להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אצלנו בפורטל מנעולנים 247 אנו מתחייבים כי תמיד יעמוד לצדכם מנעולן ביהוד כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים שירות אמין ומקצועי בכל שעה. תקלות עלולות להתרחש בכל שעה גם ברגעים הכי לא צפויים. בדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את הפורטל שלנו הנותן לכם שירות עשרים וארבע שעות ביממה מסביב לשעון ודואג שתקבלו מענה במחיר שווה לכל כיס. בכל מה שקשור בביטחונכם וביטחון יקירכם מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר.

מנעולן ביהוד זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן ביהוד מחיר משתלם במיוחד  החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך ביהוד בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעולן ביהוד

באילו מקרים יש להזמין מנעולן ביהוד?

שירות של מנעולנים ביהוד הוקם למעשה כדי לתת מענה רחב בכל הקשור לדלתות ומנעולים מכל סוג שהוא. עבודה עם מנעולים לא יכולה להיות, בראיה מקצועית, עבודה רק עם המנעול. במרבית המקרים תקלה במנעול היא תוצאה של גורמים נוספים. לעיתים התקלה מתבטאת במנעול ומצריכה החלפת מנעול, אך היא עלולה להיות תוצאה של פגם בדלת עצמה. לכן, חשוב שיהיה שם איש מקצוע אשר יכול להסתכל על מכלול הדברים ולתת מענה מקצועי ויעיל. מענה כזה שיפתור את שורש התקלה וישאיר אתכם עם ראש שקט לאורך זמן. שוק המנעולים והדלתות משתנה כל הזמן והופך ליעיל ומורכב יותר ויותר. מצד אחד זה מאפשר הגנה טובה יותר אבל מצד השני, מחייב מתן מענה מקצועי ומיומן כאשר נוצר הצורך בפריצה של הדלת או המנעול ותיקונם. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מקפידים תמיד להתעדכן בדגמים השונים של המנעולים והדלתות היוצאים לשוק בכל יום כדי שנהיה בטוחים כי יש בכוחנו לתת את המענה הנדרש לכל מקרה ומקרה.

כמה עולה שירות של מנעולן ביהוד?

 

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע?

פורץ מנעולים ביהוד

פריצה של מנעול כוללת כמובן גם החלפה של מנעולים כמו במקרה של החלפת מנעול רב בריח לדוגמא.
ניתן להתאים את השירות למגוון של מנעולים. כאמור, שוק המנעולים הוא רחב מאוד ולא נוכל לפרט על כל המנעולים שקיימים. כן נתייחס לכמה מנעולים נפוצים והשימושים שלהם.

  1. מנעול צילינדר: מנעול צילינדר הוא מנעול שכיח בעל מנגנון מכני פשוט יחסית. נפרט עליו עוד בהמשך המאמר.
  2. מנעול צירופים: מנעול הנפתח ע"י צירוף מספרים מסוים הנקבע מראש.
  3. מנעול חשמלי: מנעול בעל מנגנון נעילה אלקטרוני.
  4. מנעול ביומטרי: מנעול שניתן לפתוח אותו על ידי טביעת אצבע
  5. מנעול עליון: מנעול הממוקם בחלק העליון של הדלת.
  6. מנעול חבוי: מנעול שלא רואים מהכניסה.
    ועוד.
כאשר מגיעה קריאה על תקלה במנעול אנחנו בפורטל מנעולנים 247 שולחים ישר פורץ מנעולים מוסמך ביהוד שיעמוד לצדכם הכי מהר שאפשר.

עבודת המנעולן היא קודם כל להבין איפה בדיוק התקלה נמצאת כדי לתת מענה יעיל וממוקד. בשביל זה מנעולן ביהוד מצוות פורטל מנעולנים 247 תמיד יעשה שיחה מקדימה עם הלקוח בה ירד לשורש העניין. ההמלצה שלנו היא לא לחסוך בפרטים. כל מידע יעזור לקיצור משך זמן התיקון.

מחיר החל מ – 220 ₪

פורץ דלתות ביהוד

פריצת דלת ביהוד היא קודם כל עבודה עם חומר. זה אמנם נשמע מוזר אבל צריך להבין את משמעות הדבר. עבודה עם דלתות זה תחום רחב מאוד המכיל בתוכו דלתות למטרות שונות. הרי מובן מאליו שעבודה עם דלת למשרד לא תהיה דומה לעבוד עם דלת המגינה על מחסן וכן הלאה.

דלתות שונות עשויות מחומרים שונים בגלל שהן ממלאות פונקציות שונות זו מזו. דלת כניסה למשרד תהיה עשויה חומר שמתאים לחזית המשרד מבחינה אסטטית כמו עץ או זכוכית, דלת המיועדת למקלט לעומת זאת תהיה עשויה מחומר קשה וכבד כמו פלדה.
לכן אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מקפידים על כך שעבודה עם דלתות תתאים למגוון סוגי חומרים.
השירות מתאים לדלתות מעץ, דלתות פלדה, וכמובן מתאים לדלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות זכוכית, דלתות חוץ, דלתות פנים, דלתות לממד וכו'.
בנוסף, ניתן לקבל שירות של כיוון דלתות. משמע עבודה על המעטפת של הדלת כמו המשקוף והבלטות.

