להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אצלנו ב"פורטל מנעולנים 247" אנו מאמינים כי מתן שירות טוב ומקצועי זו דרך חיים. מבחינתנו עבודת המנעולנות יכולה לעיתים להיות ממש הצלת נפשות. אנחנו מכירים את מזג האוויר הישראלי. חם פה בקיץ, גשום וקר בחורף ואף אחד לא אוהב לעמוד מול שוקת שבורה בדמות דלת או מנעול שלא עובדים כנדרש. זו הסיבה בגינה הקמנו עבורכם את הפורטל החדש של "מנעולנים 247". הפורטל אינטרנטי ופתוח למענכם בחינם עשרים וארבע שעות ביממה. הפורטל הוא עבורכם, כדי שתוכלו להזמין שירותי מנעולן במודיעין בכל שעה.

מנעולן במודיעין זמין 24 שעות ביממה

 מנעולן במודיעין מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך במודיעין בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

מנעולן במודיעין

באילו מקרים יש להזמין מנעולן במודיעין?

האמת היא שהיינו רוצים לשאול באילו מקרים אין למנעולן מקצועי מה לעשות. מנעולן הוא מי שמופקד על העבודה התקנית של כל דלת וכל מנעול. וכאשר אנחנו מדברים על כל דלת ומנעול אנחנו מתכוונים למגוון עצום של מנגנוני נעילה הממוקמים במקומות רבים מספור בחיינו המודרניים.

חישבו על כך. מתי לאחרונה ראיתם מחסן ללא מנעול? מתי ראיתם מרכז קניות ללא דלתות? מתי ראיתם כספת בלי מערכות הגנה מתקדמות? אם התשובה לכל השאלות הללו היא שלא ראיתם דבר כזה מעולם הרי שניתן להניח כי מנגנוני נעילה נמצאים במקומות רבים ועליהם לעבוד כנדרש בכל פעם מחדש. כמו בתחומים אחרים גם מנגנוני נעילה עלולים להישחק עם הזמן, עולה רצון להחליף אותם כדי להתקדם לדגמים חדשים יותר, או סתם יש בהם תקלה שמתרחשת כך פתאום. לכל הפעולות הללו כדאי להיעזר באחד מהמנעולנים במודיעין על מנת לפתור את התקלות בקלות וביעילות.

כמה עולה שירות של מנעולן במודיעין?

השירותים שלנו:

איך השירות מתבצע:

פורץ מנעולים במודיעין

כמו שבוודאי כבר הצלחתם להבין מנעולים מופיעים באינספור דרכים ואופנים.
לא נוכל לפרט כאן במאמר הזה על כל המנעולים הקיימים בכל העולם אבל כן נתייחס לכמה מנעולים ספציפיים שיעזרו לנו ללמוד את התחום לעומק.
למנעולים יש שימושים שונים והצורה שלהם נובעת בדרך כלל מאופי מנגנון הנעילה המתאים לכל בית פרטי או בית עסק בהתאם לרמת ההגנה הנדרשת.
במקרים פשוטים יחסית ניתן להיעזר במנעול צילינדר המבוסס על מנגנון מכני פשוט לתפעול. במקרים אחרים בהם עולה הצורך ברמת הגנה גבוהה יותר אולי יתאימו מנעול צירופים אותו ניתן לפתוח בעזרת צירוף מספרים מסוים או מנעול ביומטרי הנפתח בעזרת טביעת אצבע של המוזנים בתוכנה.
אם עולה הצורך למקם את המנעול במקומות שונים בדלת כדי להתאים את מנגנון הנעילה לתפיסה האסתטית של המבנה ניתן למקם מנעול עליון בחלק העליון של הדלת או אפילו מנעול חבוי על פי שיקול דעתכם.
השירות של פריצת מנעולים מתאים לכל המנעולים הללו ולעוד רבים נוספים.

העבודה מבוססת בכל פעם מחדש על אבחון הבעיה ומתן תשובה מדויקת עבורה.

כאשר אנו שולחים פורץ מנעולים מוסמך במודיעין אנחנו יודעים כי הוא יבין היכן הבעיה ממוקמת, מה היו הגורמים שקדמו לה וכך ידע גם לבצע עבודה יעילה ומיומנת כדי להחזיר את הדברים לקדמותם בהקדם האפשרי.

לכל המנעולנים שלנו יש מאין 'מעבדה ניידת' המאפשרת שכפול מפתחות בהתאם לצורך. כמו כן אנו מספקים שירותי החלפת מנעול פלדלת במידת הצורך.

אל תהססו לשתף את המנעולן בכל הפרטים הידועים לכם על התקלה כדי לזרז את קצב העבודה וליעל אותה.

מחיר מנעולן במודיעין החל מ- 200 ₪

פורץ דלתות במודיעין

כמו בעולם המנעולים, גם עולם הדלתות לא נדמה לצופה מרחוק כעולם רב גוני המלא בסוגים שונים של דלתות אותן מייצרים בטכנולוגיות מתקדמות יותר ויותר. אבל כאמור, זה בהחלט המצב.
גם דלתות משמשות לצרכים שונים ולכן מופיעות בצורות שונות. לעיתים תפקידן של דלתות הוא רק להגן כמו במקרה של דלתות ממד או דלתות למחסן. אך לא פעם דלתות משמשות כפריט עיצובי שיש להתאימו לשאר הפריטים בבית או במשרד. דלתות כאלו יכולות להיות דלתות לבית, דלתות למשרד, דלתות פנים, דלתות חוץ, דלתות עץ ועוד. השירות מתאים לכל סוגי הדלתות הללו תוך הקפדה על שמירה מרבית על הדלת בכל תהליך העבודה.

