להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אנחנו יודעים כמה זה קשה למצוא מנעולן מתאים ומיומן בימים כמו שלנו. מצד אחד אנחנו מרגישים שהכול נמצא במרחק של כפתור מאיתנו אבל מהצד השני השפע עלול גם לבלבל. בטח כאשר אנחנו עומדים מול דלת או מנעול שלא עובדים ואנחנו כבר ממהרים למקום אחר. החיים שלנו אינטנסיביים ולוח הזמנים עמוס כך שאין לנו זמן להכניס אליו שום דבר נוסף בטח שלא תקלות לא צפויות. בדיוק בשביל זה הקמנו את הפורטל של מנעולנים 247 שיכול לספק לשירותכם מנעולן בשפלה עשרים וארבע שעות ביממה ויוריד מכם כאבי ראש מיותרים.

מנעולן בשפלה זמין 24 שעות ביממה

הזמינו מנעולן בשפלה מחיר משתלם החל מ 150 ₪
מנעולנים בשפלה לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בשפלה בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בשפלה

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בשפלה?

בשביל להבין באילו מקרים יש להזמין מנעולן בשפלה יש להבין קודם במה עוסקת עבודת המנעולן. עבודת המנעולן מתמקדת בכל הנוגע למנעולים ודלתות. נשמע פשוט נכון? אז זהו, שהאמת היא קצת יותר מורכבת מזה. דלתות ומנעולים נמצאים למעשה בכל פינה בחיינו המודרניים. מטבע הדברים הדבר גורם להופעה של מנעולים ודלתות מסוגים שונים. הרי מיותר לציין כי דלת פלדה המיועדת לממ"ד שונה מדלת זכוכית שיוצרה עבור משרד. כמו כן אין להשוות בין החלפת מנעול צילינדר פשוט למנעול צילינדר הנפתח בעזרת כרטיס חכם. בדיוק בגלל זה חשוב לבחור באנשי מקצוע היודעים את העבודה על בוריה. לעיתים אנו נתקלים במקרים בהם את ניסיון הפריצה הראשון עשו אנשי מקצוע לא מנוסים שהגדילו את הנזק והפכו את העבודה למסובכת יותר ועל כן כזו שעולה יותר. מנעולנים בשפלה היודעים לעשות את העבודה בקיאים בה על כל רזיה ולא רק בעבודות נקודתיות פה ושם.

כמה עולה שירות של מנעולן בשפלה?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בשפלה

בשוק קיימים מנעולים רבים מספור המשמשים למטרות שונות.
מנעולים הם הרבה פעמים תוצר הצרכים של הלקוח מול היכולות המתקדמות יותר ויותר של היצרן. היום מנעולים נותנים מענה למגוון מטרות שונות ומתוך כך בנויים שונה בכל פעם.

המנעולים הנפוצים בשוק הם: מנעול צילינדר (מנעול בעל מנגנון מכני פשוט יחסית), מנעול צירופים (מנעול אותו ניתן לפתוח על ידי צירוף מספרים מסוים), מנעול ביומטרי (מנעול אותו אפשר לפתוח על ידי טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה), מנעול חשמלי (מנעול עם מנגנון נעילה אלקטרוני ולא מכני), מנעול עליון (מנעול הממוקם בחלקה העליון של הדלת), מנעול חבוי (מנעול שלא רואים) וכן הלאה.
פריצה של מנעול גם כוללת כמובן החלפת מנעול לדלת פלדלת במידת הצורך.

זה לא נעים לחכות לפורץ מנעולים. זה יכול לקרות בשעות לילה מאוחרות או באמצע יום עבודה לחוץ, בשרב כבד או גשם שוטף, לכן בדיוק בשביל זה אנחנו במנעולנים 247 הקמנו פורטל שיביא לידי כך שלא תחכו רגע מעבר לנדרש לשירות אמין ומקצועי. ברגע בו אנו מקבלים את הקריאה נשלח אליכם פורץ מנעולים מוסמך בנס ציונה שיפרוץ לכם את הדלת באופן כזה שיפתור את הבעיה מהשורש ולא יחזיר אתכם לחפש תיקון שוב ושוב.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בשפלה

דלתות הן עולם שלם של חומר וצבע. דלתות מופיעות בכל מיני צורות למגוון רחב מאוד של צרכים.

דלתות הן מצד אחד חלק ממנגנון הנעילה ותפקידן לשמור על הבית או המחסן וכיוצא באלו. אבל באותה נשימה דלת יכולה להיות גם פריט עיצובי. המשמעות של זה היא שלדלת צריך להתייחס בעדינות רבה מפני שאף אחד לא רוצה שבמשרד שלו או בבית הדלת תשמור על הביטחון אבל תיראה רע לתפארת. לכן, מנעולן מקצועי הוא אחד שיודע לפתור את התקלה אבל בדרך כזו שלא תהרוס את הדלת. כמובן שבמידת הצורך ניתן גם להחליף את הדלת הישנה בדלת חדשה.

לטיפול בדלתות יש עוד צד והוא הצד שמתמקד במעטפת של הדלת – במשקופים ובבלטות על הרצפה. לתהליך הטיפול במעטפת הזאת קוראים: 'כיוון דלתות' וזה למעשה תהליך שאמור להגן על הדלת משחיקה לאורך זמן. הרי אם צירים לא מתפקדים כמו שצריך גם הדלת לא תיסגר כראוי וכן הלאה.