גם במקרה הזה מנעולן ביהוד מצוות פורטל מנעולנים 247 יברר קודם כל באיזו דלת מדובר ואז יביא את הציוד המתאים לפריצת הדלת.

מטרת העל בעבודה עם דלתות היא להקפיד על החזרה מהירה של הדלת לפעילות תקינה. במידה ותרצו להחליף את הדלת לחלוטין ניתן להיעזר במתקיני הדלתות המוסמכים שלנו.

מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר ביהוד

צילינדר הוא מנעול נפוץ מאוד בשוק הישראלי והעולמי. צילינדר זה מנעול המבוסס על מנגנון מכני פשוט של פינים המושפעים ממפתח. כאשר המפתח מסובב אותם לצד אחד הם מכניסים את לשונית הדלת ופותחים את הדלת וכאשר הם מסתובבים לצד השני הם נועלים את הדלת. מכיוון שמדובר במנגנון כל כך פשוט מצד אחד ויעיל מהצד השני, הוא הפך למנעול נפוץ ויצא בדגמים שונים בקרב חברות שונות.
המנעולים הנפוצים ביותר הם: צילינדר רב בריח, MT5 של מולטילוק, שריונית חסם, מגנום, ייל סמארט ועוד. בנוסף, קיימים צילינדרים השונים זה מזה במנגנון הנעילה שלהם. דוגמאות לכאלה הם צילינדר לשון (צילינדר שוט) לעומת צילינדר גלגל, לו מוסיפים גלגל שיניים, צילינדר כפתור הבנוי כך שמהצד הפנימי של הדלת יהיה מפתח קבוע ועוד. מנעולים נוספים להם השירות מתאים הם צילינדר עם כרטיס חכם, צילינדר אחיד (קבוצה של מנעולים להם מפתח מאסטר אחד) ועוד.

הטיפול במנעול צילינדר לא שונה במהותו מעבודה עם כל מנעול אחר. גם במקרה הזה ראשית על המנעולן להבין לעומק מה מהות התקלה ואז לפתור אותה בעזרת כלים מקצועיים ולהבטיח כי התקלה לא תחזור על עצמה בהמשך.

במידה ויש צורך בהחלפה של הצילינדר ניתן יהיה לדון על כך עם המנעולן ולבחור במנעול המתאים לכם ברמה הטכנית במסגרת התקציב.

בתום העבודה תקבלו אחריות על המנעול החדש.

מנעולן ביהוד מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות ביהוד

כספות הפכו בשנים האחרונות לחפץ נפוץ במשקי בית רבים בישראל. מטרתה של הכספת היא כמובן להגן על החפצים המאוחסנים בה.
לכספות שונות מנגנוני הגנה שונים זה מזה בהתאם לחפצים עליהם אמונה אותה כספת.
השירות של פריצת כספות מותאם לכספות שונות. כדוגמת: כספות ביתיות (כספות קטנות בדרך כלל, מגינות על חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב), כספות משרד (כספות המגינות לרוב על ציוד משרדי יקר ועל כסף), כספות משוריינות (כספות בעלות דלת משוריינת המקשה על הפריצה), כספות חשמליות (כספות הבנויות כך שבנוסף למנגנון הנעילה המכני יהיה מנגנון נעילה המופעל באמצעות חשמל), כספות כבדות (כספות בעלות משקל רב המונע גניבה של הכספת כולה מפאת המשקל), כספות חסינות אש ועוד.

כאשר מתקבלת קריאה על פריצה של כספת מיד נשלח פורץ כספות מוסמך אל מקום האירוע כדי לטפל בתקלה.
אנחנו יודעים כי טיפול בכספות זה דבר הדורש רגישות ולכן לכל פורצי הכספות שלנו תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים ביהוד

החלפת מנעולים ביהוד מתבצעת 24 שעות ביממה. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 שואפים להענקת השירות הטוב ביותר במהירות המרבית כדי להבטיח שלא תישארו לבד בשום מקרה. למנעולנים שלנו וותק וניסיון עשיר לטיפול בכל תקלה. למנעולנים שלנו רישיון לעסוק בתחום המנעולנות ותעודת יושר ממשטרת ישראל שיבטיחו את השקט הנפשי שלכם כי כאמור, אין מקום בו חשוב יותר להרגיש בביטחון מאשר בבית. אתם מוזמנים להתרשם משירותי הפורטל של מנעולנים 247 ולהזמין מנעולן ביהוד שיגיע אליכם בשיא המהירות ויעניק לכם שירות מקצועי ואדיב.

מנעולנים ביהוד 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247