להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אצלנו במנעולנים 247 מתייחסים אל עבודת המנעולנות כשליחות. כאשר אתם עומדים מול דלת נעולה בשרב כבד או בגשם המקפיא אנחנו לא רוצים שתהיו שם לבד. חשוב לנו שתקבלו מענה אישי ומקצועי בכל שעה עבור כל מקרה מהקטן לגדול. זו הסיבה שדחפה אותנו להקים את פורטל מנעולנים 247 במטרה לעזור לכם לקבל שירות בקלות ויעילות. מטרת הפורטל היא להעמיד עבורכם שירות של מנעולן בשדרות עשרים וארבע שעות ביממה בלי להתפשר על איכות ומקצועיות.

מנעולן בשדרות זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בשדרות מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בשדרות בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן בשדרות

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בשדרות?

עבודת המנעולנות עוסקת בתחומים רבים ומגוונים מכיוון שבחיינו המודרניים קיימים סוגים רבים מאוד של דלתות ומנעולים. דלתות ומנעולים יכולים להתבסס על מנגנונים מכניים הדורשים פתרונות מסוג אחד ועל מנגנונים חשמליים ודיגיטליים הדורשים פתרונות אחרים. על כל אלו מופקדים מנעולנים בשדרות שצריכים לראות את התמונה המלאה ולהחליט באיזה אופן עליהם לפעול. מנעולן מקצועי הוא זה המתעדכן כל הזמן במצב השוק ומכיר את המנעולים החדשים המופיעים מידי יום ביומו. העולם שלנו מתקדם ומתפתח וכך גם תחום המנעולים. החידושים בתחום מחייבים למעשה את אנשי המקצוע למצוא כל העת פתרונות יצירתיים ויעילים חדשים לתקלות שונות כדי להבטיח פתרונות שיגיעו לשורש הבעיות השונות. הרי צריך להבין כי תקלה בדרך כלל לא מתרחשת סתם פתאום אלא היא תולדה של שחיקה או תקלה במנגנונים אחרים בדלת או במנעול המחריפים לאורך הזמן.

כמה עולה שירות של מנעולן בשדרות?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים בשדרות

זה אולי לא נראה ככה אבל מנעולים נמצאים כמעט בכל מקום בחיינו המודרניים. מנעולים שומרים על ארונות חשמל, מחסנים, רכבים, דלתות בבית, פתחים של מרכזי קניות וכן הלאה. השירות מתאים למנעול צילינדר, מנעולים חשמליים, מנעול צירופים, מנעול עליון, מנעול חבוי, מנעול ביומטרי ועוד.
כמו כן, ניתן לקבל שירות של החלפת מנעולים של החברות הגדולות והמוכרות במשק כמו החלפת מנעול פלדלת, החלפת מנעול רב בריח וכדומה.

הפרמטר החשוב ביותר עבורנו כאשר אנחנו מדברים על עבודה של פורץ מנעולים מוסמך בשדרות זה אלמנט הזמן. הפורטל שלנו הוקם באופן כזה שיאפשר תגובה מיידית מרגע קבלת הקריאה בדבר הצורך בפריצה של מנעול.

כל המנעולנים שלנו מצוידים היטב ומוכנים לכלל הבעיות האפשריות באופן כזה שיאפשר להם מתן שירות מהיר ומקצועי.

מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בשדרות

כמו מנעולים גם דלתות זה עולם שמתפתח מיום ליום. לדלתות תפקידים רבים. ראשית, הן אמורות להגן עלינו ועל בני ביתנו או על בית העסק שלנו על הצד הטוב ביותר. שנית, תפקידן הרבה פעמים הוא להוסיף יופי וחן לבית או לבית העסק שלנו.
זו הסיבה בגללה דרך התיקון של דלתות חייבת להיעשות בעדינות תוך שמירה מקסימלית על הדלת.

לעיתים התיקון בכלל לא צריך להיות על הדלת עצמה. לעיתים התקלה היא במעטפת של הדלת במשקופים לדוגמא וכיוצא באלו. לעבודה מסוג זה קוראים 'כיון דלתות'.
דלתות נפוצות בתחום הן דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות לממ"ד, דלתות פנים, דלתות חוץ ועוד.

עבודה של פורץ דלתות בשדרות מתחילה בהבחנה בין מספר צרכים אפשריים.
 1. מקרה של דלת טרוקה
  במקרה של דלת טרוקה למעשה מדובר בדלת תקינה לחלוטין שהמפתח שלה נשכח במקום כזה או אחר.
 2. מקרה של דלת תקועה
  מקרה בו הדלת לא עובדת באופן תקני ויש לפתור את הבעיה מהשורש.
  בשני המקרים האלו יש לתת מענה מיידי ומהיר לבעיה.
 3. במקרה של התקנת דלת חדשה מסיבות שונות.
  במקרה הזה אנחנו נמליץ על בחירה בדלת חדשה תוך התייעצות עם מנעולן בשדרות. אנחנו ממליצים לקבוע איתו על שעת ההתקנה הנוחה עבורכם.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בשדרות

מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים השכיחים ביותר בארץ ובעולם כולו. מדובר על מנעול בעל מנגנון מכני פשוט המאפשר למעשה נעילה נוחה של כמעט כל דלת שאתם יכולים להעלות בדעתכם.

