להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אם אתם צריכים לפרוץ דלת, להתקין מנעול חדש בדלת או במשרד בכרמיאל, יש לפנות מיידית למנעולן מומחה בלבד. אם אתם מחפשים מנעולן בכרמיאל, אם אתם זקוקים עזרה דחופה ומיידית, חשוב מאוד לוודא שמתקשרים אך ורק למנעולן או פורץ דלתות שעבר את ההכשרות המתאימות בלבד, זאת מכיוון שפריצת דלת ללא הכלים המתאימים ומספיק ידע עלולה לגרום לנזקים לדלת עצמה, מה שעלול לעלות הרבה כסף. בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא מנעולנים, פורצי דלתות ופורצי כספות מצטיינים הנותנים שירות מצוין וללא פשרות בכרמיאל, המספקים שירות אדיב, איכותי ומהיר, כל זאת גם 24 שעות ביממה.

מנעולן בכרמיאל זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בכרמיאל מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בכרמיאל בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בכרמיאל

כשנתקעים מחוץ לדירה עקב שכחת מפתח או כי המנעול פשוט לא עובד, חייבים להזמין מנעולן מקצועי. בדיוק ברגעים האלו מתבהרת החשיבות של מנעולן מקצועי ומומחה. אחד הדברים החשובים ביותר עליו צריך להקפיד כשמחפשים מנעולן בכרמיאל, הוא לא לנסות לפרוץ את הדלת או להחליף את המנעול לבד. מקצוע המנעולנות הוא מאוד מורכב ומנעולנים עוברים הכשרה ספציפית על מנת שיכירו לעומק את כל סוגי הצילינדרים, מנגנוני הנעילה השונים, קידודים, שכפול מפתחות ועוד עניינים טכניים רבים. יש היום מנגנוני נעילה משוכללים ומתוחכמים ביותר, ולכן כמובן שלא כל אחד יכול לפרוץ דלתות ללא מכשור מתאים, או ללא הידע המתאים, מה שעלול לגרום להרבה יותר נזק.

מתי יש להזמין מנעולן בכרמיאל?

אם אתם מחפשים אחר מנעולנים בכרמיאל, סביר להניח שנתקלתם באחת מן הבעיות הנפוצות האלו:

 • מנעול שאינו נפתח, עקב תקלה
 • דלת רכב שאינה נפתחת
 • צורך בהחלפת צילינדר עקב דלת שנפרצה
 • דלת שנטרקה ואינה נפתחת
 • מנעול תקול או חלוד
 • קוד לכספת שנשכח
 • צורך בהחלפת צילינדרים, או מנעולים ישנים ואלה שאינם בטוחים יותר

גם אם זה מפתה לחסוך מספר שקלים, אנו ממליצים לא לנסות לחסוך במקום הלא מתאים כסף. כאמור פריצה של מנעולים היא משימה מורכבת. מנעולנים עוברים הכשרה ארוכה וצריכים להיות תמיד מעודכנים בנוגע לטכנולוגיות השונות של היצרנים השונים, ולכן יכול להיווצר מצב בו חושבים שמדובר על משימה פשוטה, ובאמצע מגלים שהדלת נהרסה. עכשיו יש בעיה כפולה: גם יש צורך להתקין דלת חדשה וגם צילינדר ומנעול חדשים.

מעבר לכך, המחירים להחלפת מנעולים הם נוחים, במיוחד בפורטל מנעולנים 247. אנו מתחייבים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים במיוחד.

כמה עולה שירות של מנעולן בכרמיאל?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בכרמיאל

בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא את מבוקשכם. אם אתם מחפשים מנעולן בכרמיאל, תוכלו ליהנות ממיטב המומחים שלנו שעברו הכשרה, ויכולים לסייע לכם בכל אחד מהתחומים הבאים, ועוד:

 • פריצה של מנעול צילינדר (גם מהדור החדש)
 • פריצה של מנעול צירופים (נפתח עם קוד ספרתי)
 • פריצת מנעולים ביומטריים או חשמליים
 • פריצה של מנעולים אלקטרוניים
 • פריצה של מנעול חבוי ומנעול עליון
 • החלפת מנעול פלדלת בבית או בעסק

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגי מנעולים וצילינדרים, גם אם אתם לא בטוחים מהו סוג הצילינדר או המנעול הנמצא ברשותכם, אין בעיה. תוכלו לספק לנו את הפרטים הבסיסיים ביותר הנמצאים ברשותכם

אם הנכם זקוקים לפורץ מנעולים מוסמך בכרמיאל, יש להתקשר ולהסביר מהי התקלה שקרתה, איך היא קרתה ומהו סוג המנעול שיש לפרוץ.

מומלץ לתת כמה שיותר מידע למנעולן על מנת שהוא יגיע עם הכלים המתאימים לפתרון הבעיה. כמו כן הוא ימליץ על מנעול חדש במקום המנעול שהוחלף, בהתאם לסוג הדלת הנמצאת ברשותכם.

מנעולן בכרמיאל מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בכרמיאל

מחפשים פורץ דלתות מקצועי בכרמיאל? התקשרו להזמין פורץ דלתות מקצועי ומיומן שיוכל לתת פתרון מהיר ומיידי, ללא גרימת נזק לדלת.

רק עם פורץ דלתות מומחה ניתן להיות בטוחים שהתקלה תתוקן במהירות, ושלא יהיו עלויות נוספות.

