להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

עולם המנעולים ללא ספק, עבר שינויים מרחיקי לכת ועם קדמת הטכנולוגיה גם עולם המנעולים לא נשאר מאחור, וניתן למצוא היום סוגי מנעולים שלא הכרנו בעבר. טיפול  במנעולים היא משימה מורכבת, שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון בלבד. הסיבות להחלפת מנעול הן מגוונות ביותר, כשהסיבה העיקרית לכך היא בראש ובראשונה הבטיחות וההגנה מפני פורצים. צוות הפורטל מנעולנים 247 פנוי מיידית לכל קריאה שלכם, עם הגעה תוך 30 דקות. רוצים לדעת מהן סוגי המנעולים ומה מחיר תיקון או החלפה לפי סוג מנעול, על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

פתרון לכל סוגי המנעולים 24 שעות ביממה

שירות החלפת כל סוגי מנעולים מחיר משתלם במיוחד החל מ 200 ₪
מנעולן מוסמך להחלפת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך להחלפת מנעולים בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

לשירות וייעוץ לכל סוגי המנעולים חייגו: 072-372-8445

מתי יש צורך להחליף מנעול וכמה זה יעלה?

סביר להניח שכל אחד מאיתנו באיזשהו שלב בחייו ייתקל בסיטואציה בה הוא צריך להחליף מנעול לדלת עקב סיבות שונות, אחת הסיבות הנפוצות להחלפת מנעול היא היתקעות עקב דלת שנטרקה או מנעול שנתקע. מציאות לא נעימה בכלל שיכולה לתפוס אותנו במהלך השגרה היומיומית בייחוד שאין אף אחד בבית. ומצריכה קריאה דחופה לפורץ דלתות. סוגי מנעולים שונים מלווים את כל אורח חיינו ולמרות זאת, אנו נוטים להתייחס למנעולים כעניין בנאלי, יומיומי ושגרתי, ולא שמים לב בכלל לסוגי מנעולים הקיימים סביבנו, אך כשהמנעול לא עובד, אם הוא תקול, שחוק, או אם הוא חס וחלילה נפרץ – אנו נמצאים בבעיה חמורה, עקב אובדן הביטחון ואי ההגנה שלנו ושל חפצינו יקרי הערך. אחד הדברים החשובים ביותר שלקוחות שואלים את עצמם, הוא המחיר של החלפת המנעול, במיוחד אם מדובר במקרה בהול ודחוף הדורש פתרון מידי תוך 24 שעות. ברמת העיקרון אין מחיר אחיד לכל עבודה של החלפת מנעול. זאת היות והמחירים משתנים בהתאם לסוג הדלת ולסוג המנעול עצמו או הצילינדר, לכל מנעול יש להתייחס באופן נפרד. חלקם מורכבים יותר מאחרים ודורשים עבודה מאומצת יותר מהמנעולן על מנת שיוכל להחליפם. ועוד פרמטר חשוב למחיר, האם מדובר על עבודה המתבצעת מעכשיו לעכשיו או אם מדובר על עבודה שהוזמנה מראש, ההמלצה שלנו להתקשר לקבלת הצעת מחיר לפני ההזמנה תוך כדי תיאור מפורט של התקלה, סוג הדלת וסוג המנעול או הצילינדר שיש להחליף.

סוגי המנעולים הנפוצים בארץ

 • מנעול צילינדר
  מבין מגוון סוגי מנעולים הקיימים, מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר שישנו בשימוש היום, ניתן למצוא אותו כמעט בכל דלת אפשרית, והוא הפופולארי ביותר. מנעול צילינדר מבוסס על טריק מכני בו יש פינים או גלגל שיניים המשפיעים על לשונית הדלת. המפתח מסובב את הפינים ואת גלגל השיניים והופך את הדלת לנעולה או פתוחה לפי הצורך. המנגנון המכני הזה פשוט ויעיל כל כך עד שניתן למצוא רמזים לשימוש בו כבר בימי מצרים העתיקה. הצילינדר עצמו נמצא בתוך הדלת ועשוי ממתכת או פלדה. לאורך השנים הוסיפו כל מיני חידושים שהפכו אותו ליעיל אפילו יותר.
 • צילינדר גלגל, בו הוסיפו גלגל שיניים לצילינדר לשון הרגיל. צילינדר כפתור, זה מנעול צילינדר לו מחובר מפתח קבוע בחלק הפנימי של הדלת.
 • צילינדר מכאני שמתאים לשימוש במעליות
 • צילינדר אחיד זו קבוצה של מנעולי צילינדר הנפתחים בעזרת אותו מפתח אחיד המשותף לכולם.
 • צילינדר עם כרטיס חכם זה מנעול צילינדר אותו ניתן לפתוח בעזרת כרטיס חכם.

כפי שציינו, הצילינדר מותקן בתוך הדלת  ולכל דלת יש את הצילינדר המתאים עבורה. ישנם מגוון סוגי דלתות שמשמשות למגוון רחב של שימושים, דלתות עץ, דלתות ממ"ד, דלתות זכוכית ועוד. מנעולי צילינדר נוספים אלו מנעולי צילינדר המשויכים לחברות המנעולים השונות. כמעט לכל חברת מנעולים שמכבדת את עצמה יש דגם של מנעול צילינדר שקיבל את שמה. מנעולי צילינדר כאלה הם: ייל סמארט צילינדר מגנום, מולטילוק, MT5, צילינדר רב בריח, צילינדר שריונית חסם. מנעולי צילינדר נוטים להישחק עם הזמן וצריכים ריענון מידי פעם, המנעולנים שלנו מצוידים במנעולי צילינדר להחלפה מהטובים בעולם ובמחירים המתאימים לכל כיס. כמו כן למנעולנים שלנו "מעבדה ניידת" לשכפול מפתחות לכל בני הבית במקום.