סוגי הדלתות המוכרים בנוף הדלתות הם: דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לממד, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ ועוד. בנוסף פורטל מנעולנים 247 ערוך לספק גם שירות של פריצת דלת בשפלה במידה ותזדקקו לכך.

עבודה על דלתות מתחילה באבחון המצב וקבלת החלטות על ידי מנעולן דלתות מומחה.
ישנם שני מקרים של דלת שלא נפתחת:
  • דלת תקועה: משמע, תקלה כלשהי מביאה לכך שהדלת לא תיפתח. אז יש חשש למנגנון הנעילה וצריך להבין מה הדרך הנכונה והמהירה ביותר לפתרון התקלה.
  • דלת טרוקה: בשוק קיימות דלתות שאי אפשר לפתוח מבחוץ ללא מפתח. למצב מהסוג הזה אנחנו קוראים דלת טרוקה. יכול להיות שהמפתח נשכח בבית או במקום אחר וכל מה שצריך זה מנעולן בשפלה שפשוט יפתח את הדלת. במקרה הזה העבודה צריכה להיעשות בעדינות המקסימלית שהרי מנגנון הנעילה תקין לחלוטין.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בשפלה

צילינדר הוא המנעול המוכר ביותר בעולם. צילינדר הוא מנעול עם פטנט מכני פשוט שנותן תמיד ללא יוצא מן הכלל תוצאות פשוט מצוינות.

מנעול צילינדר קיים במגוון צורות ודגמים בשוק ולכן יכול להיות שנתקלתם בו אבל בשם אחר. חברות שונות מחזיקות במנעולי צילינדר להם הן קוראות בשמן. הדוגמאות לכך הן: צילינדר מולטילוק MT5, צילינדר מגנום, ייל סמארט, רב בריח ועוד.

בנוסף, מנעולי צילינדר יכולים לנוע על טווח רחב של מורכבות ומחיר. מנעול צילינדר יכול להיות צילינדר לשון שזה הצילינדר הפשוט ביותר ויכול להיות צילינדר הנפתח בעזרת כרטיס חכם.

יש צילינדר כפתור לו מפתח קבוע בחלק הפנימי של הדלת וצילינדר אחיד שזו למעשה קבוצה של מנעולי צילינדר החולקים מפתח מאסטר אחד משותף ועוד. השירות מתאים לכל המנעולים הללו ומנעולים נוספים כמובן.

למעשה, פריצה של מנעול צילינדר לא שונה מפריצה של כל מנעול אחר. גם במקרה הזה אנו נעשה הכול כדי להגיע במהירת המרבית ונעשה את הכול כדי שהבעיה תיפתר במהירות.

גם במקרה הזה המנעולנים שלנו יתחקרו אתכם בקצרה רק כדי להבין באיזה מקרה מדובר ואילו כלים יש להכין.
במידה ויעלה הצורך במנעול חלופי תוכלו לקבל אחד כזה שלא נופל באיכותו מהמנעול הקודם.
ההחלפה תלווה בהתחייבות למספר השנים שמגדיר היצרן.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בשפלה

אנחנו לא חושבים שיש תחום בעולם המנעולים שהוא אינטימי יותר מכספת. כספת היא כלי ששומרים בו חפצים סנטימנטליים, כסף רב או ציוד רגיש.

הכספת היא הגב שנותן לנו את הביטחון שלנו כי הדברים החשובים נמצאים במקום בטוח. לכן, כספות שונות מחזיקות במנגנוני נעילה חזקים יותר ופחות במעגל סגור שכל תפקידו הוא לשמור על התכולה שבפנים.
הכספות להן השירות מתאים הן כספות ביתיות, כספות למשרד, כספות משוריינות, כספות אלקטרוניות, כספות כבדות, כספות חסינות אש ועוד.

כאמור, כספות זה עניין רגיש אצל לא מעט לקוחות. לאחר שנים בתחום, הניסיון מלמד שיש להקפיד ביתר שאת בכל הקשור לכספות. לכן, אנחנו מקפידים מאוד במקרים הללו לשלוח רק אנשי צוות מקצועיים ומנוסים בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל.

אנחנו יודעים כמה זה לא נעים לעמוד ברגע בו צריך לפרוץ כספת ולכן חשוב לנו שתרגישו כל העת כי אתם נמצאים בידיים טובות.

מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בשפלה

אצלנו בפורטל מנעולנים 247 מתבצעת החלפת מנעולים בשפלה עשרים וארבע שעות ביממה. כאמור, אנחנו יודעים בדיוק באיזה עומס אתם נמצאים בחיי היום יום שלכם ולכן אנחנו רוצים להוריד מכם את כאבי הראש של התקלות המיותרות ופשוט לפתור לכם את הבעיה מהשורש. יוקר המחיה בישראל זה דבר שאנחנו מכירים היטב ולכן חשוב לנו לתת מענה איכותי ומקצועי במחירים שווים לכל כיס. אין סיבה שמשהו בעולם ימנע מכם ומיקירכם לקבל את הטוב ביותר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל מענה אישי בהקדם.

מנעולנים בשפלה 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247