מענה מיידי שלא תמתינו רגע מעל הזמן ההכרחי.

מהצד השני לא פחות חשוב הוא לוודא כי העבודה נעשית בצורה יסודית על מנת להבטיח כי לא יווצרו תקלות נוספות בהמשך.

במידה ויעלה הצורך בהחלפה של המנעול הקיים תוכלו לקבל מנעול חדש שאיכותו לא נופלת מזו של המנעול הקודם.
במידה ותבקשו – תוכלו להיעזר במנעולנים שלנו לשכפול מפתחות חדשים לכל בני הבית.

מנעולן בצפון מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בצפון

תחום הכספות הוא תת תחום נפרד בתוך מקצוע המנעולנות. אם עד עכשיו דיברנו על חלקים שונים להם הכוח להשפיע על מנגנון הנעילה השלם הרי שבמקרה של כספת מדובר במנגנון נעילה אחד המשמש ממש כעולם בפני עצמו.
לכספות דרכים שונות להגן על עצמן מפריצה. כל כספת ומנגנוני הנעילה הייחודיים שלה.
מנגנוני הנעילה המוכרים בשוק הן: כספות חשמליות, כספות כבדות, כספות משוריינות, כספות חסינות אש ועוד.

תחום הכספות הוא רגיש במיוחד ודורש ידע ומיומנות ברמות גבוהות.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 יודעים זאת ולכן חשוב לנו כי בכל מקרה של פריצת כספת יהיו מעורבים רק אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו בעלי הניסיון והוותק הרבים ביותר. לכל פורצי הכספות שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בצפון 24/7

אנחנו במנעולנים 247 בוחרים את אנשי הצוות שלנו בקפידה. ה 'אני מאמין' שלנו קובע כי אם לא הרגשתם שיש לכם למי לפנות ועל מי להישען למעשה לא עשינו כלום. אם לא קיבלתם שירות אדיב, מקצועי ואיכותי, אנחנו לא עשינו את שלנו. זו הסיבה בגללה הצוות של "מנעולנים 247" נדרש לעמוד ברף גבוה של מקצועיות ויעילות. עולם המנעולים והדלתות משתנה בכל יום ולכן חשוב לנו שהצוות שלנו ידע להתעדכן במתחדש בכל יום מחדש. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באמצעות הפורטל ולקבל שירות מקצועי ויעיל של החלפת מנעולים בצפון 24 שעות ביממה וכמובן כל שירותי מנעולן להם תזדקקו.

מנעולן בצפון הארץ בשירות 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247