להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אנחנו מאחלים לכם שלעולם לא תמצאו את עצמכם במצב בו תעמדו מול דלת נעולה בלי מפתח בשעה מאוחרת. לצערנו, סביר להניח שמקרה כזה יקרה, אלא שאף אחד מאיתנו לא יכול להגיד מתי זה יקרה. היום, כדי למצוא מנעולן בחריש כל מה שאתם צריכים זה ליצור קשר עם צוות פורטל מנעולנים 247 הזמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה ומיד תקבלו את המענה הנדרש בכל מקום ובכל שעה, בין אם מדובר בחריש ובין אם מדובר בעיר אחרת בארץ.

מנעולן בחריש זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן בחריש מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בחריש בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בחריש

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בחריש?

ניתן להזמין מנעולנים בחריש לכל עבודה הקשורה בדלת או במנעול. כאשר אנחנו אומרים דלת או מנעול אנחנו מתכוונים לכל דלת או מנעול מכל סוג שהוא. מנעולים ודלתות נמצאים כמעט בכל מקום בחיינו המודרניים. דלתות קיימות בבית, ברכב, במשרד, בכניסה לקניון, שומרות על הציוד במחסן או בכספת ועוד. כך גם מנעולים הנמצאים במקומות בהם אנחנו רגילים למצוא אותם וגם במקומות עליהם לא חשבנו כמו מנגנון הנעילה של הקודן ברכב, מנעול שלא רואים בכניסה לבית מרקחת, שומר על הכספת וכן הלאה. מכיוון שמנעולים ודלתות נמצאים במקומות רבים כל כך וצריכים למלא פונקציות מגוונות, מנעולן הוא למעשה איש המקצוע היודע להביט מלמעלה על כל התקלה ולתת לה מענה שלם מהתחלה ועד הסוף. בדרך כלל תקלה נוצרת משילוב של בעיות מצטברות. לכן, חשוב לבחור בבעל המקצוע שידע לתת מענה כולל וידע לתת שירות שישאיר אתכם עם ראש שקט לאורך זמן.

כמה עולה שירות של מנעולן בחריש?

סוג השירות:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בחריש 

פורץ מנעולים מתמודד במהלך עבודתו עם מנעולים שונים ומגוונים. ההתקדמות הטכנולוגית מביאה איתה מנעולים מסוגים שונים המשמשים למטרות רבות. במאמר הזה נתמקד בנפוצים שבהם. רק נדגיש כי השירות מתאים לכל מגוון המנעולים הקיימים בשוק.

השירות מתאים למנעול צירופים (מנעול הנפתח על ידי צירוף מספרים מסוים) מנעול חשמלי ( מנעול הנפתח על ידי מנגנון אלקטרוני), מנעול ביומטרי (מנעול הנפתח בעזרת טביעת אצבע), מנעול עליון (מנעול הממוקם בחלק העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול אותו לא ניתן לראות), מנעול צילינדר (מנעול נפוץ מאוד בעל מנגנון נעילה מכני פשוט יחסית), החלפת מנעול פלדלת המתרחשת פעמים רבות ועוד.

שירות של פורץ מנעולים מוסמך בחריש זמין עבורכם מסביב לשעון גם בשעות הקטנות של הלילה. כאשר מתקבלת קריאה על פריצת דלת או על מנעול לא תקין ישר אנחנו מקפיצים את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו כדי להבטיח שלא תישארו לבד ברגעים הלא קלים הללו.

מנעולן בחריש יתחיל את ביצוע התיקון על ידי תחקיר קטן שמטרתו לברר עם הלקוח מה בדיוק קרה. המידע הזה קריטי משום שככל שיהיה בידי איש המקצוע יותר ידע כך היכולת שלו להגיע ממוקד לביצוע התיקון גדול יותר. לכן חשוב שלא תהססו בשיתוף כל פרט שיכול להיות רלוונטי. המנעולן כבר יעשה את הסינון וידע מה מהדברים חשוב יותר ומה חשוב קצת פחות.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בחריש

כאמור, דלתות נמצאות כמעט בכל מקום בחיי היום יום שלנו. דלתות צריכות למלא שתי פונקציות חשובות. ראשית, הן נועדו כדי להגן על דיירי הבית או לשמור על רכוש המשרד. שנית, הן ממלאות תפקיד חשוב באסתטיקה של הבית או של בית העסק. לכן, על בעל המקצוע להקפיד על תיקון יעיל ומקצועי שלא יפגע בדלת עצמה. בנוסף, עבודה עם דלתות מתייחסת למעטפת הדלת על ידי טיפול שנקרא 'כיוון דלתות'.
סוגי הדלתות הנפוצים הן: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממ"ד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות לבית, דלתות למשרד ועוד. בהתאם, פריצת דלת בחריש צריכה לקחת בחשבון את המאפיינים הללו, מבחינת הידע והמקצועיות של המנעולן או הפורץ.

גם בעבודה עם דלתות, אופן העבודה יתחיל בהבנת הבעיה לעומק ומתן פתרון הולם בהתאם.

