להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

הסטטיסטיקה מלמדת כי לא מעטים מאיתנו יזדקקו לשירותיו של מנעולן לפחות פעם אחת במהלך חיינו. אין דבר מתסכל מלעמוד מול דלת המסרבת להיפתח. לכן, חשוב שיהיה עבורכם מנעולן בעכו שהוא זמין, נגיש, מקצועי ומיומן ויסייע לכם ברגעים הלא פשוטים האלה. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי בכל מה שקשור לביטחון שלכם אסור להתפשר. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 עוברים הכשרה מקיפה ונותנת להם את הכלים לטפל במגוון רחב של בעיות שונות החל מפריצת כספות ועד התקנת דלתות, פריצת מנעולים, תיקונים והחלפתם.

מנעולן בעכו זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן בעכו מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בעכו בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בעכו

באלו מקרים יש להזמין מנעולן בעכו?

קיים בלבול נפוץ בשאלת ההבדל בין מנעולן לפורץ דלתות. פורץ דלתות הוא מי שיפרוץ את מנעול הבית במקרה של דלת שלא מצליחה להיפתח. לעומת זאת מנעולן הוא מי שיש לו הכלים לטפל בכל שלבי הבעיה במקצועיות. המנעולן יסייע לכם משלב פריצת הדלת, החלפת המנעול, התקנת הדלת החדשה ושכפול המפתחות בהתאם לצרכים של בני הבית או של בית העסק. למנעולן יש את כל הכלים לפתרון בעיות שונות הקשורות לכספות, מנעולי צילינדר מסוגים שונים ועוד. העולם שלנו מתקדם במהירות. הטכנולוגיה משתנה כל הזמן ואיתה גם סוגי המנעולים השונים ומנגנוני הנעילה המתפתחים גם הם. לכן, ממנעולן מנוסה נדרשת גמישות גבוהה, יצירתיות והיכרות עם תחומים שונים, החל מדרך הטיפול הטובה ביותר בחשמל ועד שימוש בכלים כבדים לצורך פריצה חמה של דלתות כספת, במטרה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כל הנאמר לעיל נכון הן עבור מנעולנים בעכו והן בכלל.

כמה עולה שירות של מנעולן בעכו?

השירותים שלנו

כיצד השירות מתבצע?

פורץ מנעולים בעכו

פריצת מנעולים הוא שירות אשר ניתן במקרה בו הדלת לא נפתחת, אולם גם במקרה בו המנעול נתקע ויש צורך להחליפו מכל סיבה שהיא (כמו החלפת מנעול פלדלת, אשר במקרה כזה יש צורך במנעול מיוחד ומסיבי יחסית). השירות יכול לסייע בהתמודדות עם אחד מסוגי המנעולים הבאים:

 • מנעול צילינדר: מנעול צילינדר הוא מהמנעולים השכיחים בארץ ובעולם. הוא קיים בכמה גרסאות שונות ולמעשה מופעל ע"י שימוש במנגנון נעילה מכני.
 • מנעול צירופים: מנעול צירופים מבוסס על מנגנון נעילה שפתיחתו מתאפשרת באמצעות צירוף מספרים זה או אחר. מדובר במנעול שימושי ויעיל עבור מחסנים, ארונות חיצוניים ועוד.
 • מנעול חשמלי או אלקטרוני: מנעול המבוסס על מנגנון פתיחה חשמלי.
 • מנעול ביומטרי: מנעול הנפתח באמצעות טביעת אצבע של אלה המוזנים בתוכנה של המנעול.
 • מנעול חבוי: מנעול חבוי מהעין. נפוץ במשרדים ובתי עסק המקפידים על הצד האסתטי.
  ועוד
פורץ מנעולים מוסמך בעכו מטעם פורטל מנעולנים 247 עובר הכשרה מקיפה כדי שיהיו בידיו הכלים להתמודד עם מגוון רחב של מנעולים שונים. כמו שניתן לראות בשוק קיימים מנעולים רבים ופעמים רבות מנגנון נעילה מבוסס על שילוב של כמה מנעולים מסוגים שונים.

ההמלצה שלנו היא להתחיל את השיחה עם בעל המקצוע בהסבר מפורט על טיב התקלה. הדבר יאפשר למנעולן בעכו להגיע מצויד ומוכן כדי לתת לכם את השירות המהיר והטוב ביותר שהוא יכול לתת. אמנם המנעולנים שלנו מגיעים לרוב מצוידים מראש עבור מגוון תקלות אבל תמיד יעיל יותר להסביר כמה שיותר מראש.
מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בעכו

שירות פריצת דלת בעכו מותאם לדלתות מסוגים שונים:

 • דלתות לבית
 • דלתות לבתי עסק ומשרדים
 • דלתות פנים
 • דלתות חוץ
 • דלתות עץ
 • דלתות פלדה
 • דלתות לממד ועוד

בנוסף קיים שירות של כיוון דלתות במקרה של שקיעה של הדלת או פגיעה אחרת.

