להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

זה לא קל למצוא בימינו אנשי מקצוע טובים היודעים לעשות עבודה איכותית. זה לא שאין כאלו, אלא שההיצע כל כך גדול עד שזה מעורר לא פעם בלבול. ענף המנעולנות הפך בשנים האחרונות לענף גדול המכיל אנשי מקצוע רבים. לאלו שאינם שוחים במקצוע נדמה כי כל המנעולנים הם אותו הדבר. אלא שעבודה בתחום המנעולנות דורשת ידע מקצועי רב ויכולות רבות. כדי שתוכלו למצוא מנעולן ביקנעם היודע לעשות את העבודה בקלות ובמהירות הקמנו את פורטל "מנעולנים 247" העומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

מנעולן ביקנעם זמין 24 שעות ביממה

מנעולן ביקנעם מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ביקנעם בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן ביקנעם

באילו מקרים יש להזמין מנעולן ביקנעם?

עבודת המנעולנות היא לא עיסוק ספציפי בדבר אחד אלא זו מקיפה את כל התחום של מנעולים ודלתות לפני ולפנים. על פניו קשה אולי להבין מדוע תיקון של מנעולים ודלתות צריך להיות כל כך מורכב. הרי דלתות ומנעולים נמצאים בכל מקום בחיינו המודרניים. הם מעטרים את הכניסה לבית או המשרד, הם שומרים על הבית, על המחסן בחוץ, אחראים על הכספת או הרכב ועוד. כאן המקום לציין כי במרבית המקרים תקלה לא מתרחשת כך פתאום יש מאין. במרבית המקרים מנגנון הנעילה עובד באופן כזה ששחיקה בנקודה אחת תוביל לפגם במקום אחר. אם הדלת לא נסגרת כמו שצריך מטבע הדברים יופעל לחץ על המנעול שיוביל לתקלה וכן הלאה. תפקידם של מנעולנים ביקנעם ובכלל הוא למעשה להביט על כל המנגנון ממבט על ולתת מענה שיפתור את הבעיה מהשורש.

כמה עולה שירות של מנעולן ביקנעם?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים ביקנעם

המונח פורץ מנעולים הוא מונח לא מדויק. שכן העולם שלנו מלא כולו במנעולים שונים ומשונים מכל מיני סוגים. למעשה עולם המנעולים מורכב מסוגים שונים לחלוטין זה מזה של מנגנוני נעילה המיועדים לשימושים שונים.

על פניו נדמה כי צריך להשתמש באותם כישורים כדי לפרוץ כל מנעול, אלא שבפועל המציאות שונה לחלוטין. הידע הנדרש לפריצה של מנעול חשמלי לא דומה לידע הנדרש כשיש לפרוץ מנעול צילינדר.

פורץ מנעולים מוסמך ביקנעם צריך להיות מי שיודע להתמודד עם מגוון רחב של מנעולים המופיעים בשוק.

מיותר לציין כי המנעולנים שלנו מכירים את המנעולים המוזכרים לעיל ויודעים באותה נשימה לפרוץ מנעול צירופים, מנעול ביומטרי, מנעול חבוי וכמובן גם להחליף מנעול פלדלת במידת הצורך.

המנעולנים שלנו הם לא עובדים במשרד. הם לא מחתימים כרטיס ורושמים שהיו בעבודה מהבוקר עד אחר הצהריים. עבודת המנעולנות מתרחשת מסביב לשעון. תקלות עלולות להתרחש בכל עת ולכן חשוב שיהיו שם אנשי המקצוע המתאימים לכך בזמינות גבוהה עבורכם. הפורטל שלנו הוקם על מנת לאפשר למנעולן להגיע אליכם כמה שיותר מהר עם כל הציוד הנדרש. אנחנו מקפידים על עבודה עם כלים איכותיים כדי להיות בטוחים כי בכל מה שקשור לביטחון שלכם תקבלו שירות ללא פשרות.

מנעולן ביקנעם מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות ביקנעם

עולם הדלתות הינו עולם יוצא דופן בתחום המנעולנות. הוא מכיל מאפיינים ייחודיים המבדילים אותו מעבודות המנעולן האחרות.
עולם הדלתות למעשה דורש מעבר לתיקון התקלה גם שמירה על אסתטיקה גבוהה. הדלתות בימינו הן בלתי נפרד חלק מעיצוב הבית שלנו או של המשרד. מסיבה זו, פורצי הדלתות שלנו מחוייבים לבצע עבודה אסתטית ועדינה בכל הקשור לדלתות על מנת לא לפגוע בחזות החיצונית שלהן.

בנוסף, יש לזכור כי דלתות אינן עומדות לבדן. לדלתות יש מעטפת שמחזיקה אותן. בה כלולים המשקופים, צירי הדלת, הבלטות ברצפה ועוד.

העבודה המבוצעת על מעטפת הדלת נקראת 'כיוון דלתות'.
שירות זה ניתן למגוון דלתות, החל מדלתות ממ"ד ועד דלתות זכוכית, החל מדלתות כניסה לבית ועד דלתות פנים, דלתות פלדה, דלתות חוץ וכ"ו.

