להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אם היינו יכולים לחסוך לכל הלקוחות שלנו את הרגעים הלא פשוטים הכוללים עמידה מול דלת נעולה או מנעול שלא עובד באמצע היום או הלילה, היינו עושים זאת. אנחנו יודעים כמה זה לא נעים, מרגיז ומתיש בתוך סדר היום המטורף שלנו להתמודד עם תקלות לא צפויות. לכן, אנחנו בפורטל מנעולנים 247 בחרנו להקים למענכם פלטפורמה אינטרנטית באמצעותה תוכלו להזמין מנעולן בחדרה עשרים וארבע שעות ביממה.

מנעולן בחדרה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בחדרה מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בחדרה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בחדרה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בחדרה?

עבודתם של מנעולנים בחדרה היא עבודה רחבת היקף המתייחסת לנושאים מגוונים. לעיתים אפילו קשה להעלות על הדעת עד כמה התחום רחב היקף. ראשית כדאי לציין כי מנגנוני נעילה שונים נמצאים כמעט בכל מקום בחיינו. מנגנון נעילה נמצא בכספת, ברכב, בכניסה לבית הספר, למשרד, למרכזי הקניות, בכניסה למחסנים ואפילו בארון החשמל בחוץ. בבית מגורים יכולים להיות כמה סוגים שונים של מנגנוני נעילה המיועדים לשימושים שונים. דוגמא מובהקת לכך היא הממ"ד לעומת דלת הכניסה לבית. שתי הדלתות אולי עשויות מחומרים שונים ומנגנוני הנעילה נראים אחרת אבל אלו ואלו מנגנוני נעילה ובשני המקרים יש להביא למציאת פתרונות הולמים במקרה של תקלה. על כל אלו אחראי המנעולן – למצוא פתרונות לתקלות במנגנוני נעילה שונים, להתקין דלתות או להחליף מנעולים ולהתעדכן ללא הפסקה במנגנוני הנעילה החדשים היוצאים לשוק מדי יום ביומו. פירוט מעמיק על עבודתו של מנעולן בחדרה יינתן במאמר הבא!

כמה עולה שירות של מנעולן בחדרה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בחדרה

העולם שלנו משתנה במהירות וכך גם עולם המנעולים. לשוק מגיעים כמעט מדי יום מנעולים חדשים המיועדים למטרות שונות ומשונות. אנחנו חיים בעולם מהיר ואנחנו רוצים לקבל כאן ועכשיו את הפתרונות הטובים והמדויקים ביותר לצרכים שלנו. הדבר מביא לכך שמצד אחד נוצרים מנעולים איכותיים יותר ויותר, מאידך עולה הצורך במתן עבודה מקצועית ואחראית ברגע בו מתגלה תקלה כזו או אחרת במנגנון הנעילה.

המנעולים השכיחים ביותר בשוק הם: מנעול צילינדר, מנעול צירופים (מנעול אשר נפתח באמצעות צירוף מספרים מסוים), מנעול עליון (ממוקם בחלק העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול שלא ניתן לראות אותו כלפי חוץ), מנעול ביומטרי (מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתכנה), מנעול חשמלי ועוד.

העבודה מתחילה עם הגעתה של קריאה לעזרה על ידי הפורטל ונציגי השירות שלנו.

המטרה החשובה ביותר מבחינתנו היא לוודא כי אתם לא ממתינים רגע אחד מיותר בשמש הלוהטת או בגשם שוטף.
ברגע בו המנעולן יוצא לדרך הוא יוצר אתכם קשר במטרה אחת: לברר מה הבעיה ומה נדרש ממנו לעשות.

ככל שתתנו פרטים רבים יותר כך המנעולן יגיע ממוקד יותר עם הציוד הנדרש מה שיאפשר לו לפתור את הבעיה בקלות ובמהירות.להזמנת פורץ מנעולים מוסמך בחדרה צרו איתנו קשר 24/7

מנעולן בחדרה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בחדרה

עולם הדלתות הוא עולם הדורש עדינות ומחשבה כאשר ניגשים לתקן אותן. דלת משמשת תמיד בכפל תפקידים בתוך מנגנון הנעילה. מצד אחד תפקידה המובהק הוא להגן. להגן על הבית, על ארון החשמל, על המחסן, על המשרד וכן הלאה.
אך מהצד השני תפקידה של הדלת להיות גם פריט נוי, לכן, כל פעולה שתיעשה על הדלת צריכה להיעשות מתוך מחשבה ושמירה מרבית על הדלת.
בנוסף, חשוב לזכור כי כל מעטפת הדלת הכוללת את המשקופים והרצפה, לא פחות חשובה מהדלת עצמה. וגם לה השפעה על מנגנון הנעילה כולו. לכן יש לבצע אחת לכמה זמן עבודה המכונה בשם: 'כיוון דלתות', שיכולה להתחיל בשימון הצירים ולהסתיים בתיקון של המשקוף.
דלתות אותן אנו מתקנים מדי יום הן: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתות חוץ, דלתות לממד ועוד.

גם במקרה הזה אנחנו שולחים פורץ דלתות מוסמך ברגע בו מתקבלת קריאה על הצורך בפריצת דלת בחדרה וכמובן קודם כל ננסה קודם כל להבין מה הבעיה.

לעיתים דלת לא נפתחת לא כי משהו לא תקין, אלא כי מישהו שכח את המפתח. במקרה כזה הפריצה לא צריכה לקחת יותר מכמה דקות ספורות ואין למעשה שום עבודת תיקון הנלווית לביצוע הפעולה.

