להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

זקוקים להחלפת מנעול או פריצת דלת בנהריה? לפעמים נמצאים במצב בו חייבים להחליף מנעול מעכשיו לעכשיו עקב פריצה, מנעול שאינו בטיחותי, צילינדר מקולקל או דלת שנטרקה מבפנים ואין אפשרות לצאת מהחדר. במקרים אלו חייבים לקרוא למנעולן בנהריה או לפורץ דלתות מומחה ומוסמך ולא לנסות לתקן את התקלה לבד, מה שעלול לגרום לנזק גדול יותר לדלת עצמה. בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא מנעולנים מומחים, המספקים שירות אדיב ומהיר מסביב לשעון (24 שעות ביממה), למגוון תקלות הקשורות בפריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת כספות ועוד.

מנעולן בנהריה זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בנהריה מחיר ללא תחרות החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בנהריה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בנהריה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בנהריה?

יש הרבה סיבות בגינן אנשים מתקשרים להזמנת מנעולן בנהריה ומדובר על עניין נפוץ בהחלט. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא מנעול שנפרץ על ידי פורצים או דלת שנטרקה חזק בטעות וננעלה מבפנים. אין דבר יותר מתסכל מהמקרים האלו, בהם חייבים למצוא פתרון לבעיה במהירות הבזק ולפעמים מעכשיו לעכשיו. גם אם הצילינדר בדלת זקוק להחלפה יש לקרוא למנעולן מומחה. יש לדעת כי תחום המנעולים ופריצת הדלתות הוא מפותח ומורכב מאוד, גם אם על פניו נראה כי מדובר על עניין פשוט.

כיום יש צילינדרים המשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות בהם סוגים שונים של נעילות כפולות, קודים מתוחכמים או מפתחות שניתן לשכפל רק עם כרטיס מסוים. כל אלה מסייעים לשמור על בטיחות גבוהה – בין אם מדובר על בית פרטי, משרד או מפעל. לכן אין סיבה לנסות ולפרוץ את הדלת התקולה לבד או לבקש ממישהו שטוען שהוא יכול לבצע זאת, גם אם מדובר על אדם שמנסה לעזור. לשירותכם עומדים מנעולנים בנהריה בפורטל שלנו אשר יוכלו לעזור לכם 24 שעות ביממה.

כמה עולה שירות של מנעולן בנהריה?

שירות של מנעולן מקצועי ומומחה בנהריה משתנה בהתאם לגורמים שונים כמו סוג העבודה, סוג הדלת שיש לפרוץ (לדוגמה רמת הקושי וזמן העבודה), דחיפות הבקשה וגם במחיר המנעול או הצילינדר החלופי שבוחרים להתקין. במקרים של פריצת דלת כספת, יש לקחת בחשבון זמני עבודה ארוכים יותר מפריצה של דלת עץ רגילה, עקב מנגנוני הנעילה המורכבים שלהם. לכן יש לבקש הצעת מחיר ראשונית לפני ביצוע העבודה, במידה ורוצים לקבל הערכה ראשונית של העלות.

עם זאת יש לקחת בחשבון, שרק מנעולן או פורץ כספות מקצועי ומוסמך, לו כל הרישיונות הדרושים, יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מבלי לגרום לנזק נוסף לדלת. כאשר משכללים את כל העלויות, הזמנת מנעולן בנהריה היא אופציה משתלמת ביותר.

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בנהריה

אנחנו מספקים ללקוחותינו בכל הארץ ובנהריה בפרט שירותים מקיפים לכל בעיה או תקלה הקשורה לפריצת מנעול, צילינדר או דלת. בין התקלות הנפוצות ניתן למנות לדוגמה:

 • פריצת מנעולי צילינדר (גם מהדור החדש)
 • פריצה של מנעול צירופים (נפתח עם קוד מספרי)
 • פריצת מנעולים חשמליים / ביומטריים
 • פריצת מנעולים אלקטרוניים שונים
 • פריצה של מנעול עליון או של מנעול חבוי
 • החלפת מנעול פלדלת
  וכדומה
על מנת שפורץ מנעולים מוסמך בנהריה יוכל לתת את המענה הטוב ביותר ללקוח, יש לתאר בשיחת הטלפון הראשונית במדויק את התקלה.

מעבר לכך, חשוב לציין גם מהו סוג הדלת התקולה, ולתת כמה שיותר פרטים על המנעול או הצילינדר.

המנעולן יגיע לבית הלקוח עם הציוד הנדרש ולאחר מכן יחליף את המנעול או הצילינדר בדלת במנעול חדש.

מנעולן בנהריה מחיר החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות בנהריה

הצורך בפריצת דלת הינו נפוץ במיוחד. יש הרבה תקלות העלולות לקרות סביב דלתות, ולכן חשוב מאוד להקפיד ולקרוא לפורץ דלתות מקצועי בנהריה. לכל דלת יש את המאפיינים שלה, ויש כיום דלתות בעלות טכנולוגיות מתקדמות העולות כסף רב. מי שמנסה לפרוץ את הדלת ללא הכלים המתאימים מסתכן בהריסת הדלת עצמה, מה שיעלה כסף רב מהצפוי – וחבל.