המנעולנים שלנו זמינים למענכם עשרים וארבע שעות ביממה כדי שתקבלו את השירות במהירות על פי הצורך.
גם כאן הטיפול מתחיל קודם כל בבירור המקרה לעומק.
התפקיד שלכם הוא לעדכן מה סוג הדלת שלכם, של איזו חברה ואנחנו כבר נשלח מתקין מקצועי שיעזור לכם בפתרון הבעיה.אם תרצו להחליף את הדלת מסיבות שונות תוכלו להתייעץ עם המנעולנים שלנו כדי שתדעו לבחור בדלת חדשה טובה ומתאימה עבורכם.
מנעולן בעכו מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בעכו

כאמור, צילינדר זה שם קוד למגוון רחב של מנעולים הנשענים על מנגנון מכני. מנעולים המבוססים על מנגנון צילינדר הם:

 • צילינדר לשון: המנגנון הקלאסי המופעל בעזרת לשונית המסתובבת בעזרת מפתח.
 • צילינדר גלגל: אותו מנגנון רק שכאן החידוש הוא שהתזוזה של הלשונית נעשית בעזרת גלגל שיניים ולא באמצעות הזזת פינים בעזרת מפתח כמו בדוגמא הראשונה.
 • צילינדר אחיד: שם אחר לחבילה של מנעולים להם מפתח מאסטר אחד היכול לפתוח את כולם. שימושי במיוחד לבעלי מלונות וכיוצא באלו.
 • צילינדר המופעל בעזרת כרטיס חכם: מנעול צילינדר רגיל הנפתח בעזרת כרטיס חכם ולא עם מפתח. מיועד לבתי מלון, בתי עסק ועוד.
 • צילינדר כפתור: מנעול לו מנגנון של נעילת הדלת מבפנים ע"י מפתח קבוע.

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מיומנים בפתרון בעיות במנעולים ממגוון מותגים כמו רב בריח, מולטילוק, מגנום, ייל ועוד.

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מגיעים בכל שעה עם מנעול חלופי כדי לאפשר שימוש מיידי בדלת לאחר התיקון. מטרת העל של החלפת המנעול היא כמובן שמירה על הדלת כדי שזו תחזיק לאורך זמן. המנעולן מגיע עם האפשרות לשכפל את המפתח ואחריות על המנעול עצמו.

ההמלצה שלנו במקרה של החלפת המנעול היא בראש ובראשונה להתייעץ עם המנעולן. קיים מגוון גדול של מנעולי צילינדר ולכל דלת מתאים מנעול אחר.

זכרו כי שם המותג או מחיר המנעול לא בהכרח מעידים על התאמה של מנגנון הנעילה לצרכים שלכם.
מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בעכו

השירות מיועד לסוגי הכספות הבאים:

 1. כספות ביתיות: בשנים האחרונות כספת ביתית הפכה לנפוצה בבתים רבים. כאשר אנו מדברים על כספת ביתית מדובר בכספות פשוטות מאוד ועד כאלה הננעלות באמצעות מנגנוני נעילה מתקדמים.
 2. כספות משרד: גם כספות משרד יכולות להיות עם מנגנוני נעילה פשוטים יחסית או כאלה עם מנגנוני נעילה מורכבים הרבה יותר. הדבר החשוב להבין הוא, שבין אם מדובר בכספת ביתית ובין אם מדובר בכספת של בית עסק או משרד חשוב לטפל בכספת בעדינות ומיומנות כדי לאפשר באופן הטוב ביותר פריצה של הכספת מצד אחד בלי לפגוע במנגנון הנעילה מהצד השני.
 3. כספות דיגיטליות: במרבית הכספות הפשוטות קיים מנגנון של נעילה דיגיטלית. נעילה דיגיטלית מאפשרת פתיחה של הדלת ע"י הזנת סיסמא. בדרך כלל יהיה גם מפתח לפתיחה מכנית של דלת הכספת אותו יש כמובן לשמור מכל משמר.
 4. כספות משוריינות או כספות כבדות: כספות משוריינות או כבדות אלה כספות גדולות יותר שמטרתן לשמור על חפצים יקרי ערך והן בנויות משתי שכבות כאשר אחת קלילה יותר והשנייה עבה וחזקה, העשויה לרוב מפלדה. המשקל שהשכבה הזו מוסיפה לכספת מונע גניבה של הכספת בשלמותה וכמובן מקשה על פתיחת הכספת בזמן פריצה.
 5. כספות חסינות אש: כספות להן מנגנון המונע שריפה של הכספת ואובדן החפצים החשובים בתוכה.
מנעולן בעכו מצוות פורטל מנעולנים 247 מגיע אליכם עם מגוון כלים לפריצה עדינה ומיומנת של הכספת תוך החזרתה לשימוש מלא תוך זמן קצר. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 פנויים עשרים וארבע שעות לצורך המשימה.

חשוב לנו להדגיש כי אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מכירים בחשיבות של הקפדה על זהירות מוגברת בכל הקשור לפריצת כספות. המנעולנים שלנו מצוידים כולם בתעודת יושר מהמשטרה כדי להבטיח את השמירה על ביטחונכם לאורך כל הדרך.
מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בעכו 24 שעות ביממה

אף אחד לא יודע מתי יעלה הצורך שלכם בשירות של מנעולן בעכו. אנו מקווים עבורכם כי לא תמצאו עצמכם תקועים מחוץ לדלת עם בעיה דחופה בה יש לטפל במהירות. אבל כמו שאומר המשפט הידוע: 'הנבואה ניתנה לשוטים' ולכן, טוב לדעת כי ברגע האמת יש מי שיעמוד לצידך בכל מקרה. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מיומנים וזמינים עבורכם לכל בעיה בכל שעה בה תזדקקו לכך. אנחנו עומדים לרשותכם עם צוות בעל וותק, מיומנות והרבה אחריות, לצד ידע נרחב ותחומי התמחות מגוונים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציג של פורטל מנעולנים 247 עוד היום לביצוע שירותי מנעולן והחלפת מנעולים בעכו 24 שעות ביממה ביעילות ובמהירות!

מנעולנים בעכו עשרים וארבע שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247