מנעול צילינדר עובד על עיקרון הפעלת כוח על לשונית הדלת באמצעות מפתח המותאם לפינים של המנעול או לגלגל שיניים.
כאשר המפתח מסתובב לצד אחד הלשונית משתחררת ובזה נועלת את דלת. כאשר המפתח מסתובב לצד השני לשונית הדלת נכנסת פנימה וננעלת.

מכיוון שמדובר במנעול כל כך פשוט ונוח ניתן למצוא אותו בהרבה מאוד ווריאציות שונות. לכל חברת מנעולים גדולה ומקצועית במשק המכבדת את עצמה יש מנעול ייחודי לה.
דוגמאות למנעולים מהסוג הזה הם: ייל סמארט, צילינדר מגנום, מולטילוק MT5, צילינדר רב בריח ועוד.

קיימים גם מנעולי צילינדר המשתנים זה מזה באופן הנעילה שלהם ובצורת המפתח הייחודית להם. המנעולים המוכרים בז'אנר הזה הם: צילינדר לשון, צילינדר כפתור, צילינדר פרפר, צילינדר גלגל, צילינדר עם כרטיס חכם, צילינדר אחיד וכו.
אל תתבלבלו. לעיתים נשמע כאילו מדובר במנעול מתוחכם או מיוחד מאוד כאשר במקרים רבים אנחנו מדברים על תיקון פשוט של מנעול פשוט המצריך מענה פשוט, הוגן ומקצועי.

תהליך העבודה בכל הקשור למנעול צילינדר שם את הדגש כמו במקרים אחרים על מהירות מרבית במתן השירות מתוך הבנה כי מדובר ברגעים מלחיצים ולא נעימים.

גם במקרה של החלפה או תיקון מנעול צילינדר, המנעולנים שלנו זמינים למענכם מסביב לשעון. מנעולן בשדרות מטעם פורטל מנעולנים 247 מצויד במעין 'מעבדה ניידת' המאפשרת לו לשכפל מפתחות לכל בני הבית על פי צורך במקרה של החלפת מנעול.

במקרה של החלפת מנעול, בחירת המנעול החדש תיעשה יחד איתכם תוך התייחסות לצרכים הייחודיים של הבית ועמידה במסגרת התקציב בה תבחרו.

מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בשדרות

עולם הכספות הוא עולם גדול ומגוון המכיל בתוכו כספות קטנות לשימוש ביתי ומשפחתי ומגיע עד לכספות המחזיקות בחובן חפצי ערך, כסף או ציוד רגיש ומיוחד.
לכספות שונות מנגנוני הגנה שונים המותאמים לצרכים השונים בכל פעם של כל כספת. פריצת כספות מחייבת מיומנות גבוהה והיכרות עם סוגי כלים שונים.
מיותר לציין כי כספת ביתית לה מנגנון דיגיטלי עדין צריכה התייחסות שונה מכספת כבדה ומשוריינת השומרת חפצי ערך רבים אותה יש לפרוץ בעזרת כלים חמים מיוחדים לשם כך.

הכספות המוכרות בשוק להן מתאים השירות הן: כספות ביתיות, כספות משרד, כספות כבדות, כספות משוריינות, כספות כבדות, כספות חסינות אש וכן הלאה.

פריצת כספות לא דומה לפריצה של דלת או מנעול מכיוון שבניגוד למקרים אחרים מדובר על מערכת סגורה מתוחכמת במיוחד. פריצת כספות דורשת ידע רב, יושרה ואמינות.

לכן, במקרה של פריצת כספת אנחנו מקפידים לשלוח פורצי כספות מוסמכים בלבד המצוידים בתעודת יושר ממשטרת ישראל.

המטרה שלנו היא לדאוג כל הזמן לשמור אתכם בידיים טובות.

מנעולן בשדרות מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בשדרות 24/7

כאמור, אנחנו במנעולנים 247 רואים בעבודה שלנו לא פחות משליחות. אנחנו מאמינים כי שירות טוב מתחיל קודם כל באנשי מקצוע מנוסים, בעלי וותק, יצירתיות וראש גדול. אצלנו מתבצעת החלפת מנעולים בשדרות עשרים וארבע שעות ביממה. אנחנו רוצים לספק לכם שירות איכותי שיפתור את הבעיה מהשורש בכל שעה. את השירות אנחנו בוחרים לתת במחירים שווים לכל כיס מתוך היכרות עם יוקר המחיה והבנה עמוקה כי תקלות לא צריכות לגזול מכם אלפי שקלים במפתיע. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וליהנות משירות מהיר ומקצועי

מנעולן בשדרות 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247