אם יש דלת שחייבים לפרוץ, יש להתקשר לפורץ דלתות מקצועי ולתאר לו את הבעיה. מנעולן בנהריה יגיע בהתאם לדחיפות המקרה לבית הלקוח עם הציוד המתאים וידאג להחליף את הצילינדר בדלת.

מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר בנהריה

הרבה לקוחות מעוניינים להחליף את הצילינדר הישן לדור החדש של הצילינדרים בגלל שהם נחשבים יותר בטיחותיים. יש להם מנגנוני נעילה מרובים אשר מקשים על פריצת המנעול או הדלת. מה שבהחלט מגן מפני פריצות של גנבים שלא מעוניינים לקחת את הסיכון בפריצת איטית.

בין הצילינדרים הנפוצים תמצאו:

 • צילינדר לשון: נחשב לבטוח, שכיח נפוץ ביותר, עם לשון בתוך הצילינדר
 • צילינדר גלגל: צילינדר איכותי המאפשר בטיחות רבה
 • צילינדר אחיד: צילינדר פשוט שניתן להתקין בדלתות שונות בבית ולפתוח בעזרת מפתח אחד בלבד
 • צילינדר עם כרטיס חכם: צילינדר מהדור החדש המאפשר פתיחה מרחוק ללא מפתח פיזי
 • צילינדר כפתור: מאפשר פתיחת דלת ללא מפתח מבפנים

כדי להימנע מהחלפת הצילינדר לעיתים קרובות, אנו ממליצים לרכוש צילינדרים איכותיים, גם אם הם נחשבים ליקרים יותר, כמו לדוגמה: צילינדר מגנום, MT5, צילינדר רב בריח, ייל סמארט ועוד.

לפני החלפת הצילינדר מומלץ ליצור קשר עם המנעולן ולבקש ייעוץ בבחירת הצילינדר המתאים לדלת שלכם.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות בנהריה

החשיבות של פריצת כספות על ידי פורץ כספות בנהריה היא בעלת חשיבות עליונה. כספות, לא משנה אם מדובר על כספת משרדית או ביתית, הן מוצר יקר מאוד. אם הכספת לא נפתחת או אם שוכחים את המפתח או הקוד יש לקרוא לפורץ כספות מומחה בלבד.

 • פריצת כספות ביתיות: כספות ביתיות מגיעות בשלל סוגים וסוגי נעילה ומשמשות לאחסון של חפצים אישיים. אנו מתמחים בפריצה של סוגים רבים של כספות, עם כל מנגנוני הנעילה.
 • פריצת כספות במשרד: אם המפתח לכספת אבד או אם הקוד נשכח, אנו מספקים שירותי פריצה מהירה לכל סוגי הנעילה.
 • פריצת כספות דיגיטליות: כספות דיגיטליות הן נפוצות במיוחד ומגיעות עם מנגנוני פתיחה ונעילה דיגיטליים, זאת אומרת עם קוד או עם כרטיס מגנטי ועם מנגנוני בריחים משולבים לבטיחות מקסימלית.
 • פריצת כספות משוריינות: כספות עשויות פלדה, מגיעות בגדלים שונים ומיועדות הן למשרד והן לשימוש ביתי. מגיעות עם מנגנון פתיחה דיגיטלי או רגיל.
 • פריצת כספות כבדות: כספות ברמת גימור גבוהה ביותר, אותן ניתן להחזיק בבית או במשרד, ולאחסן בתוך הקיר ישירות. פריצה שלהן נעשית על ידי איש מקצוע בלבד, על מנת לא לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת. כספות אלו הן יקרות מאוד.
 • פריצת כספות חסינות אש: מדובר על כספות העשויות מחומרים קשיחים במיוחד עם רמת בטיחות גבוהה ביותר. פריצה לכספות אלו היא אינה אפשרית כלל ללא התערבות של פורץ כספות מקצועי לו הכלים המתאימים.
בפנייתכם אל פורץ הכספות חשוב לתאר את מהות התקלה ולציין באיזה סוג כספת מדובר (למשל אם זו כספת חסינת אש / משוריינת וכ"ו)

צוות המומחים שלנו מנוסה בפריצת כספות מכל סוגים וגם מבצע התקנת כספות ללקוחות פרטיים ולעסקים.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים בנהריה – רק בפורטל מנעולנים 247

כשמדובר על תקלות הקשורות למנעולים תקולים הזקוקים להחלפה, החלפת צילינדרים ישנים לצילינדרים מהדור החדש, פריצת דלתות, כספות ועוד – יש להתקשר אך ורק למנעולנים מומחים. רק מנעולנים בעלי ניסיון אשר רכשו ידע מקיף במקצוע ויש להם הסמכה מקצועית והם בעלי רישיון יכולים לתת את השירות הבטוח והמהיר ביותר לפתרון הבעיה.

בפורטל מנעולנים 247 תוכלו למצוא בעלי מקצוע מומלצים ואיכותיים בלבד, ולקבל שירות מהיר ואדיב בכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה! במיוחד במקרים דחופים אנו מבטיחים זמינות גבוהה ומיידית בנהריה. התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להחלפת מנעולים בנהריה או ייעוץ אישי לגבי הצילינדר המתאים לצרכים שלכם.

מנעולנים בנהריה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247