דלתות לא עומדות לבדן. הן צריכות צירים משומנים, משקופים יציבים ועוד. לפעולות התיקון במעטפת הדלת אנחנו בעולם המנעולנות קוראים: 'כיוון דלתות'. השירות הזה ניתן כחלק מהשירות לתיקון הדלת כולה.

גם במקרה הזה חשוב לנו לאבחן את סוג התקלה מראש ולתת שירות מעולה של פריצת דלת במודיעין בכל פעם מחדש.
דלתות בניגוד למנעולים הן לא דבר אותו ניתן להחליף בקלות ולכן חשוב לנו לשמור על הדלת לכל אורך תהליך העבודה כדי להחזיר את העניינים לקדמותם בהקדם.במידה ותרצו להתקין דלת חדשה מכל סיבה שהיא תוכלו להיעזר במנעולנים שלנו ולתאם עמם את זמן ההתקנה כך שיתאים ללוח הזמנים שלכם.מחיר החל מ- 200 ₪

החלפת צילינדר במודיעין

צילינדר הוא מנעול פשוט במיוחד המבוסס על מנגנון מכני פשוט יחסית. מנעולי צילינדר כמו כל עולם המנעולים כולו משתנה לאורך הזמן והופך ליעיל ומתוחכם יותר ויותר.
מנעול צילינדר יכול להגיע עם שיפורים קטנים בהתאם לצרכים.
לעיתים בשביל הנוחות ניתן למצוא מנעולי צילינדר להם מפתח קבוע בחלק הפנימי של הדלת כמו במקרה של צילינדר כפתור, או מנעול צילינדר לו מחובר גלגל שיניים לנעילה קלה כמו במקרה של צילינדר גלגל.
לפעמים תוכלו למצוא מנעול לו אפשרויות נוספות כמו במקרה של מנעול צילינדר אחיד שהוא מקרה בו קבוצה של מנעולי צילינדר נפתחים בעזרת מפתח מאסטר אחד או במקרה של מנעול צילינדר עם כרטיס חכם החביב על בתי המלון.
מנעול צילינדר הוא שכיח עד כדי כך שישנן חברות מנעולים המייצרות מנעולי צילינדר ייחודיים להן, כדוגמת: צילינדר ייל סמארט, צילינדר רב בריח, צילינדר מגנום או מולטילוק MT5 וכן הלאה.

עבודה עם מנעול צילינדר לא שונה מאוד מאופן העבודה המתואר עד עכשיו.

לנו כאנשי מקצוע גם במקרה הזה חשוב לעשות עבודה יסודית שתשאיר אתכם עם ראש שקט לאורך זמן.
מנעול צילינדר עלול להישחק עם הזמן ולכן לעיתים יש להחליפו.

בכל החלפה של המנעול אנחנו ממליצים להתייעץ עם המנעולן במודיעין ולהגיע עמו למציאת מנעול איכותי ויעיל העומד במסגרת התקציב הרלוונטית עבורכם.

מחיר החל מ- 300 ₪

פורץ כספות במודיעין

בניגוד לנושאים הקודמים עולם הכספות הוא מאין תת תחום בתוך כל עולם המנעולנות. בכל זאת, אין זה אומר כי אנחנו לא מקפידים על מתן מענה מקצועי ויסודי גם בתחום הזה.

כספות הפכו במהלך השנים לפריט שימושי אותו ניתן למצוא בבתים רבים, בתי עסק ומשרדים. כאשר כספות ביתיות מתאימות בדרך כלל לשמירה על חפצים בעלי ערך היסטוריה וסנטימנטלי בעוד שכספות משרד אמונות על ציוד יקר ורגיש.

לכספות יש מספר מנגנוני הגנה נפוצים המתבטאים בסוגי הכספות השונות. הכספות המוכרות ביותר הן:
כספות חשמליות (כספות שמנגנון הנעילה שלהן מבוסס על חשמל), כספות כבדות (כספות המיוצרות כך כדי למנוע גניבה של הכספת כולה), כספות משוריינות (כספות בעלות דפנות עבות למניעת פריצה בכלים חמים), כספות חסינות אש ועוד.

הניסיון מלמד כי עולם הכספות דורש ידע ומיומנות גבוהים כמו כן רגישות והבנה מקצועית אחרת ממקרים אחרים.
אף אחד לא רוצה שאדם זר יחטט לו בכספת. בטח לא כאשר בזו נמצאים פריטים יקרים ללב ולכיס.המנעולנים שלנו כולם בעלי ידע והכשרה רחבה המאפשרת להם פריצה מקצועית של כספות מסוגים שונים. החל מפריצה של כספת בעזרת כלים חמים ועד פריצה של כספת חשמלית בכלים עדינים במיוחד. לכל המנעולנים שלנו ישנה תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחיר החל מ- 200 ₪

שירותי מנעולנים במודיעין בשבילכם 24 שעות ביממה

עבודת המנעולן, כפי שכבר הצלחתם להבין, מורכבת ומאתגרת בכל יום מחדש. אצלנו העובדים לא עובדים מהבוקר עד הערב מחתימים כרטיס וחוזרים הביתה. המנעולנים של "פורטל מנעולנים 247" זמינים עבורכם מסביב לשעון כדי להבטיח שירות מעולה בכל שעה. אנחנו מקפידים על בחירה באנשי מקצוע להם כל הרישיונות הרלוונטיים כמו גם תעודת יושר ממשטרת ישראל. חשוב לנו שתדעו כל הזמן – אתם נמצאים בידיים טובות. להזמנת שירות החלפת מנעולים במודיעין 24 שעות ביממה ולכל שירותי מנעולנות נוספים צרו איתנו קשר באמצעות הפורטל ואנו נדאג להגעה מהירה של איש מקצוע אדיב ומיומן עד אליכם.

מנעולנים במודיעין 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 247