בעת הזמנת שירות של פריצת דלת בכרמיאל יש לספק לפורץ הדלתות כמה שיותר פרטים בנוגע לסיבות שבגינן הדלת אינה נפתחת. הפורץ יגיע, בהתאם לדחיפות המקרה, אל בית הלקוח או למשרד ויבצע את הפריצה בעזרת הכלים המתאימים לכך תוך מתן פתרון אשר ימנע נזק לדלת.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בכרמיאל

מחפשים להחליף צילינדר ישן בצילינדר חדש מהדור המתקדם? ישנם סוגים רבים של צילינדרים ביניהם ניתן לבחור, ויש להתאים אותם לסוג הדלת שברשותכם. התייעצות עם המנעולן תחסוך לכם זמן רב בבחירת הצילינדר.

בין הצילינדרים הנפוצים ביותר ניתן למנות:

 • צילינדר לשון: הצילינדר המוכר ביותר, עם לשון מובנית בתוך הצילינדר. מותאם להתקנה בכל הדלתות
 • צילינדר גלגל: צילינדר עם גלגל שיניים מסתובב גדול או קטן מובנה
 • צילינדר אחיד: צילינדר זה ניתן להתקנה בכל דלת והוא מאופיין בפתיחה עם מפתח אחד בלבד המתאים לכל המנעולים
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר עם פתיחה מרחוק או עם כרטיס מגנטי
 • צילינדר כפתור: פתיחה מפנים עם לחיצת כפתור בלבד
החלפת צילינדר היא אינדיבידואלית, בהתאם לסוג הדלת, ואופי העבודה. כדי להיות בטוחים שבחרתם במנעולן הטוב ביותר אסור להתפשר על איכות.

אנחנו ב"מנעולנים 247" עובדים אך ורק עם מנעולים וצילינדרים ברמה הגבוהה ביותר, המבטיחים ביטחון לאורך שנים. אנו מבצעים החלפת צילינדר מולטילוק MT5, צילינדר רב בריח, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט ועוד.

נשמח לסייע ולייעץ בכל שאלה.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בכרמיאל

כספות הן מוצר יקר מאוד, מחירן עלול להגיע אף לאלפי שקלים, במיוחד אם מדובר על כספות חסינות אש. במקרה שלא ניתן לפתוח את הכספת או אם רוצים להחליף מנעול, יש לעשות זאת אך ורק עם פורץ כספות מומחה בלבד, שיכול לספק מענה מהיר אך מקצועי לכל בעיה. ישנם מקרים רבים בגינם יש לפרוץ כספות, לדוגמה:

 • פריצת כספות ביתית: במקרה שהמפתח הלך לאיבוד, הדלת נתקעה או אם הקוד הדיגיטלי נשכח לחלוטין, זה הזמן להזמין פורץ כספות מקצועי ומיומן!
 • פריצת כספות במשרד: אין ספק שבכספת המשרדית מונחים מסמכים חשובים וסודיים. לכן פריצת הכספת המשרדית נעשית בזהירות רבה, עם הכלים המתאימים בלבד.
 • פריצת כספות דיגיטליות: כספות הנפתחות עם מנגנונים דיגיטליים בלבד. אם הקוד נשכח או אם הכרטיס המגנטי אבד – מזמינים פורץ מקצועי בלבד המבטיח פריצה ללא נזק מיותר ועם הידע המתאים לפריצת כל סוגי הכספות הדיגיטליות.
 • פריצת כספות משוריינות: כספות המיועדות לספק בטיחות מקסימלית וברמה הגבוהה ביותר. אין סיכוי לפרוץ כספות אלו ללא עבודה של איש מקצוע מיומן ומוסמך!
 • פריצת כספות כבדות: מיועדות לאחסון של חפצים יקרי ערך. כספות אלו מגיעות עם מנגנוני נעילה שונים או כפולים, ולוחות משוריינים. חובה להזמין מנעולן מקצועי אם אין אפשרות לפתוח אותה בדרך הסטנדרטית.
 • פריצת כספות חסינות אש: כספות גדולות במיוחד בעלות מנגנוני נעילה מתוחכמים ועשויות מיציקת פלדה. הן עלולות להגיע לאלפי שקלים ולכן אין לנסות לפרוץ אותן לבד!
בפנייתכם לפורץ כספות יש להסביר קודם כל מהי התקלה, איך היא קרתה וגם לתת אינפורמציה על דחיפות המקרה. פורץ כספות בכרמיאל יגיע עם הציוד המתאים ויוכל לפתור את הבעיה באופן מהיר ככל האפשר.

מחיר החל מ- 200 ₪

הזמנת מנעולנים בכרמיאל באמצעות פורטל מנעולנים 247

לא מחליפים מנעולים או צילינדרים לבד! רק מנעולן מומחה יכול לסייע לכם בפתרון הבעיה, וכל זאת במהירות וביעילות ללא גרימת נזק לדלת או לצינלינדר. בואו להזמין מנעולן מומחה בהחלפת מנעולים בכרמיאל שיפתור את הבעיה ויתן לכם ייעוץ מקיף, אם יהיו לכם שאלות או התלבטויות בנוגע למנעול החדש שיש לרכוש במקום המנעול או הצילינדר שמחליפים. אין להסס אלא להתקשר לפורטל מנעולנים 247. אצלנו תמצאו מנעולנים ופורצי דלתות שעברו הסמכה בתחום ולהם הידע המקיף ביותר. אנו מבטיחים שירות אדיב, מהיר ומקצועי. גם אם מדובר במקרה דחוף במיוחד הדורש הגעה של מנעולן בכרמיאל מעכשיו לעכשיו אנחנו בשבילכם כאן.

מנעולנים בכרמיאל 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247