להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

מחפשים מנעולן בחיפה שיהיה מקצועי ויסייע לכם בהחלפת צילינדר חדש, מפתח תקול, דלת שנטרקה או כספת שהקוד לדלת שלה נשכח? המקצוע של מנעולן מומחה הינו מגוון ביותר ועליו לשלוט בסוגים השונים של הצילינדרים הקיימים בשוק. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת בשוק המנעולנים מתפתחות שיטות חדישות המסייעות להגנה ברמה גבוהה יותר ממה שהכרנו אך עניין זה משפיע ישירות גם על הקושי במקרה של פריצה או צורך בהחלפת מנעול. בפורטל "מנעולנים 247" תוכלו למצוא את מבוקשכם וליצור קשר עם מנעולנים, פורצי דלתות ופורצי כספות בחיפה שהינם מומחים, המספקים שירות אדיב, איכותי ומהיר 24 שעות ביממה.

מנעולן בחיפה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בחיפה מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בחיפה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בחיפה

מנעולן בחיפה – באילו מקרים צריך להזמין?

יש הרבה סיבות ביומיום להזמנת מנעולנים בחיפה. הסיבה העיקרית היא כמובן שיש צורך לפתוח מנעול שנתקע בדלת או סיבה נפוצה נוספת היא אם שוכחים את המפתח ולא זוכרים איפה השארנו אותו ואין אפשרות להיכנס הביתה. במקרים אחרים רוצים להחליף למשל מנעול מהדור הישן שאינו בטיחותי מספיק יחסית בהשוואה לדור החדש של המנעולים, המשלבים מנגנוני נעילה כפולים או משולשים. כל אחד חושב ש״לי זה לא יקרה״ כשמדובר על פריצה של מנעול במשרד או בבית, וכשזה קורה נמצאים בבעיה חמורה. לכן אנחנו ממליצים מראש להתייעץ עם מנעולן מקצועי כשמרגישים צורך לשפר את הבטיחות בבית ובמשרד ולהזמין מנעולן בחיפה שיסייע בהתקנת מנעולים חדשים בכל רחבי הבית.

מעבר למנעולים או צילינדרים ישנים או חלודים הזקוקים להחלפה לחיזוק תחושת הבטיחות הכללית, יש מקרים בהם הדלת בבית נטרקה ואין אפשרות לפתוח אותה בשום דרך. הדבר החשוב הוא שיש לדעת כי במקרים כאלה לא כדאי לנסות לפתור את הבעיה לבד עם כלים כלשהם שנמצאים בבית או להתייעץ עם השכן, שגם אם יש לו כוונות טובות, אין לו את הידע שיש למנעולן בחיפה. מכיוון שלכל מנעול או צילינדר יש מנגנונים שונים, רק מנעולן מוסמך יכול להבטיח את פתרון הבעיה באופן מהיר, יעיל ומקצועי ובלי לגרום לנזק לדלת עצמה. שכן, מנעולים, גם המשוכללים שבהם, עולים כמה מאות שקלים אך דלתות הן יקרות הרבה יותר. כך יכול להיגרם מצב בו מנסים לטפל בבעיה לבד אבל הורסים את הדלת או המשקוף – וכבר מדובר בהוצאה לא מתוכננת של כמה אלפי שקלים! אז לא מתפשרים אלא מתקשרים למנעולן מקצועי בחיפה!

כמה עולה להזמין שירות של מנעולן בחיפה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בחיפה

אם אתם זקוקים למנעולן בחיפה, גם אם מדובר על מקרה חירום שדורש פתרון מיידי מעכשיו לעכשיו, אנחנו מזמינים אתכם לפנות ישרות לפורטל "מנעולנים 247" לקבלת מידע נוסף ולמציאת מנעולן מקצועי.

אצלנו תמצאו את מבוקשכם במהירות. אנחנו מספקים שירות מהיר ומקצועי בכל התחומים, כמו:

 • פריצת מנעולי צילינדר (כולל מנעולים מהדור החדש)
 • פריצת מנעולי צירופים (קוד שנפתח עם קוד מספרי)
 • פריצת מנעולים חשמליים או ביומטריים
 • מנעולים אלקטרוניים
 • מנעול עליון או מנעול חבוי
 • החלפת מנעול פלדלת
  ועוד
חשוב לתת כמה שיותר אינפורמציה לפורץ מנעולים מוסמך בחיפה לגבי המנעול שדורש החלפה או פריצה. לאחר קבלת הקריאה יגיע המנעולן לבית הלקוח או למשרד, יפרוץ את המנעול עם הכלים המתאימים ויחליף את המנעול לפי בקשת ובחירת הלקוח. מומלץ לקבל המלצה מהמנעולן לגבי המנעול המתאים לסוג הדלת שיש להחליף בה את המנעול בחיפה.

מנעולן בחיפה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בחיפה

תפקידו של פורץ דלתות בחיפה הוא לתת מענה מהיר ומקצועי לדלת שחייבים לפרוץ עקב סיבות שונות ומגוונות. לא כדאי לנסות לפרוץ את הדלת לבד אם אין את הידע והכלים המקצועיים לכך. יש להתקשר לפורץ דלתות מוסמך על מנת שיגיע וייתן מענה מהיר ללא גרימת נזק ממשי לדלת.