אך לא פעם, כאשר עולה הצורך בתיקון של הדלת ממש כן ידרשו שם פעולות מאסיביות יותר. במידה ותרצו להחליף את הדלת בדלת חדשה תוכלו להיוועץ במנעולן בחדרה על מנת שתהיו בטוחים כי בחרתם בדלת הטובה ביותר עבורכם במסגרת התקציב.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בחדרה

מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר בעולם כולו. מדובר על מנעול בעל מנגנון מכני פשוט ויעיל עליו ניתן להוסיף מנגנוני הגנה נוספים במידת הצורך.

העבודה עם מנעול צילינדר למעשה לא שונה מהותית מעבודה עם מנעולים אחרים אלא שכאן נוסף גורם המותג. כל חברת מנעולים המכבדת את עצמה מחזיקה ברשותה מנעול צילינדר הקרוי על שם המותג. הדוגמאות המובהקות למנעולים מהסוג הזה הם: ייל סמארט, מולטילוק MT5, צילינדר מגנום, צילינדר רב בריח ועוד.
מכאן, עבודת המנעולן היא גם להבין מדוע נבחר מנעול צילינדר כזה או אחר ולראות האם הוא עדיין עושה את עבודתו נאמנה והאם יש צורך להחליף את מנעול הצילינדר הקיים במנעול אחר.

בנוסף, קיימים מנעולי צילינדר להם נוספו אלמנטים נוספים כמו: צילינדר גלגל, שהוא מנעול עם צילינדר שמחובר אליו גלגל שיניים), צילינדר כפתור (מנעול עם צילינדר ומפתח קבוע שנמצא בחלק הפנימי של הדלת), צילינדר אחיד, שהוא הקבוצת מנעולים בעלי צילינדר הנפתחים בעזרת מפתח מאסטר אחד), צילינדר עם כרטיס חכם ועוד.

עבודה עם מנעול צילינדר כאמור לא שונה במהותה מעבודה עם כל מנעול אחר.

גם במקרה הזה עיקר העבודה מתחילה בקשר עם הלקוח כדי לקבל תמונה טובה ומהימנה על מהות התקלה, הגורמים שלה ומה הצרכים המיידיים ואלו של הטווח הארוך.
גם כאן המטרה היא שמנעולן בחדרה יגיע ממוקד לביצוע המשימה ויעשה אותה במהירות ויעילות.

במידה ויעלה הצורך תוכלו לקבל מנעול חלופי שלא נופל ברמתו מזה הראשון. כמו כן, במידה ותצטרכו – למנעולן יש הכלים לשכפל מפתחות לכל בני הבית.

מחיר החל מ-300 ₪

פורץ כספות בחדרה

תחום הכספות הינו תחום מיוחד בתוך עולם המנעולים כולו.
תחום הכספות למעשה נותן מענה לשמירה איכותית של פריטים קטנים אך כאלו בעלי ערך רב. לעיתים יכול להיות שמדובר בפריטים בעלי ערך סנטימנטלי כמו במקרה של כספות ביתיות. לעיתים מדובר בשמירה על כסף רב וציוד רגיש כמו במקרה של כספות משרד.
מכיוון שלכספות מנגנוני הגנה מורכבים יותר כל פריצה שלהן מחייבת ידע רב ומיומנות גבוהה.

הכספות הנפוצות כיום הן: כספות חשמליות, כספות כבדות, כספות משוריינות, כספות חסינות אש ועוד. לעיתים נוכל לראות בכספת אחת יותר ממנגנון הגנה אחד. אנו בפורטל מנעולנים 247 בקיאים היטב בכל מנגנוני הנעילה וההגנה של הכספות השונות.

אנחנו יודעים כמה תחום הכספות עלול להיות רגיש.
מעבר לעובדה כי במקרה של פריצה של כספת יש צורך בעובדים מקצועיים בעלי ניסיון שידעו איך לפרוץ את הכספת ללא פגיעה במנגנון הנעילה, הרי כל אחד מאיתנו היה רוצה לדעת במקרה כזה כי הוא נמצא בידיים טובות. לכן, אנחנו תמיד נקפיד לשלוח אליכם אנשי צוות הטובים ביותר שלנו המחזיקים כל אחד בתעודת יושר ממשטרת ישראל.מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בחדרה מסביב לשעון

אצלנו מבצעים החלפת מנעולים בחדרה עשרים וארבע שעות ביממה. אנחנו יודעים כי תקלות לא נוהגות לעדכן אותנו לפני שהן מתרחשות וכי דברים לא צפויים עלולים להביא אותנו לסחרור נפשי וכלכלי. מתוך היכרות עם המשק הישראלי, המטרה שלנו תמיד היא לתת לכם את השירות הטוב והאיכותי ביותר שאנו יכולים לתת במחירים שווים לכל כיס. אין סיבה שתוציאו סכומים אדירים על תקלות לא צפויות בעוד אתם כמו כולנו מתמודדים עם יוקר המחיה הישראלי. זכרו, בכל שעה ובכל יום תוכלו להזמין מנעולנים בחדרה. אל תהססו לפנות אלינו דרך הפורטל לכל תקלה, החל מפריצת דלת ועד להחלפת מנעול פלדלת. אנחנו כבר נדע מה לעשות.

מנעולנים בחדרה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247