להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

לקוחות ממליצים:

למה דווקא אנחנו?

אנחנו במנעולנים 247 זמינים עבורכם מסביב לשעון כדי לתת לכם מענה עבור כל תקלה במהירות ובמקצוענות. אנחנו בפורטל מנעולנים 247 מאמינים כי מנעולן בשוהם הוא האיש האמון על ביטחונכם ובכל מה שקשור בביטחונכם וביטחון יקירכם אין להקל ראש. בדיוק בשביל זה אנו מחזיקים בצוות מקצועי בעל וותק וניסיון שידע לתת לכם את השירות הטוב ביותר. מנעולן שיתקן לכם את הבעיה וישאיר אתכם עם ראש שקט לעוד שנים רבות. בשביל שיהיה לכם נוח הקמנו עבורכם את פורטל מנעולנים 247 הזמין עשרים וארבע שעות ביממה.

מנעולן בשוהם זמין 24 שעות ביממה

מנעולן בשוהם מחיר משתלם במיוחד החל מ 150 ₪
מנעולן מוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים
מנעולן מוסמך בשוהם בעל תעודת יושר מהמשטרה
התקשרו עכשיו ונגיע בתוך 30 דקות!

 

מנעול בשוהם

באילו מקרים יש להזמין מנעולן בשוהם?

מניסיוננו אנחנו יודעים להגיד כי קיים בלבול בכל הקשור לתפקידו של המנעולן, זאת בעיקר משום שמנעולן בניגוד לפורץ דלתות וכיוצא באלה, יודע לתת מענה לבעיות שונות מתחומים מגוונים. מנעולן בשוהם הוא לא רק פורץ מנעול או מחליף צילינדר, אלא גם מתקין כספות, מחליף דלתות, מתעסק בכיוון דלתות וגם בפריצה ותיקון של מנעולים שונים. למנעולן הכלים להתמודד עם סוגי בעיות שונות הדורשות תחומי ידע נרחבים, בין אם מדובר בתיקון מנגנון נעילה חשמלי בדלת של משרד או בית עסק ובין אם מדובר בפריצה עם כלים חמים של כספות משוריינות. למעשה מנעולן מקצועי הוא כזה היודע לפתור כל בעיה הקשורה בדלת או במנעול. ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות משפיעה גם על עולם הדלתות והמנעולים. בכל יום יוצאים דגמים חדשים עם יתרונות ודגשים שונים לשוק. מנעולנים בשוהם צריכים להבין בתחומים רבים כדי לדעת איך לפתור מגוון של בעיות ולהתעדכן בכל יום מחדש בהתפתחויות הטכנולוגיות וההשפעה שלהן על עולם הדלתות והמנעולים.

כמה עולה שירות של מנעולן בשוהם?

אודות סוג השירות

מה כולל השירות

פורץ מנעולים בשוהם

פריצת מנעולים זו עיקר עבודתו של מנעולן מקצועי. כאמור, העולם מתקדם במהירות מה שמביא לייצור עוד ועוד מנעולים בעלי יכולות ודגשים שונים זה מזה.
לא נוכל לפרט כאן על כל המנעולים הקיימים בשוק אבל כן נתייחס לנפוצים שבהם.

 • מנעול צילינדר: מהמנעולים השכיחים בישראל ובעולם. המנעול מבוסס על מנגנון מכני עליו נפרט רבות בהמשך.
 • מנעול צירופים: מנעול הנפתח בעזרת צירוף מספרים.
 • מנעול חשמלי או אלקטרוני: מנעולים שמנגנון הנעילה שלהם מבוסס על חשמל.
 • מנעול ביומטרי: מנעול הנפתח באמצעות טביעת אצבע של המוזנים במערכת.
 • מנעולים נוספים להם ניתן לקבל מענה: מנעול חבוי, מנעול עליון, החלפת מנעול פלדלת ועוד.
כאמור, פריצת מנעולים זו פעולה מרכזית בעבודתו של המנעולן. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מצוידים במערך כלים המאפשר להם להגיע מוכנים למקרים מסוגים שונים ואף לשכפל מפתחות במידה והיה צורך בהחלפה של המנעול הפגום במנעול חדש.

ניסיון העבר מוכיח כי תקלות מתרחשות פעמים רבות ברגעים הכי פחות נוחים לכך ולכן פורץ מנעולים מוסמך בשוהם זמין לכל אירוע חירום מסביב לשעון כדי להבטיח לכם עבודה מקצועית גם בשעות הקטנות של הלילה.
מחיר החל מ – 200 ₪

פורץ דלתות בשוהם

פריצת דלתות בשם רלוונטית לכל סוגי הדלתות. עבודה על דלתות שמה דגש גדול על סוג החומר ממנו היא עשויה והמטרה לשמה נוצרה.

ההתייחסות לדלת כניסה מעץ תהיה שונה לחלוטין מההתייחסות לדלת פלדה המיועדת לממד. דלת זכוכית המשמשת כדלת כניסה למשרד או בית עסק צריכה טיפול שונה מדלת המיועדת למחסן וכן הלאה.
חשוב להבין כי בכל הקשור לטיפול בדלת על המנעולן לשים דגש לא רק על הדלת עצמה, אלא גם על המשקופים, הבלטות ברצפה ולמעשה על כל המעטפת לדלת.
כל אלה הופכים את תחום העבודה של פריצת דלתות למאתגר ומגוון מאוד.
השירות רלוונטי לדלתות עץ, דלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות לממד, כיוון דלתות ועוד.

המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מגיעים אליכם עד למקום התקלה בכל שעה שתבחרו לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

בשלב הראשון בעל המקצוע יברר אתכם איזו דלת יש לכם ומה בדיוק הבעיה בה.

בשלב הזה אנחנו ממליצים לא לחסוך בפרטים. המידע שאתם מעניקים למנעולן חשוב ומאפשר לו לבוא מוכן לבעיה מה שיעזור לפריצת דלת בשוהם במהירות וביעילות.
מנעולן בשוהם מחיר החל מ – 200 ₪

החלפת צילינדר בשוהם

מנעול צילינדר כאמור הוא מהמנעולים השכיחים במשקי בית ובתי עסק רבים בישראל.

מנעול צילינדר מבוסס על מכניקה פשוטה. מדובר במספר פינים המסודרים בצורה כזו או אחרת בהתאם למנעול אותם מסובב מפתח המותאם להם. סיבוב המפתח מזיז את הפינים ומאפשר שחרור של לשונית הדלת הנועלת את הדלת. כאשר מזיזים את המפתח לצד השני הפינים מכניסים את לשונית הדלת פנימה והדלת נפתחת. המנעול נפוץ למגוון מטרות במגוון דגמים ומותגים.
השירות רלוונטי לצילינדר רב בריח, צילינדר מולטילוק, MT5, צילינדר מגנום, צילינדר ייל סמארט, צילינדר הנפתח בערת כרטיס חכם, צילינדר לשון, צילינדר גלגל (צילינדר הפועל בעזרת גלגל שיניים), צילינדר כפתור (צילינדר הננעל מהצד הפנימי בעזרת מפתח קבוע) ועוד.

כאמור, גם במקרה הזה ביצוע העבודה מתחיל קודם כל בשיחה המקדימה שלכם עם בעל המקצוע. מנעולן בשוהם יברר איזה סוג צילינדר יש לכם, כמה שנים הוא ברשותכם והאם יש צורך בתיקון בלבד או גם בהחלפה.

כמו במקרים אחרים אנחנו יודעים כי תקלות מתרחשות כל הזמן בשעות לא שעות ולכן גם במקרה הזה המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 זמינים למענכם מסביב לשעון לכל בעיה.
מחיר החל מ – 300 ₪

פורץ כספות בשוהם

כספות הפכו בשנים האחרונות לנפוצות בבתי עסק ובתים פרטיים רבים בישראל. גם כאן כמו במקרים קודמים קצרה ידינו מלפרט על כל שלל הכספות הממלאות את השוק הישראלי. כן נתייחס לשכיחות שבהן:

 1. כספות ביתיות: מיועדות עבור חפצים קטנים בעלי ערך סנטימנטלי לרוב. במרבית המקרים מדובר בכספות נוחות עם מנגנוני נעילה יעילים במחירים משתלמים.
 2. כספות לבתי עסק ומשרדים: כאן אנחנו כבר מדברים על רמת אבטחה אחרת. במשרד ציוד רגיש וחשוב עליו יש להגן. לכספות משרד מתווספים במרבית המקרים אמצעי הגנה נוספים מאלו המשמשים לכספת ביתית.
 3. כספת דיגיטלית: כספת לה מנגנון נעילה דיגיטלי.
 4. כספת משוריינת: כספת בה קיימת דלת משוריינת בנוסף למנגנון הנעילה הדיגיטלי.
 5. כספת כבדה: כספת לה שתי מעטפות. האחת עשויה חומר קל והשנייה בנויה מפלדה מה שמכביד על הכספת ומונע גניבה של כולה.
 6. כספות חסינות אש: כספות עטופות חומר המונע דליקה בכספת.
המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מגיעים עד אליכם כדי לפתור את התקלה. המנעולנים שלנו עוברים הכשרה מקיפה המאפשרת להם לפתור סוגים רבים של תקלות בכספות שונות. הציוד כולל חומרים בהם ניתן לטפל בבעיות חשמל, כלים כבדים לפריצה חמה של כספת, מעין 'מעבדה ניידת' המאפשרת שיכפול של מפתחות נוספים בעת הצורך ועוד.
המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מצוידים כולם בתעודת יושר ממשטרת ישראל.
מנעולן בשוהם מומחה לכספות מחיר החל מ – 200 ₪

שירותי מנעולנים בשוהם

אנחנו מאחלים לכם כי לא תצטרכו לכך, אבל במידה ויהיה צורך המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 נמצאים כאן בשבילכם כדי לתת לכם מענה לכל תקלה בכל שעה בה יעלה צורך לכך. המנעולנים של פורטל מנעולנים 247 מתאפיינים בוותק, ניסיון ומקצועיות כדי להבטיח פתרון מוצלח למגוון גדול של תקלות. אנחנו מאמינים כי מנעולן מקצועי הוא זה שיודע לתת פתרון פעם אחת כדי להשאיר את הלקוח בראש שקט לאורך שנים רבות. אצלנו מתרחשת החלפת מנעולים בשוהם עשרים וארבע שעות ביממה כמו גם עבודות נוספות.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר דרך האתר ולהזמין שירות של מנעולן בשוהם אשר ייתן מענה מקצועי לכל בעיה. מנעולנים בשוהם 24 שעות ביממה בפורטל מנעולנים 24\7