בעת הזמנת שירות פריצת דלת בחיפה יש לתת תיאור לגבי הבעיה עם הדלת על מנת שפורץ הדלתות יוכל להעריך את אופן העבודה והזמן הדרוש לפריצתה מעבר לכך, בהחלט כדאי להתייעץ לגבי סוג המנעול הרצוי במקום המנעול שנפרץ.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בחיפה

כיום יש חידושים רבים בתחום הצילינדרים, ובהתאם גם הידע שדרוש בהתקנה של צילינדרים כאלו. בצילינדרים מהדור החדש יש מנגנוני נעילה מרובים ומתוחכמים יותר, שלא מאפשרים פריצת מנעול או דלת באופן מהיר. יש לכך יתרון גדול מול גנבים ופורצים, שלא יצליחו לפרוץ את המנעול בצורה פשוטה ומהירה מה שיסלק אותם מהזירה.

הצילינדרים הנפוצים בשוק הם:

 • צילינדר לשון: צילינדר זה מכיל בתוכו לשונית קטנה פנימית והוא נפוץ בכל בית בישראל.
 • צילינדר גלגל: צילינדר בטיחותי יותר לעומת צילינדר לשון, מבוסס על גלגל בגדלים שונים שמסתובב על צירו עם סיבוב המפתח.
 • צילינדר אחיד: צילינדר אוניברסלי, המותאם לפתיחה של דלתות הבית.
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר מודרני, דיגיטלי ומתוחכם יותר הנפתח עם כרטיס או עם שלט.
 • צילינדר כפתור: צילינדר עם מפתח מובנה בתוכו המשמש לפתיחה מהירה מבפנים.

צילינדר איכותי הוא מתכון בטוח לביטחון מקסימלי. לכן אנו עובדים אך ורק עם חברות אמינות בשוק אשר מייצרים מוצרים איכותיים בלבד. כמו לדוגמה: צילינדר רב בריח, MT5, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד.

מכיוון שיש סוגי צילינדרים רבים בשוק, בהחלט זה לא עניין פשוט לבחור את הצילינדר הנכון להחלפה. יש לתת למנעולן בחיפה פרטים לגבי סוג הדלת ולפי בקשת ודרישת הלקוח הוא ימליץ על צילינדר חדש המתאים לסוג הדלת.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בחיפה

במיוחד כשמדובר על כספות, לא משנה אם מדובר על כספת ביתית או משרדית, אסור לקחת סיכונים אם דלת הכספת לא נפתחת עקב שכחת הקוד או המפתח מכיוון שכספות הן מוצר יקר ביותר, במיוחד אם מדובר על כספות חסינות אש יש להזמין פורץ כספות מקצועי בחיפה שיכול לפרוץ את הכספת במהירות ללא נזקים לכספת עצמה, שעלולים לעלות הרבה כסף.

 • פריצת כספות ביתית: פריצת כספות ביתיות המשמשות לאחסון חפצים קטנים כמו דרכונים, תכשיטים, מטבעות או שטרות.
 • פריצת כספות במשרד: כספות המשמשות לאחסון מסמכים חשובים במיוחד, אנו פורצים כספות משרדיות בכל הגדלים והסוגים.
 • פריצת כספות דיגיטליות: כספות דיגיטליות מגיעות עם מנגנונים מתוחכמים יותר, הכוללים קוד מספרי (נעילת קומבינציה)
 • פריצת כספות משוריינות: מדובר על כספות כבדות במיוחד שלא ניתן לפרוץ ללא הכלים המתאימים ורק פורץ מקצועי יכול לתת מענה הולם לכך.
 • פריצת כספות כבדות: כספות אלה הן יקרות במיוחד ויכולות להגיע עד עשרות אלפי שקלים. חובה להזמין מנעולן מקצועי לצורך פריצתן.
 • פריצת כספות חסינות אש: כספות המיועדות לאחסון של חפצים רגישים במיוחד והן מגיעות עם מנגנוני נעילה שונים ומורכבים במיוחד, עם מספר צירופים.
אם לא מצליחים לפתוח את דלת הכספת, מה שיכול להיגרם עקב בעיה טכנית בדלת או עקב שכחת הקוד עצמו יש ליצור קשר עם פורץ הכספות ולהסביר לו לגבי אופי התקלה. הוא יגיע לבית הלקוח או למשרד עם הכלים המתאימים ויתן מענה מקצועי ומהיר.

מחיר החל מ- 200 ₪

פורטל מנעולנים 247 – מנעולנים בחיפה בזמינות מיידית

אם אתם מחפשים שירותי פריצת דלתות, פורץ מנעולים, פורץ כספות או מומחה להחלפת מנעולים בחיפה, יש לעבוד אך ורק עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים! בפורטל "מנעולנים 247" תמצאו את מבוקשכם בעיר חיפה. אנחנו עובדים רק עם מנעולנים מוסמכים שעברו את כל ההכשרות הדרושות ומבטיחים לקהל לקוחותינו שירות מעל ומעבר למצופה. התקשרו עכשיו!

מנעולנים בחיפה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247