להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

התאמת מצברים לרכבים בצורה נכונהכשמצבר לא עושה את עבודתו כל הרכב מושבת. זוהי אינה בעיה קטנה כמו פנס לקוי או חוסר אוויר בגלגל, בעיה זאת גוררת השבתה של הרכב כולו דבר שתוקע את כל היום. לפני שקונים מצבר מומלצת הקריאה על התאמת מצבר לרכב שיהיה מומלץ כך נוכל לבדוק מה מתאים לכלי הרכב שברשותנו, מי הן החברות האמינות והטובות ביותר ולסיכום מהי ההצעה הטובה ביותר שעומדת לרשותנו.

אין פשרות על איכות

החלפת מצבר לרוב כרוכה בעצבים רבים. זאת בעיקר בגלל העובדה שהמצבר שובק בצורה פתאומית ולא תמיד אנו שמים לב לסימנים המקדימים. לעתים ניתן לשמוע את ההצתה המאוחרת של מנוע הרכב, או להבחין שהאורות לא מאירים בעוצמתם הרגילה. סימנים אלה יאירו את עיננו שהמצבר חלש ויכול להיות שימיו קצובים.

אחזקה שוטפת נכונה מאריכה את תוחלת החיים של המצבר

יבוא יומו של כל מצבר אך באפשרותנו להאריך את חייו וכך לחסוך כסף רב. כדי לבדוק את מצב המצבר יש לפתוח את מכסה המנוע ולהביט במצבר. יש לוודא שכל החיבורים תקינים, שכל החוטים והכבלים במקומם. כמו כן צריך לוודא שאין נזילות מגוף המצבר דבר שיגרום לשחיקת חומריו ולקורוזיה, חמצון של המתכת. עלינו לבדוק את המים במצבר עצמו על ידי פתיחת הפקקים ועבודה לפי הוראות היצרן למניעת בלבול ויצירת בעיות. כדי למנוע קורוזיה קיימת ואבנית שמופיעות על המצבר עלינו לשטוף אותו במים חמים. בנוסף, כדי להימנע מבעיות עתידיות, לפני שימוש ממושך ברכב כמו יציאה לחופשה או טיול עם הרכב מומלצת הטענה המצבר.

מהי תוחלת חיים של מצבר?

מצבר חדש ותקין אמור להחזיק מעמד לפחות 3 או 4 שנים. כדי להגיע לתוחלת חייו המקסימלית ולנצל אותו עד תום, מומלץ לבדוק אותו לפחות אחת לחצי שנה. יש לבצע בדיקות מים ובדיקות לכלוך. את בדיקות אלה ניתן לבצע לבד. בנוסף, ישנם בדיקות שבעל מקצוע יצטרך לעשות כמו בדיקות מתח. כמו חשוב בתיעוד, צריך לזכור מתי החלפנו את המצבר כדי שנדע את גילו. מצברים מומלצים לרכבים משתנים עם סוג הרכב והיצרן, ויש לוודא שהמצבר באמת מתאים וחדש לפני הרכישה. קניית מצבר ישן או מחברה לא מומלצת עלולה להחזיר את הבעיה בשנית עוד לפני שהמצבר אמור לגלות סימנים של שחיקה.

התאמת מצבר לרכב – מאור מצברים בראשון לציון

מאור מצברים ראשון לציון: החלפת מצבר לרכב בראשון לציון עד הבית במחיר הוגן

מחיר מצבר
תושב ראשון לציון? לקניית מצבר באזור מגורך לחץ כאן

מחיר מצבר לרכב משתנה מסוג מצבר למשנהו וניתן לעיין במחירון מצברים לרכב כדי לקבל מידע מסוים על מחיר המצבר לרכב אך לפני זה יש להבין ולדעת איזה סוג מצבר מתאים לרכב כדי להבין איזה מצבר מתאים לסוגו הרכב יש לקרוא בספר הרכב, ספרון שמצורף לכל רכב שנקנה מהיצרן או מיד שנייה. בספר הרכב יש הסבר שוטף על כל חלקי הרכב כולל על המצבר, ההתאמה קשורה כמות החשמל שהרכב צורך, נפח המנוע ועוד. זו הסיבה שמצבר יהיה שונה אצל משאית או אצל רכב פרטי, צריכת החשמל והדלק שלהם שונה וההספק גם הוא שונה. מצברים מומלצים לרכבים וחברות ותיקות ואמינות בשוק ניתן למצוא היום בקלות באינטרנט ויש להתרשם מכל הנתונים עד לבחירה המתאימה.

מידע נוסף על מצברים ניתן למצוא ב- Facebook