במקרה בו עולה הצורך לבצע פריצת דלת ביקנעם העבודה תתחיל בתשאול שמבצע המנעולן כדי לברר עם הלקוח את מהות הבעיה ועל מנת להבין כיצד ניתן לפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

המטרה בתחקיר הראשוני היא לקבל את האינפורמציה שתאפשר למנעולן להיערך בהתאם כדי לבצע את עבודתו במהירות המירבית.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר ביקנעם

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים השכיחים בארץ ובעולם כולו.
מדובר על מנעול פשוט יחסית הפועל בעזרת פטנט מכני פשוט.
הפטנט מושתת על פינים או גלגל שיניים המשפיעים על לשונית הדלת. אלו מפעילים לחץ על הלשונית כך שהיא תיכנס או תצא החוצה בהתאם לסיבוב המפתח המתאים למנעול.

מנעול צילינדר מופיע בצורות רבות בעולם המערבי. הדגמים הפשוטים של המנעול נמכרים בעשרות שקלים בעוד הדגמים המורכבים יותר יכולים להימכר באלפי שקלים. מכיוון שמדובר במנגנון מכני שלא מושתת על חשמל קל להפעיל אותו וניתן לייצר אותו יחסית בקלות.

לכל חברת מנעולים המכבדת את עצמה יש מנעול צילינדר ייחודי שלה. לעיתים המנעול לא נקרא מנעול צילינדר אלא בשם החברה. כמו ייל סמארט או צילינדר רב בריח.

הצוותים שלנו מומחים בהחלפת צילינדרים מכל הסוגים: החלפת צילינדר שריונית חסם, צילינדר מולטילוק, צילינדר רב בריח ועוד.

כאמור, מנעול צילינדר מתחיל בדגמים פשוטים כמו צילינדר לשון או צילינדר גלגל ויכול להיות גם מנעול הנמכר בסכומים גבוהים מאוד כמו צילינדר עם כרטיס חכם או צילינדר אחיד ועוד.

בכל מה שקשור לתהליך העבודה במקרה של פגיעה במנעול צילינדר אין הבדל מהותי בין זו לעבודה עם כל מנעול אחר.

גם כאן העבודה מתחילה בתשאול יסודי של הלקוח כדי להבין את מידת הפגיעה במנעול והסיבות אשר הובילו לפגיעה הזו.
במידת הצורך המנעולנים שלנו יחליפו לכם את המנעול במנעול אחר על פי שיקול דעתכם ומסגרת התקציב.

לכל מנעולן ביקנעם יש מאין 'מעבדה ניידת' המאפשרת שכפול של מפתחות לכל בני הבית.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות ביקנעם

כספות הפכו בשנים האחרונות לנחלת הכלל. ממוצר אקסקלוסיבי השייך לאלפיון העליון למוצר אותו ניתן למצוא בבתים רבים בישראל.
כספות שונות מחזיקות במנגנוני נעילה שונים כדי להבטיח שמירה מיטבית על הכספת. לעיתים, כספת אחת יכולה להכיל יותר ממנגנון נעילה אחד, זאת בהתאם לצרכים המשתנים של בני הבית או בית העסק.

שירות פריצת כספות מתאים כמובן למגוון רחב של כספות, החל מכספות ביתיות המיועדות לשמירה של חפצים בעלי ערך סנטימנטלי לכספות משרד המחזיקות בציוד עדין וכסף יקר. החל מכספות חסינות אש ועד כספות אלקטרוניות, כספות משוריינות, כספות כבדות וכן הלאה.

גם בפריצה של כספות חשוב לנו שהעבודה תיעשה מהירות תוך שמירה על איכות העבודה.

אנחנו יודעים שכאשר נדרשת פריצה של כספת הרגעים הללו עלולים להיות מלווים במתח רב ובתחושה לא נעימה. לכן, חשוב לנו שתקבלו שירות מהיר ותזכרו כל העת – אתם נמצאים בידיים טובות.

כל מנעולן ביקנעם אותו תזמינו באמצעות הפורטל שלנו מחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ- 200 ₪

מנעולנים ביקנעם לשירותכם מסביב לשעון

בחירה באנשי מקצוע טובים ואיכותיים לביצוע תיקון בדלת או במנעול הוא לא דבר של מה בכך. אנחנו מאמינים שבכל הקשור לביטחון שלכם ולביטחון יקירכם מגיע לכם רק הטוב ביותר. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 בוחרים אנשי מקצוע מעולים בקפידה, תוך שימת דגש על ניסיון, וותק וידע. כל המנעולנים שלנו זמינים לביצוע החלפת מנעולים ביקנעם עשרים וארבע שעות ביממה. תקלות לא מבקשות מאיתנו אישור לפני שהן מתרחשות ולכן חשוב לנו שיהיה לכם מענה איכותי בכל שעות היממה. להזמנת מנעולן ביקנעם צרו עמנו קשר באמצעות הפורטל ותקבלו שירות מהיר, מקצועי ואדיב 24/7.

מנעולנים ביקנעם 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247