 • מנעול צירופים
  מנעולי צירופים הינם עוד אחד מסוגי מנעולים הנפוצים אצלנו בארץ. אלו מנעולים העובדים על מנגנון של קוד סודי שבנוי מכמה ספרות,  מנעולים אלו משמשים תחומים רבים כגון: בכספות, לוקרים, במזוודות, במנעולים לאופניים, במנעולי תליה או במוסדות בהם יש להקיש קוד מספרי על מנת לפתוח דלת או ארון. מנעולים אלה הם בטיחותיים במיוחד. ונקראים גם מנעולי ספרות או מנעולי קוד.
 • מנעול חשמלי
  מנעולים חשמליים נמצאים כמעט בכל מקום ציבורי ונפוצים מאוד בקרב סוגי מנעולים בארץ ובעולם. היתרון הגדול של מנעולים אלו שניתן להגדיר אמצעי פתיחה שונים- כרטיס מגנטי לעובדים, לחצן, קוד מספרי ועוד. מנעולים אלו משמשים למגוון רחב של פעולות במקומות ציבוריים, במקומות עבודה, במפעלים, כאמצעי פתיחה לשערים חשמליים, בכניסות לבתי מגורים, בכניסה למשרדים רפואיים או ובמקומות בהם לא ניתן להיכנס ללא רשות. גם מנעולים אלו נחשבים לבטוחים מאוד.
 • מנעול ביומטרי
  מנעול ביומטרי הוא מנעול יחסית מודרני ביחס לסוגי מנעולים אחרים יותר ותיקים מנעול זה עובד בשיטה קצת אחרת, שימוש במפתחות הוא אינו רלוונטי. מנעולים אלו ניתן לפתוח ע"י אפליקציה או באמצעות טביעת אצבע, קרנית העין או באמצעות סאונד. היתרון הגדול הוא הקושי בפריצת המנעול ושאין תלות במפתחות, כך שניתן בכל עת להיכנס לבית.
 • מנעול אלקטרוני
  מנעול אלקטרוני הוא מנעול הוא מנעול שניתן יהיה למצוא בדלתות של בתי מלון לדוגמא.  זהו מנעול שניתן לפתיחה באמצעות כרטיס חכם או קוד מספרי והוא נחשב לבטיחותי ביותר מבין סוגי מנעולים נפוצים. מנעולים אלו מתאימים גם לנעילה של מגירות או ארוניות בהם מסמכים סודיים ופרטיים. בכדי להתקין אותם או לפרוץ אותם יש לקרוא לאיש מקצוע מנוסה.
 • מנעול עליון
  מנעול עליון נקרא גם מנעול ג׳ואל או מנעול כספת לדלת זהו מנעול המותקן בדרך כלל בגובה מסוים בדלת ותפקידו להגן הגנה נוספת מעבר למנעול הרגיל וכך למנוע מפורצים להכנס, שכן מדובר על עבודה מרובה יותר שעלולה לקחת זמן רב יותר ויכולה לגרום לסיכוי גבוה שהם ייתפסו.
 • מנעול חבוי
  מנעולים אלה, להבדיל משאר סוגי מנעולים יש להם לשונית ארוכה, ניתנים לפתיחה מחלקה הפנימי של הדלת, והם מיועדים בראש ובראשונה להגנה מפני ילדים, לדוגמה על מנת שלא יוכלו לצאת לבד מהדלת או מהחלון. היתרונות הנוספים של המנעול החבוי הוא שהוא מרכך את הטריקה של הדלת, וכך מונע את סיכויי ההיתקעות שלה.

במה תלויה החלפת מנעול בדלת וכמה זה עולה?

ישנם מספר דברים שצריכים להתייחס אליהם כאשר מדברים על החלפת מנעול לדלת. החלפת המנעול בדלת תלויה בסוג הדלת וכמובן בסוגי מנעולים הקיימים בדלת. החלפת מנעול לדלת עץ תהייה מן הסתם זולה יותר מאשר החלפת מנעולים של דלת מפלדה חסינת אש לדוגמה, בשל החומרים מהם היא עשויה. אז לכן כל מקרה לגופו והיות שכך, מומלץ להתייעץ עם מנעולן מקצועי לפני החלפת המנעול כדי לקבל הצעת מחיר ראשונית כדי לדעת אם אתם חורגים מהתקציב שלכם או לא. בכל מקרה, חשוב מאוד לציין שהחלפת מנעולים או החלפת צילינדר, לא משנה באיזה דלת מדובר, צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן בלבד. נסיון לחסוך כסף או לקרוא למתקין שאינו מקצועי ואינו בקיא בסוג העבודה עלולים לגרום לנזק לדלת עצמה דבר שיכול לגרום לנזק כספי גבוה הרבה יותר מהחלפת המנעול. המחירים נעים  בין סדר גודל של 200 ש"ח ועד ל – 800 ש"ח. אך כאמור, יש להתייעץ קודם כל עם איש מקצוע ולקבל ממנו גם מידע נוסף לגבי המנעול המתאים לסוג הדלת כדי לקבל אינדיקציה מדויקת יותר.

להזמנת שירות החלפת כל סוגי המנעולים חייגו: 072-372-8445