גם במקרה הזה כאשר מדובר באירוע חירום המנעולנים שלנו יגיע במהירות המקסימלית כדי שלא תישארו ללא מענה.
אם תרצו להחליף דלת, מטעמים של מראה או סיבות אחרות, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו כדי שתהיו בטוחים כי אתם בוחרים את סוג הדלת הטוב ביותר עבורכם במסגרת התקציב הרלוונטית.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בחריש

עולה השאלה למה צריך להקדיש שתי רובריקות לאורך המאמר המתעסקות במנעול צילינדר. התשובה לכך היא פשוט: מדובר במנעול הנפוץ ביותר בעולם כולו. המנעול מבוסס על מנגנון מכני פשוט למדי של פינים האחראים על לשונית הדלת. כאשר הפינים זזים לצד אחד הם מכניסים את לשונית הדלת פנימה ופותחים את הדלת וכאשר הם מסתובבים לצד השני לשונית הדלת יוצאת ולמעשה נועלת את הדלת.
הפינים מתאימים לצורת מפתח מסוימת התואם לדלת אחת בכל פעם חוץ ממקרים מיוחדים אותם נציין בהמשך.

הפטנט כל כך פשוט ולכן מנעול צילינדר הוא מנעול שכאשר אנו מדברים על עולם המנעולים אי אפשר שלא להתייחס אליו.
חברות מנעולים שונות בשוק המנעולים מייצרות מנעולי צילינדר ייחודיים עבורן. דוגמאות לכך הן: ייל סמארט, צילינדר רב בריח, MT5 , מולטילוק, מנעול מגנום ועוד.

מנעול צילינדר יכול להגיע בכל מיני צורות כמו: מנעול לשון (המנעול הפשוט ביותר), מנעול גלגל ( מנעול צילינדר שהמנגנון שלו מופע בעזרת גלגל שיניים) ומנעול כפתור (מנעול צילינדר המחובר לו מפתח קבוע בצד הפנימי של הדלת). מנעול צילינדר יכול להגיע עם יכולות ייחודיות כמו מנעול צילינדר הנפתח על ידי כרטיס חכם או מנעול צילינדר אחיד (קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים על ידי מפתח מאסטר אחד) ועוד.

עבודה עם מנעולי צילינדר דומה בבסיסה לעבודה עם מנעולים אחרים. גם כאן המנעולנים שלנו זמינים לאירועי חירום, גם כאן העבודה תיעשה תוך שמירה מקסימלית על איכות המנעול ויעשה בירור מקדים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אם תרצו להחליף את המנעול תוכלו להתייעץ עם מנעולן בחריש מצוות פורטל מנעולנים 247 שישמח לענות על השאלות שלכם ולתרום מהניסיון המקצועי שלו. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מצוידים במעין 'מעבדה ניידת' כדי לשכפל מפתחות לבני הבית במקרה הצורך.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בחריש

כספות קיימות בשוק במגוון צורות ודגמים. ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת ייצור כספות בעלות מנגנוני נעילה שונים ומתוחכמים יותר ויותר. גם במקרה הזה נסקור את הנפוצים שבהן:
כספות חסינות אש, כספות משוריינות, כספות כבדות (כספות שהמשקל שלהן גבוה כדי למנוע פריצה של הכספת כולה), כספות דיגיטליות (כספות בעלות מנגנון נעילה חשמלי. במרבית המקרים יהיה גם מנגנון מכני לו מפתח אחד עליו יש לשמור ביתר הקפדה), כספות לבית, כספות למשרד ועוד.

אנחנו בפורטל מנעולנים 247 יודעים כי בכל מה שקשור לפריצת כספות יש לנהוג ביתר זהירות תוך מתן תשומת לב לרגישות הגבוהה לנושא. לכן, כל פורצי הכספות שלנו מצוידים בתעודות יושר ממשטרת ישראל.

זה לא נעים לעמוד חסרי אונים מול תקלה כזו או אחרת ולכן חשוב שאנשי המקצוע הנכונים יהיו שם ויתנו לכם להרגיש שאתם נמצאים בידיים טובות. המנעולנים שלנו מצויים בעולם הכספות ויודעים לתקן כספות קטנות בעדינות המרבית ולפרוץ כספות משוריינות בכלים כבדים באותה נשימה.

מחיר החל מ – 300 ₪

שירותי מנעולנים בחריש

כמו במקומות רבים בארץ, החלפת מנעולים בחריש מתבצעת עשרים וארבע שעות ביממה. כאמור, הרגעים בהם אתם נדרשים לעמוד מול תקלה בדלת או במנעול עלולים להיות מאוד לא נעימים. לנו חשוב שבכל הרגעים האלו תדעו כי אתם נמצאים בידיים טובות ומקבלים את השירות המקצועי ביותר שניתן לקבל. המנעולנים שלנו הם אנשי מקצוע מעולים, בעלי וותק וניסיון המכירים את עולם המנעולים היטב. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורטל שלנו ולהתנסות באיכות השירות בעצמכם. מנעולן בחריש זמין כאן למענכם לכל שאלה ולשירות בכל שעה ביממה!

מנעולנים בחריש 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247